Інструкція по застосуванню Доктор Хропіння від хропіння

У пошуку засобів проти хропіння — безпечних, ефективних і доступних за ціною багато звертають увагу на препарат доктор хропіння у формі спрею і пластиру. Дія кошти спрямовано на поліпшення стану піднебінних м’язів і на думку ЛОР-лікарів, вважається достатньо ефективним.

Зміст

 • Спрей: з чого складається і як користуватися
 • Як працює пластир Доктор Хропіння
 • Що кажуть відгуки покупців

Спрей: з чого складається і як користуватися

Препарат доктор хропіння екс спрей (інструкція по застосуванню нижче) випускається в Санкт-Петербурзі вітчизняним виробником — авторитетною компанією «Мирра». Цим фактором пояснюється доступна вартість продукту. Встановлена ціна прийнятна для споживачів середнього рівня достатку, що робить засіб особливо привабливим в очах тих, хто зіткнувся з проблемою хропіння.

Інструкція по застосуванню Доктор Хропіння від хропіння

Назальний спрей — одна з форм випуску продукту з продуманим і збалансованим складом. Продукт розрахований для застосування на клітинному рівні, що дозволяє відчути переваги делікатного і разом з тим ефективного дії.

Спрей «Доктор Хропіння» включає в себе безпечні компоненти натурального походження:

витяжку із соняшникової і кунжутної олії;

 • дистильовану воду;
 • гліцерин;
 • олії евкаліпту, шавлії і мигдалю;
 • лецитин;
 • вітаміни групи В;
 • вітамін Е;
 • вітамін Р;
 • олія м’яти;
 • сорбат калію та інші.

У сукупності елементи утворюють унікальний набір, що дозволяє впливати на організм храпуна з відхаркувальну, антисептичну та антимікробним ефектом, що вже через кілька тижнів після прийому гарантує видимі поліпшення стану.

Можна придбати спрей доктор хропіння (відгуки допоможуть зробити правильний вибір) в різних інтерпретаціях, наприклад, з ароматом шавлії, м’яти або з переважно евкаліптовим запахом.

Клінічні дослідження підтвердили позитивну дію спрею на слизові, а також помітні поліпшення після його застосування щодо відновлення кислотно-лужного балансу порожнини рота. Додатковий бонус — освіжаючий ефект і вільний м’яке дихання. Цей факт підтвердили ЛОР-лікарі.

Інструкція по застосуванню Доктор Хропіння від хропіння

У свою чергу стоматологи і терапевти відзначили, що при регулярному застосуванні спрей сприятливо впливає на стан ясен, перешкоджаючи розвитку пародонтозу, захищаючи від карієсу. Варіант спрею з евкаліптовим ароматом і Цинеол у складі сприяє виведенню мокротиння, покращує опірність організму за рахунок сольвина — антибіотики рослинного походження.

У процесі використання засіб працює на зменшення інтенсивності і гучності хропіння, поступово зводячи його прояви до «нуля», тонізує м’язи ротової і носової порожнини, знімає набряки і роздратування зі слизових оболонок, забезпечуючи стабільний позитивний ефект.

Як працює пластир Доктор Хропіння

Просте засіб від хропіння, доступне кожному — пластир від того ж виробника «Мирра». Враховуючи, що проблема часто є наслідком поліпів, непрохідності носа, хронічних синуситів і постійно звужених носових проходів, пластир є простим і діючим способом її вирішення.

Вміщені в упаковку інструкція по застосуванню дозволяє правильно користуватися лікувальними смужками з моменту розпаковування навіть тим, хто робить це вперше. Кріплять пластир до зовнішньої частини носових крил, не перекриваючи таким чином доступу до кисню.

Інструкція по застосуванню Доктор Хропіння від хропіння

Незважаючи на видиму простоту, пластир дійсно покращує стан людини з проблемою хропіння, впливаючи максимально делікатно, не викликаючи дискомфорту або алергії.

Доступний пластир в різних варіантах. Важливо підібрати доктор хропіння пластир такого розміру, щоб він зручно кріпився на носі — від цього також залежатиме ефект.

Не рекомендується використовувати пластир для лікування хропіння у дошкільнят, а також протипоказано використання клейких стрічок усередині крил носа. Носити пластир допускається протягом 12 годин, тобто кріплять його безпосередньо на одну ніч.

Варто зазначити, що продукція Доктор Хропіння, як у вигляді назального спрею, так і пластиру дасть ефект лише при легких формах хропіння, не пов’язаного із захворюваннями, порушенням роботи внутрішніх систем і органів, не ускладненого синдромом апное (зупинки дихання).

Інструкція по застосуванню Доктор Хропіння від хропіння

Що кажуть відгуки покупців

Варвара:

У чоловіка зайві кілограми, з цим пов’язую сильне хропіння ночами. Шукали прості і доступні засоби, які могли б дати результат без побічних ефектів. Спробували спрей Доктор Хропіння. Можу сказати, що ефект один — свіже дихання і приємне відчуття чистого горла. На хропіння, на жаль, препарат не вплинув. Можливо, що допоможе тільки дієта.

Микола:

Не так давно почав хропіти ночами. Дружина почала нарікати, що не висипається. Спробував пластини пластиру Доктор Хропіння — сказати, що задоволений — нічого не сказати. Працює! І коштує копійки. Тепер спимо спокійно і я і дружина.