Кам’яне масло: лікувальні властивості, протипоказання, інструкція по застосуванню

Камяне масло: лікувальні властивості, протипоказання, інструкція по застосуваннюПрирода часто дарує людині дивовижні можливості і кошти для лікування багатьох хвороб. Кам’яне масло має різні назви і знайоме кілька тисячоліть. Якими властивостями володіють гіркі сльози каменів і від яких недуг можна позбутися за їх допомогою. А мабуть, можна, адже стародавні імператори ставилися до маслу немов до божественній силі.

 • Історія цілющого зілля
 • Що таке кам’яне масло?
 • Хімічний склад кам’яного масла
 • Лікувальні властивості кам’яного масла
 • Показання та протипоказання

 • Побічні ефекти
 • Як приймати кам’яне масло?
 • Тонкощі придбання кам’яного масла
 • Відгуки про використання кам’яного масла
 • Історія цілющого зілля

  Перші згадки про кам’яному маслі були 4 століття тому. Китайські правителі використовували його одноосібно і не дозволяли торкатися до маслу навіть своїм дітям і дружинам. Того, хто порушував заборону загрожувала неминуча смерть.

  Користь кам’яного масла вважалася неоціненною. Його використовували для лікування і омолоджування. Багато рецепти народної медицини включали в себе коштовний і рідкий компонент.
  Кам’яне масло називали сльозами гір і каменів, бракшун та білим каменем.Камяне масло: лікувальні властивості, протипоказання, інструкція по застосуванню Під різними іменами переховувався таємний сенс. Люди вірили, що масло здатне подарувати безсмертя. Звичайно ж, це не більше ніж легенда. Людині потрібна гарна казка, але імператори і високопоставлені чини не є нашими сучасниками, а значить вічне життя лише вигадка. Однак широке застосування кам’яного масла в народній медицині доводить популярність еліксиру здоров’я.
  Шлях білого каменю в Росії почався в часи Петра. Він наказав добувати олію в Сибіру і доставляти на прилавки аптекарських пунктів.
  З тих самих пір загадкове ліки не дає спокою і суперечки навколо нього ходять до цих пір.

  Що таке кам’яне масло?

  Кам’яне масло— що це за продукт? Це мінеральна речовина, що утворюється на поверхні гір та кам’яних брил. Воно виглядає як своєрідний наріст або порошок, який видобувається в ущелинах або важкодоступній гірській місцевості. Нерухомі і застиглі краплі збирають з великим трудом.
  Як виглядає кам’яне масло? Після очищення воно являє собою порошок або навіть пил дуже дрібної фракції. Смак масла варіюється від кислого до горького. Колірна палітра також відрізняється це можуть бути червоні, жовті або білі відтінки.Камяне масло: лікувальні властивості, протипоказання, інструкція по застосуванню
  В силу недостатньої точності інформації кам’яне масло часто плутають з муміє. Але дві речовини мають вагомі відмінності. По-перше, муміє практично повністю складається з органіки, чого не можна сказати про білому камені імператорів. По-друге, два продукту мають різний спектр дії на організм. Єдиним схожістю можна назвати важку видобуток. І муміє, і кам’яне масло добувають на високих схилах або в глибоких ущелинах гірській місцевості.

  Хімічний склад кам’яного масла

  В складі масла виявлено понад 30 мікроелементів і з’єднань корисних для здоров’я людини. Говорячи про найвідоміших компонентах можна назвати магній, калій, фосфор, цинк, мідь, марганець, йод і хром.


  Це далеко не повний список, а лише мала частина складових цілющого продукту.
  Будь зацікавить докладна інформація про кам’яному олії: його лікувальні властивості, відгуки і ціна. Але перше, на що варто звернути увагу, це те, що кам’яне масло має користь і шкоду. Яким би не було чарівне уявлення про еліксир варто враховувати нюанси його впливу.

  Лікувальні властивості кам’яного маслаКамяне масло: лікувальні властивості, протипоказання, інструкція по застосуванню

  Лікувальні властивості кам’яного масла поширюються практично на всі відділи людського організму. Такий масштаб дійсно дивує і вражає.
  Показання до застосування кам’яного масла ґрунтуються на збої в серцево-судинній системі. Це може бути підвищений тиск або слабкі судини.
  Кам’яне масло може бути корисно при захворюваннях нирок. Запальні процеси або камені в них можуть бути вилікувані за допомогою олії.
  Його часто використовують як зовнішній засіб при хворобах суглобів, коли не вистачає природного мастила і зникають хрящові перегородки.
  Кам’яне масло допоможе впоратися із захворюваннями шлунка і кишечника. Воно благотворно впливає на перебіг жіночих захворювань сечостатевої системи. Це стосується запалення матки і яєчників. Чоловіки теж використовують кам’яне масло для лікування простатиту і зниження статевого потягу.
  Кам’яне масло зміцнить імунну систему і допоможе при частих застудах і проблеми з ангінами та тонзилітами.
  Дивно, але при лікуванні за допомогою масла в кров надходить певний потрібну кількість корисних речовин.

  Продукт не можна розцінювати як одномоментне засіб. Це спосіб лікування, який передбачає певну схему застосування та протипоказання кам’яного масла, а також терміни поетапного одужання.

  Показання та протипоказання

  Показанням до застосування може служити будь-яка хвороба, пов’язана з вищезгаданим списком відділів організму.
  Протипоказання кам’яного масла відносяться до наступних випадків:

  • Вагітність і період годування груддю;
  • Дитячий вік;
  • Хронічні недуги в стадії загострення.

  Перед застосуванням масла слід проконсультуватися з лікарем. Справа в тому, що, як і будь-який лікувальний засіб кам’яне масло має ряд обмежень для прийому.
  Під час прийому не можна вживати важку їжу та алкогольні напої. Лікувальні властивості кам’яного масла межують з негативними відгуками через порушення правил прийому.

  Побічні ефекти

  Кам’яне масло може викликати побічні ефекти. Вони можуть початися з-за нерегулярного стільця. Дуже важливо стежити за станом кишечника під час прийому. В іншому випадку запори можуть викликати зворотний ефект всмоктування кам’яного масла.
  Ну і в цілому слід спостерігати та контролювати загальне самопочуття, щоб уникнути алергічних реакцій. Все-таки продукт складний і неоднозначний тому зайва пильність не завадить.

  Як приймати кам’яне масло?

  Застосування кам’яного масла в народній медицині має свої певні правила і дозування.
  Шкода від кам’яного масла може бути викликаний порушенням рекомендацій щодо прийому.
  Як приймати кам’яне масло? Все залежить від того як воно буде використовуватися: зовнішньо або для прийому всередину.
  Інструкція по застосуванню кам’яного масла свідчить про те, що 3 гр. продукту розчиняють в 3 літрах води.
  Ця дозування відноситься до внутрішнього застосування. Одержаний розчин необхідно настоювати протягом декількох ній. На виході вийде рідина з осадом. Рідину необхідно перелити в чисту ємність, а макуха викинути.
  На початку терапії слід приймати розчин невеликими порціями і після їжі. Далі схема змінюється і потрібно випивати склянку перед їжею. На перших етапах необхідно прислухатися до організму і спостерігати за його реакцією.
  Не завжди кам’яне масло використовують для лікування конкретного захворювання. Для профілактики кам’яне масло п’ють в кількості 1 гр. на літр води. Потрібно випивати по половині склянки. При цьому курс може становити місяць або трохи більше.
  Готовий розчин може зберігатися не більше 10 днів при кімнатному освітленні і температурі.
  Для зовнішнього використання передбачені зовсім інші дозування. 3 гр. олії розчиняють у 300 мл води. Тканину або марлю змочують в отриманому розчині і накладають на шкіру. Таким чином лікують хворі суглоби, рани та опіки.
  Для омолоджуючого ефекту порошок кам’яного масла додають в улюблені креми і сироватки.

  Тонкощі придбання кам’яного маслаКамяне масло: лікувальні властивості, протипоказання, інструкція по застосуванню

  Розібравшись з інструкцією по застосуванню кам’яного масла, ціна є другим по популярності питанням.
  Вартість масла починається від 200 руб. за кілька грам продукту. Це недешево, але якщо врахувати широкий спектр дії, то виходить не дорожче ліків.
  Фото кам’яного масла допоможе уникнути підробок від недобросовісних продавців, які видають за цінний засіб незрозумілі суміші дивного походження.Камяне масло: лікувальні властивості, протипоказання, інструкція по застосуванню
  Кам’яне масло можна придбати в звичайній аптеці. Його можна знайти в магазинах здорового харчування та нетрадиційних засобів лікування.Камяне масло: лікувальні властивості, протипоказання, інструкція по застосуванню
  Кам’яне масло дивне і одночасно дивовижне засіб. Вікова історія і список підвладних захворювань, який вражає масштабом. Ліки з народної практики гідне уваги.

  Відгуки про використання кам’яного масла

  Віктор 56 років
  У мене історія знайомства з кам’яним маслом вельми своєрідна. Почалися проблеми зі шлунком. Більшу частину життя харчувався як завгодно і як результат заробив виразку. Лікувався, ходив по лікарях і в підсумку вирішив спробувати, щось нетрадиційне. Про кам’яне масло дізнався від друзів. Приймати почав побоюючись, але через деякий час почалися поліпшення. Лікарі теж здивувалися моєї ремісії. Тепер можу рекомендувати засіб всім.
  Софія 35 років

  Я почала пити кам’яне масло після пологів. Як-то відчувала себе неважливо і було відчуття, що сил немає зовсім. З’явилася хронічна втома і загальне нездужання. Вирішила попити масло, так як вітаміни вже не давали бажаного результату. Довго шукала магазин, щоб не отримати підробку. І знайшла, пила курсами. Не можу сказати, що я стала почувати себе краще відразу. Але результат все-таки є. З побічних ефектів мене нічого не торкнулося. Я дотримувалася інструкції і не збільшувала дозування. Кажуть, його можна використовувати зовнішньо, хочу спробувати на батька. Його з віком суглобові болі мучать.