Кандистон від молочниці: відгуки, вартість, склад, інструкція і де можна замовити

Молочниця – розповсюджене захворювання, яке приносить сильний дискомфорт мільйонів жінок у всьому світі. І багато засоби не відрізняються високою ефективністю, не усувають неприємні симптоми повністю, а також не запобігають рецидиви. Але засіб від молочниці «Кандистон» – це сили природи, які забезпечать боротьбу з збудниками кандидозу і допоможуть надовго про нього забути.

Кандистон від молочниці: відгуки, вартість, склад, інструкція і де можна замовитиСпрей Кандистон: реальні відгуки, ціна, склад, інструкція і де можна придбати

Зміст

 • 1 Опис препарату
 • 2 Показання
 • 3 Дія компонентів «Кандистона»
 • 4 Спосіб застосування
 • 5 Вартість препарату
 • 6 Де придбати засіб?
 • 7 Плюси і мінуси
 • 8 Думки людей, які застосовували препарат

Опис препарату

«Кандистон» – унікальний засіб, який відрізняється від багатьох інших, що застосовуються сучасними жінками для боротьби з молочницею. По-перше, воно повністю натуральне і виготовлено з компонентів природного походження. Причому їх кілька, тому забезпечується комплексний вплив не тільки на симптоми кандидозу, але і на його причини. По-друге, препарат випускається у незвичній, але максимально зручною у застосуванні формі спрею. Всі компоненти знаходяться в биодоступном вигляді і тому відразу проникають в осередок ураження і починають діяти. При цьому негативного впливу на організм і на шлунково-кишковий тракт, зокрема, не виявляється.

Свідчення

Інструкція по застосуванню свідчить, що основним показанням до використання спрею є молочниця. Це захворювання, яке в медичній практиці називається кандидозом. Його збудниками є дріжджоподібні грибки, відносяться до роду Кандида. Такі мікроорганізми вважаються умовно патогенними і в невеликих кількостях присутні в мікрофлорі піхви практично будь-якої жінки. Але під впливом деяких зовнішніх або внутрішніх негативних факторів грибки починають активно розмножуватися, що викликає молочницю.

Основними симптомами кандидозу є творожистие виділення з піхви, що супроводжуються дуже сильним, часом просто нестерпним свербінням. Але такі прояви – це лише вершина айсберга. Молочниця, особливо не піддається лікуванню і протікає в запущеній хронічній формі, може викликати неприємні і серйозні наслідки, такі як кольпіт, вагініт, ураження внутрішніх статевих органів при поширенні інфекції, а також ерозія шийки матки та інші. Крім того, симптоми погіршують якість життя, негативно впливають на особисті та сексуальні стосунки, що може самим безпосереднім чином позначитися на здоров’ї і загальний стан жінки.

Загострення кандидозу можуть викликати часті зміни статевих партнерів, різні алергічні реакції, супутні хронічні захворювання, ослаблення імунітету, стреси, прийом деяких медикаментозних препаратів, зокрема антибіотиків. Тому якщо у вас немає явних ознак молочниці, але ви ставитеся до груп ризику, вам також слід почати прийом кошти «Кандистон».

Кандистон від молочниці: відгуки, вартість, склад, інструкція і де можна замовити

Дія компонентів «Кандистона»

До складу препарату входить кілька натуральних компонентів, кожен з яких володіє вираженими властивостями.

Складові засоби діють наступним чином:

 • Інулін є органічним речовиною, що належить до групи складних вуглеводів. Вона має позитивний вплив на мікрофлору піхви, так як є живильним елементом для корисних бактерій. І якщо останні будуть отримувати живлення і розмножуватися, то вони зможуть знищити патогенних мікроорганізмів, в тому числі і грибків роду Кандіда, що спричинюють кандидоз. Крім того, інулін здатний сповільнювати і повністю зупиняти переродження здорових клітин у злоякісні, тобто мінімізувати ризики розвитку онкологічних захворювань.
 • Каприлова кислота – це жирна кислота, що міститься в кокосі. Вона є потужним природним фунгіцидну засобом, що розчиняє мембранні оболонки дріжджоподібних грибків і тим самим викликаючи їх неминучу загибель. Причому компонент здатний проникати в тканини організму і знищувати патогенних мікроорганізмів, що знаходяться всередині них, а не тільки на поверхні слизових шарів.
 • Сапонін Алое – природний глікозид, що міститься в даному рослині. Речовина володіє потужними антибактеріальними, фунгіцидними і вірусними властивостями, завдяки яким пригнічує активність збудників інфекцій сечостатевої системи, а також запобігає рецидиви захворювань.
 • Емодін Алое – смолиста речовина антрахинон. Це унікальне природне з’єднання не тільки перешкоджає розмноженню грибків, але і значно стимулює і підвищує місцевий імунітет, допомагаючи організму боротися зі збудниками кандидозу. Крім того, емодін проявляє противірусну активність, у тому числі щодо герпесу першого та другого типів.
 • L-тимол можна знайти в складі орегано і чебрець, і це речовина також володіє протигрибковими властивостями, у тому числі стосовно нових штамів, стійких до більшості існуючих медикаментів. Компонент руйнує мембрани мікроорганізмів і знищує їх.

Спосіб застосування

Інструкція по застосуванню містить дані про те, що використовувати спрей «Кандистон» дуже просто. Спочатку потрібно без мила вимити статеві органи. Далі спрей розпилюють на область ураження грибками. Потім надіньте чиста нижня білизна, виготовлене з натуральних дихаючих тканин, наприклад, з бавовни. У день рекомендується використовувати «Кандистон» тричі. Тривалість курсу лікування залежить від форми та ступеня тяжкості молочниці, але продовжувати застосування слід навіть після зникнення всіх симптомів, щоб закріпити результат. У середньому терапія займає 3-4 тижні.

Кандистон від молочниці: відгуки, вартість, склад, інструкція і де можна замовити

Вартість препарату

Ціна «Кандистона» в період дії акції становить всього 990 рублів. Звичайна вартість – 1980 рублів.

Де придбати засіб?

Купити «Кандистон» можна тільки на офіційному сайті виробника. Зайдіть на нього і залиште заявку, щоб з вами зміг зв’язатися оператор для уточнення контактних даних. Він оформить замовлення, і незабаром ви зможете отримати товар на пошті. Оплата здійснюється після отримання.

Плюси і мінуси

Плюси «Кандистона»:

 • Усунення неприємних симптомів вже з першого застосування.
 • Препарат не надає подразнюючої дії на слизові оболонки і ніяк не впливає на ШКТ і весь організм в цілому.
 • У складі виключно натуральні компоненти.
 • Засіб не має жодних протипоказань, не викликає побічних явищ і підходить абсолютно всім.
 • «Кандистон» впливає на збудників кандидозу та ефективно їх знищує.
 • Швидкі результати. У більшості випадків повне одужання настає вже через тиждень використання спрею.
 • Препарат запобігає виникненню рецидивів і перехід кандидозу у хронічну форму.

Кандистон від молочниці: відгуки, вартість, склад, інструкція і де можна замовити

Мінусів небагато. Але деяким ціна здається високою, а інші незадоволені тим, що спрей можна придбати в аптеках.

Думки людей, які застосовували препарат

Відгуки про спреї «Кандистон»:

 • «Довго страждала молочницею і мучилася, часті рецидиви були. Пробувала таблетки, свічки і мазі, нічого не допомагало. А тут подруга дала «Кандистон». Відразу зазначила зручність застосування і вже в перший день помітила поліпшення. Через тиждень була здорова і поки про кандидозі не пригадую».
 • «Гарне ефективний засіб, ніяких побічних ефектів і неприємних відчуттів. Швидко, просто, дієво».
 • «Нічого особливого. Так, симптоми начебто пройшли, але рецидиви нікуди не поділися. Невиправдана ціна».
 • Якщо молочниця заважає вам жити, спробуйте позбавитися від неї за допомогою спрею «Кандистон».

  Кандистон від молочниці: відгуки, вартість, склад, інструкція і де можна замовити