Інструкція із застосування таблеток Комбилипен, відгуки і аналоги

Нервова система людини схильна до різних захворювань і порушень процесів. Тому варто підтримувати її і лікувати вже існуючі проблеми. Для цього застосовуються препарати для харчування та оздоровлення нервової системи, одним з яких є Комбилипен.

Зміст:

 • 1 Інструкція по застосуванню препарату Комбилипен
 • 2 Відгуки пацієнтів
 • 3 Які існують аналоги Комбилипена?
 • 4 Як лікується запалення трійчастого нерва?

Інструкція по застосуванню препарату Комбилипен

Комбилепен — це особливий полівітамінний комплекс. Його дія визначається групою вітамінів B, що входять до його складу.

Інструкція із застосування таблеток Комбилипен, відгуки і аналоги

Препарат складається з трьох основних складових

Склад препарату виражається в трьох компонентах:

 • Вітамін B1. Необхідний для забезпечення клітин нервової системи глюкозою.
 • Вітамін B6. Стимулює метаболізм нервової системи і забезпечує нормальне проведення імпульсу по ній. Бере участь в інших процесах організму.
 • Вітамін B12. Сприяє виробленню речовин, необхідних для функціонування нервової системи.

Тому Комбилипен живить нервову систему, стимулює природні процеси, покращує прохідність нервового імпульсу і сприяє метаболізму.

Препарат рекомендується до застосування при наступних показаннях:

 • Невралгія трійчастого нерва
 • Болі, викликані захворюванням хребта
 • Неврит лицьового нерва
 • Поліневропатія різної природи

Препарат використовується для комплексної терапії, стимулюючи нервову систему, живлячи її і запобігаючи деградацію нервової тканини.

Спосіб застосування Комбилипена — перорально. Препарат приймається по 1 таблетці 1-3 рази щодня після прийому їжі, частота прийому залежить від тяжкості симптомів. При інтенсивному лікуванні допускається висока доза препарату.

Курс прийому не повинен перевищувати 4 тижні, після чого щоденна доза знижується до мінімуму.

Серед протипоказань інструкція із застосування таблеток Комбилипен зазначає вагітність, лактацію, недостатність серцево-судинної системи і непереносимість компонентів. Побічні дії типові для полівітамінних комплексів:

 • Алергічна реакція
 • Вугрі
 • Тахікардія
 • Гіпергідроз

Вони виявляються рідко, що залежить від особливостей організму.

Препарат Комбилипен використовується для терапії захворювань нервової системи. Це полівітамінний комплекс, що містить вітаміни групи B. Препарат виробляється у формі таблеток, курс прийому — до чотирьох тижнів. Комбилипен сприяє лікуванню різних хвороб, має мінімум побічних дій і не рекомендується вагітним пацієнтам, годуючим матерям і людям, страждаючим серцево-судинною недостатністю.

Відгуки пацієнтів

Відгуки про препарат Комбилипен в основному позитивні. Він популярний на ринку СНД, будучи недорогим та ефективним аналогом зарубіжних ліків. Препарат має низьку ціну і не поступається іноземним медикаментів, вартість яких недоступна для багатьох.

Інструкція із застосування таблеток Комбилипен, відгуки і аналоги

Багато пацієнти використовують ліки для боротьби з болями

Пацієнти, що приймають препарат Комбилипен комплексно, використовуючи додаткові медикаменти для ефективного лікування і усунення болю. Відзначають швидке зникнення симптомів хвороби. Однак оздоровчий ефект препарату помітний і проявляється після декількох днів прийому.

Хоча в інструкції описані побічні дії препарату, пацієнти їх не помічають. Навіть при тривалому курсі (до 4 тижнів) вони не проявляються.

Пацієнти відзначають швидке засвоєння препарату. Ефективність вітамінного комплексу помітна відразу і проявляється через кілька днів. Зникають спазми, судоми і біль, поліпшується самопочуття в області шиї.

Одне з головних переваг Комбилипена — його ціна. Вона більш ніж в 2 рази нижче іноземних аналогів, а його дія не поступається ліків від відомих виробників.

Це вдала альтернатива для тих, хто не може дозволити собі дорогий імпортний розчин.

Препарат Комбилипен має позитивні відгуки від пацієнтів. Відзначають швидке засвоєння ліки і таке ж прояв дії. Вартість препарату істотно нижче іноземних аналогів, а дія таке ж. Недоліки у препарату мінімальні, серед них рідкісні побічні дії.

Які існують аналоги Комбилипена?

Хоча препарат Комбилипен має низьку вартість, а його ефективність висока, багатьом він не підходить. Часом він несумісний з організмом або іншими препаратами у комплексі лікування, а іноді його важко дістати в місті. Тому для препарату є декілька аналогів, які схожі за складом і дією.

Комбилипен розчин. Якщо таблетки не підходить із-за малої ефективності або відсутності в аптеках препарат в розчині — це альтернатива. Він популярніший таблеток і є практично скрізь. Вартість майже однакова, а час засвоєння набагато вище.

Інший варіант — Юнигамма. Це таблетки з ідентичним складом з трьох вітамінів групи B. Це повний аналог Комбилипена з тими ж показаннями, що побічними діями і властивостями.

Інструкція із застосування таблеток Комбилипен, відгуки і аналоги

У препарату існує безліч аналогів

Серед схожих полівітамінних комплексів, що включають цей склад, зазначають:

 • Алвитил
 • Ангиовит
 • Бевиплекс
 • Аеровіт
 • Веторон
 • Бибовит
 • Витабекс

І інші набори вітамінів, які містять B1, B6 і B12. Комплексний прийом вітамінів дозволить оздоровити організм у цілому, заповнюючи недолік потрібних елементів. Крім того, ці набори є в будь-якій аптеці, що дозволить вибрати альтернативу при відсутності препарату Комбилипен.

Так як Комбилипен — полівітамінний комплекс, у нього є багато аналогів. Можна приймати Комбилипен розчин, використовуваний для внутрішньом’язових ін’єкцій, або використовувати препарат Юнигамма. Набір вітамінів, що містяться в ліках, є в інших вітамінних комплексах, які є в кожній аптеці. Але їх вартість вище, ніж у Комбилипена.

Як лікується запалення трійчастого нерва?

Запалення або невралгія трійчастого нерва — хронічне захворювання. Воно виражається в інтенсивних приступах болі в області трійчастого нерва і його гілок. Причини цього різні недуги, він виникає через здавлювання нерва, переохолодження особи, аневризма судин, а також пухлин та інфекційних захворювань.

Інструкція із застосування таблеток Комбилипен, відгуки і аналоги

Лікування здійснюється тільки медикаментозним спосіб

Незалежно від природи, лікування запалення проводиться медикаментозним способом. Основним препаратом є Карбамазепін, дозування індивідуальна. Ліки надає знеболюючий ефект, знижує шанс судом та надає лікувальний ефект при запаленні трійчастого нерва.

Прийом препарату тривалий, початкова доза не змінюється один місяць. Після цього йде зниження щоденної норми Карбамазепіну. Терапія проводиться тривалий термін до повного зникнення хвороби.

Комплексний метод лікування хвороби включає прийом інших препаратів. Серед них Комбилипен, живить трійчастий нерв і стимулює його відновлення. Він приймається з іншими ліками, крім них використовують фізіотерапевтичні методи лікування. Такий метод лікування має більшу ефективність, покращує стан нервової системи людини і трійчастого нерва зокрема.

Нерідко медикаментозне лікування виявляється неефективним. У таких випадках приписується операція на трійчастий нерв. Вона включає часткове руйнування ураженої ділянки з допомогою радіохвиль або хімічних речовин. Іноді операція включає переміщення артерій, що здавлюють нерв.

Запалення трійчастого нерва виникає з різних причин і характеризується інтенсивними болями. Його лікування проводиться препаратом Карбамазепіном, але комплексно можна використовувати Комбилипен, інші медикаменти для оздоровлення та фізіотерапію. Якщо ці методи не допоможуть, то лікування проводиться прямим впливом на нерв під час операції.

Про невралгії трійчастого нерва дізнайтеся більше детально з запропонованого відео.

Комбилипен — полівітамінний комплекс, що включає вітаміни класу B. Він виробляється у таблетках, використовуючись для лікування і відновлення нервової системи. Таблетки приймаються курсами по 4 тижні і мають безліч позитивних відгуків. Препарат використовується при лікуванні різних хвороб, включаючи запалення трійчастого нерва. Це недорогий і ефективний засіб, який є аналогом до багатьох іноземних ліків.