Інструкція по застосуванню лаку Лоцеріл при грибку нігтів, ціна та відгуки

Інструкція по застосуванню лаку Лоцеріл при грибку нігтів, ціна та відгукиЛак для нігтів Лоцеріл — відгуки, ціна, інструкція по застосуванню

«Лоцеріл» — відомий і ефективний лак, що застосовується для лікування грибка нігтів. А яка його ціна, тобто чи російські аналоги Лоцерила? І як правильно використовувати даний препарат? Вивчіть інструкцію і відгуки про засіб, щоб оцінити його ефективність і почати правильне застосування.

Зміст

 • 1 Склад та дія препарату
 • 2 Форма
 • 3 Свідчення
 • 4 Протипоказання
 • 5 Побічні ефекти
 • 6 Як використовувати?
 • 7 Вказівки
 • 8 Вартість
 • 9 Думки
 • 10 Аналоги

Склад і дію препарату

Основним активним компонентом даного засобу є аморолфіна. У невеликих концентраціях він чинить фунгістатичну дію, тобто уповільнює процес розмноження патогенних мікроорганізмів. А при високих концентраціях аморолфіна має фунгіцидну дію, тобто знищує грибки. В якості допоміжних компонентів використовується етилацетат, метилметакрилат, абсолютний етанол, триацетин і деякі інші речовини.

Загибель мікроорганізмів настає в результаті того, що всередині клітин порушується утворення стеролів. Обсяг ергостеролу у результаті значно знижується, натомість починають накопичуватися атипові шкідливі речовини. Мембрани клітин пошкоджуються і руйнуються, потім грибки просто гинуть.

Спектр дії досить великий, препарат ефективний відносно більшості мікроорганізмів, що є збудниками мікозів, таких як дерматофіти, диморфні, плісняві, дріжджоподібні та інші як поширені, так і більш рідкісні гриби.

Після нанесення компоненти проникають як у пластини, так і в ложі нігтів, на повне всмоктування йде близько доби. Але найбільш висока концентрація за умови регулярного і правильного застосування досягається приблизно до кінця першого тижня лікування. Системна ж абсорбція мінімальна, тобто в кров препарат майже не потрапляє.

Форма

«Лоцеріл» випускається у формі крему та лаку, і при мікозах нігтів рекомендований саме лак.

В упаковці, як доводять відгуки, не тільки флакон зі складом, але і допоміжні пристрої, наприклад, лопаточки, з допомогою яких буде здійснюватися нанесення на пластини нігтів, пилочки, що застосовуються для попереднього видалення верхнього шару ураженої пластини, а також просочені спиртом тампони (вони використовуються для дезінфекції).

Свідчення

Лак «Лоцеріл», як свідчить інструкція по його застосуванню, може успішно використовуватися при оніхомікозі, тобто ураженні нігтів, спровокований будь-збудниками. І саме така форма буде найбільш ефективною і зручною.

Наші читачі рекомендують!Для позбавлення від грибка нігтів і стопи наші читачі радять масло Стоп-Актив. Швидке лікування і профілактика грибка нігтів і стоп за рахунок ефекту «саркофага», який посилює знищує вплив на спори грибка. 100% натуральний і безпечний засіб! Детальніше тут…

Але є одне обмеження. Застосовувати цей засіб доцільно лише якщо уражено не більше двох третин пластини. Якщо поразка значно більше, краще підібрати інший препарат.

Інструкція по застосуванню лаку Лоцеріл при грибку нігтів, ціна та відгуки

Протипоказання

Інструкція по застосуванню містить дані про те, що лак «Лоцеріл» не рекомендується використовувати при чутливості до основного речовини або допоміжних компонентів. Також його не призначають дітям (дані про використання в такому віці відсутні), годуючим матерям і вагітним жінкам.

Побічні ефекти

При застосуванні препарату можуть відмічатися такі побічні ефекти як почервоніння шкіри навколо уражених нігтів, її печіння або свербіж. Також ймовірно зміна структури пластини: підвищення її пористості, придбання нехарактерного відтінку або часткове руйнування. Але відгуки показують, що перераховані симптоми зустрічаються вкрай рідко, препарат переноситься добре.

Як використовувати?

Застосовувати лак «Лоцеріл» дуже просто, що доводять відгуки.

Основні етапи нанесення засобу:

 • Спочатку додається пилою слід зняти верхній вражений шар нігтів, причому захоплюючи як можна більше уражених тканин.
 • Далі треба очистити пластину наявними в комплекті тампоном. Обробку пилкою і протирання необхідно здійснювати перед кожним нанесенням.
 • Тепер лопаточку опустіть у флакон. Виймайте її так, щоб вона не торкнулася горлечка (видаляти про нього надлишки складу не треба). Відразу ж закрийте тару кришкою, попередньо витерши край тампоном.
 • Лак лопаткою нанесіть на поверхню ураженої нігтьової пластини. Таким чином, потрібно провести обробку всіх заражених нігтів.
 • Лопатку треба протерти тампоном.
 • Протягом трьох хвилин лак буде сохнути на поверхні нігтів. Далі можна приступати до звичних справ.
 • Наносити лак потрібно щотижня один або два рази. А скільки його використовувати? Тривалість курсу лікування при ураженні нігтів на руках складає від двох-трьох до шести місяців, залежно від швидкості відростання пластин і ступеня їх ураження. При оніхомікозі на ногах курс може тривати до 9 або навіть 12 місяців.

  Інструкція по застосуванню лаку Лоцеріл при грибку нігтів, ціна та відгуки

  Вказівки

  Вказівки щодо використання препарату «Лоцеріл»:

  • Тампони, просочені легкозаймистою складом, так що варто проявляти обережність і не тримати їх поруч з вогнем.
  • Не використовуйте пилки для очищення здорових нігтів щоб уникнути поширення інфекції.
  • Зберігати «Лоцеріл», як і його аналоги, треба в захищеному від дітей місці при температурі, що не перевищує 30 градусів.
  • Якщо ви працюєте з розчинниками, то надягайте рукавички (в іншому випадку лак вийде з нігтів, а це зробить лікування неефективним).
  • У період лікування відмовтеся від використання накладних нігтів.
  • Не допускайте попадання складу у вуха, очі, рот.
  • Термін зберігання становить три роки. За його закінчення використовувати засіб не можна.

  Вартість

  Скільки коштує препарат? Лак «Лоцеріл», як і деякі його аналоги, не можна назвати дешевим засобом, адже його ціна складає близько 1400-1500 рублів за флакон об’ємом 2,5 мл Але, як показують відгуки, якщо врахувати ефективність препарату і його відносно економічний витрата, то можна зробити висновок, що вартість цілком виправдана, хоч і висока.

  Придбати лак «Лоцеріл» можна в аптеках. Тількі доводять, що він доступний і є у вільному продажу, тобто знайти його і придбати просто.

  Думки

  Відгуки про препарат здебільшого позитивні, і це доводить, що лак «Лоцеріл» справді ефективний. Деякі з них:

  • «Випробувала багато аналоги «Лоцерила», але тільки цей лак допоміг мені швидко і надовго забути про грибку нігтів. Побічних ефектів не помітила, зате результати дуже порадували. Ціна «кусається», але флакона може вистачити на повний курс».
  • «Ніготь вилікувала буквально за два місяці. Форма дуже зручна, набір максимально спрощує застосування (цим аналоги не можуть «похвалитися»), витрата економічний цілком».
  • «Не помітила ефекту, є більш недорогі і більш ефективні аналоги. Нікому не пораджу купити «Лоцеріл». А якщо врахувати, скільки він коштує, то тим більше».

  Аналоги

  Чи є аналоги лаку «Лоцеріл»? Препаратів з такою ж активною речовиною вкрай мало, в продаж вони зустрічаються рідко. Один з них – це «Аморолфіна». Не так давно з’явився в аптеках «Офломил». Є аналоги з схожим дією, в тому числі і російські. Це «Бифосин», «Тербінафін», «Атифин», «Тербикс», «Фламін», «Ламізил», «Офломил». Ціни на аналоги починаються з 45 рублів залежно від форми випуску. Деякі також випускаються у формі лаків.

  Оцініть ефективність препарату «Лоцеріл» на себе, вірніше, на своїх нігтях. Якщо у вас є відгук про цей засіб, залишайте вашу думку в коментарях до статті!

  Інструкція по застосуванню лаку Лоцеріл при грибку нігтів, ціна та відгуки

  завантаження…