Створюючи ідеальний образ, будь-яка жінка мріє про густих і розкішних волоссі, приковують увагу чоловіків. Але що робити, якщо пасма рідкісні, тонкі і ламкі? На допомогу прийдуть сучасні перукарські технології, які допоможуть змінити імідж. Капсульне нарощування волосся всього за пару годин зробить вас володаркою красивих, густих і довгих локонів. Унікальна методика, що дозволяє здійснити кардинальне перетворення, одержала в останні роки всесвітнє визнання і на сьогоднішній день є однією з найбільш затребуваних технологій штучного подовження волосся. Давайте з’ясуємо, у чому переваги і недоліки цього методу, як здійснюється нарощування волосся і які особливості догляду за нарощеними пасмами.

Зміст сторінки

 • 1 Капсульне нарощування волосся: технологія процедури
 • 2 Різновиди капсульного нарощування волосся
 • 3 Особливості догляду за нарощеними волоссям
 • 4 Корекція та зняття нарощених локонів
 • 5 Яке нарощування волосся краще: капсульне або стрічкове?
 • 6 Можна наростити волосся в домашніх умовах?
 • 7 Скільки коштує?
 • 8 Відгуки про процедуру

Капсульне нарощування волосся: технологія процедури

Нарощування — це перукарня процедура, що передбачає додавання до природних волоссю штучних, більш довгих локонів. Капсульна технологія нарощування волосся буває гарячої і холодної, який варіант більше підійде для ваших волосся, визначить майстер.

Суть процедури полягає в тому, що перукар — стиліст закріплює штучні пасма за допомогою капсули з кератину або смоли, які розплавляє гарячими щипцями (при температурі 180° С) або спеціальним складом (при холодному способі). Застигаючи, капсули стають абсолютно прозорими і непомітними на волоссі, тому цей метод застосуємо для будь-якого кольору шевелюри. Капсули можуть бути будь-якої форми (пласкими, круглими), все залежить від побажань клієнта і варіанти нарощування. Капсули закріплюють на відстані 5-10 мм від коренів, гаряча технологія відпрацьована таким чином, що їх нагрівання не завдає ніякої шкоди натуральним пасмам. Процедура триває від 2-х до 4 годин, за цей час майстер нарощує приблизно 150 -200 штучних пасом.

Популярність капсульного нарощування полягає в тому, що природні та донорські пасма з’єднуються настільки акуратно, що оновлена зачіска виглядає самим природним чином. При цьому гарантується довговічність штучного волосся, простота і безпека при закріпленні або зняття. Кератіновие капсули абсолютно невідчутні і непомітні, вони забезпечують міцне і надійне кріплення і не вимагають особливого догляду за волоссям. Нарощені волосся виглядають живими, м’якими і шовковистим, вони легко розчісується, їх, так само, як і природні локони можна мити з шампунем, стригти або фарбувати в будь-який колір.

Кількість нарощених пасом багато в чому залежить від бажаного ефекту. Все залежить від початкової довжини і густоти натуральних волосся. Унікальна технологія допускає будь-які експерименти, так ви можете наростити волосся пасмами різних відтінків і таким чином отримати карколомний ефект мелірування або за один вечір перетворитися із тендітної дівчини з короткою стрижкою в томну красуню з довгими, блискучими кучерями до пояса.

Нарощені волосся потребують корекції кожні 2-3 місяці, так як у міру росту власних волосся капсули з донорськими пасмами опускаються нижче. Під час коригуючої процедури майстер здійснить пересадку капсул ближче до коріння волосся.

Різновиди капсульного нарощування волосся

Під визначенням капсульне нарощування мається на увазі декілька технік, які включають в себе як гарячі, так і холодні процедури. На сьогоднішній день салони краси пропонують наступні різновиди нарощування з використанням капсул:

 • Італійське гаряче нарощування — найкращий варіант процедури. Виконується навіть на короткому волоссі (довжиною від 8 см). Майстер підбирає колір і структуру донорських локонів тон в тон з основним кольором волосся. Штучну пасмо із кератиновою капсулою на кінці прикладають до натуральної, і затискають гарячими щипцями, нагрітими до 180 °С. Під дією високої температури капсула розплавляється і стає плоскою і непомітною. Таким чином, за 2-3 години кропіткої роботи, фахівець може наростити потрібну кількість локонів. Зазвичай для створення об’єму вистачає 70 донорських пасм, для загального подовження волосся – від 150 до 200. З допомогою італійської технології можна наростити і навіть закрити проблемні зони (в області скронь, проділу або чубчика), оскільки кератинові капсули стають плоскими і абсолютно непомітними. Вони забезпечують надійне кріплення, завдяки чому можна як завгодно фарбувати і укладати нарощені пасма, сміливо відвідувати басейн, сауну, солярій, не побоюючись того, що пасма відпадуть. У той же час слід відмовитися від використання косметичних засобів для догляду за волоссям, що містять у своєму складі силікон, кислоти або масла, так як їх застосування може зруйнувати капсулу і викликати відходження штучних пасом.
 • Англійське нарощування. Ця техніка заснована на тому, що донорські пасма стиліст збирає вручну і кріпить їх до злегка підігрітим капсулах, що складається з органічних смол. Англійський варіант нарощування більш складний у виконанні, оскільки все залежить від майстерності і досвіду майстра, який повинен зібрати з окремих волосків штучну пасмо і правильно закріпити на ній капсулу. Від цього буде залежати кінцевий результат і зовнішній вигляд зачіски. Якщо пасмо зібрати недбало, волосся будуть виглядати неохайно. Капсула теж повинна кріпитися надійно, інакше при першому ж розчісуванні волоски стануть випадати і обламуватися в місцях кріплення. Ще один недолік англійського способу — форма капсули у вигляді зернятка, що на відміну від італійського плоского капсулювання, може зробити помітним місце стику штучних і натуральних пасм. Крім цього, капсули зі смол дуже чутливі до різких перепадів температур. Тому, якщо зайти з морозної вулиці жарко натопленное приміщення, частина штучних локонів може відокремитися.
 • Іспанське нарощування. Ця техніка передбачає використання вже готових пасом, кінці яких укладені в капсули з клею. На відміну від гарячого італійського нарощування, капсули розм’якшуються не гарячими щипцями, а спеціальною рідиною – активатором. Таким чином, іспанське капсулювання – це холодна технологія нарощування, перевага якої у тому, що надійна фіксація пасм здійснюється без використання високих температур. Клей, поміщений в капсули, має стійку формулу, він абсолютно безпечний для шкіри і волосся. Єдиний мінус у тому, що при застиганні він набуває білуватий відтінок, який буде кидатися в очі на темному волоссі. Тому іспанське нарощування застосовують тільки для світлого волосся.
 • Ультразвукове нарощування – це найсучасніша і безпечна процедура, яка є поліпшеним варіантом холодної іспанською технологією. Тільки в цьому випадку капсулу розплавляють не активує рідиною, а ультразвуковими хвилями, які генерує прилад, що працює в безпечному для людини діапазоні. Спочатку майстер прикладає нарощувану пасмо волосся за допомогою спеціальної ультразвукової насадки плавить кератин, потім в хід йдуть щипці, якими формують плоску форму капсули. Це дозволяє нарощеного пасмам виглядати природно, оскільки кератиновая капсула стає абсолютно непомітним.
 • Микрокапсульное нарощування – ця техніка ідеально підходить для тонких і коротких волосся і дозволяє здійснювати процедуру навіть у зоні скронь і чубчика. При звичайному нарощуванні закапсулированные пасма можуть відчуватися, як досить важкі, і провокувати відчуття стягнутості шкіри. З плином часу така дія може призвести до витончення, ослаблення і випадання натуральних волосся. Перевага мікрокапсулювання в тому, що використовувані пасма в 3-4 рази менше стандартного розміру, відповідно і капсула з кератину або смоли виходить зовсім маленькою і легкою, але міцність з’єднання при цьому залишається на високому рівні. За допомогою цієї методики можна штучним чином подовжити чолку і з’єднання будуть абсолютно непомітні. Таким чином, мікрокапсулювання є найоптимальнішим варіантом для власниць рідкісних, тонкого та ламкого волосся.
 • Особливості догляду за нарощеними волоссям

  Волосся після капсульного нарощування потребують особливого догляду. Стилісти рекомендують дбайливо ставитися до оновленої зачісці і дотримуватися кілька основних рекомендацій:

  • Перед миттям голови акуратно розплутайте волосся руками або прочешіть їх гребінцем з рідкими зубцями.
  • Не розчісуйте волосся звичайними гребінцями або щітки з закругленими зубцями, це може пошкодити капсули. Для догляду за нарощеними волоссям краще всього придбати спеціальну гребінець.
  • Для миття голови використовуйте шампуні, у складі яких немає силікону або жирового компонента.
  • Не слід використовувати маски і бальзами для волосся на основі олій (натуральних або синтетичних), це може розчинити кератіновую капсулу і спровокувати відторгнення штучних пасом.
  • Голову рекомендується мити лише у вертикальному положенні, не нахиляючи вперед, тобто під душем. Не можна лягати спати з мокрою головою, інакше волосся заплутаються, і розчесати їх зранку буде неможливо.
  • Не розчісуйте мокре волосся, почекайте, поки вони висохнуть природним шляхом.
  • Всі косметичні та засоби укладань (бальзами, гелі) слід наносити на волосся, відступивши від коренів, щоб не пошкодити капсулу.
  • Під час укладки (феном або праскою) здійснюйте вплив, відступивши від шкіри голови на 10 см, інакше під впливом високої температури капсула розплавиться. Термобігуді для укладання волосся застосовувати забороняється.

  Корекція та зняття нарощених локонів

  Кожні три місяці, по мірі відростання волосся, слід здійснювати корекцію. Капсули забезпечують дуже міцне з’єднання, тому донорські локони тримаються довгий час. Поступово область сполуки штучних і натуральних пасм опускається і місце стику стає помітно для оточуючих. Під час коригування майстер з допомогою спеціальних складів розчиняє капсули і від’єднує нарощені пасма без шкоди для волосся. Щоб усунути залишки кератину, натуральні волосся ретельно вичісують гребінцем з частими зубами. Потім на донорські пасма кріплять нові капсули, і вони заново фіксуються ближче до коріння. Таку корекцію можна проводити до 4 – х разів на рік, все буде залежати від того, як швидко відростають натуральні волосся.

  Зняти капсульне нарощування волосся можна в салоні або самостійно, в домашніх умовах. Роблять цю процедуру кількома способами:

 • Найефективніший варіант передбачає використання гелю – ревомера, призначеного спеціально для цих цілей. Це засіб коштує близько 500 рублів і продається в спеціалізованих магазинах. Кожну капсулу необхідно обробити руйнівним гелем, а потім розламати щипцями і акуратно зняти з волосся. Провести таку процедуру самостійно проблематично, краще всього звернутися в салон, де досвідчений майстер грамотно і правильно проведе процедуру, що допоможе уникнути негативних наслідків для волосся.
 • В домашніх умовах краще нанести на капсулу рослинне масло, маску на жировій основі, або жирну сметану і поступово, по мірі розм’якшення капсул, видалити їх з волосся.
 • Цей спосіб полягає в нагріванні капсул плойкою або феном. В результаті вони розм’якшуються і їх можна видалити. Але це досить небезпечний варіант, тому що при невмілому використанні може призвести до пошкоджень волосся і опіку шкіри голови.
 • Після того, як всі капсули будуть видалені, волосся потрібно ретельно розчесати, голову добре промити шампунем, нанести на волосся лікувальний бальзам.

  Яке нарощування волосся краще: капсульне або стрічкове?

  Суть капсульного нарощування в тому, що донорські пасма кріпляться до натуральних волосся за допомогою капсул, які забезпечують надійне кріплення, довговічність і природність зачіски, так як місця з’єднань зовсім непомітні. Таке нарощування не вимагає частої корекції, а догляд за волоссям має мінімум обмежень. Ви можете відвідувати сауну, лазню, солярій, мити і фарбувати нарощені пасма. Мінусом цієї технології є агресивне вплив на волосся при гарячому способі запаювання капсул.

  Стрічкове нарощування підходить для будь-якої довжини і густоти волосся. Тривалість процедури набагато менше, ніж при капсульному нарощуванні і займає близько 30 хвилин. Кріплення пасм проводиться без застосування температурного впливу і додаткових пристосувань, що обтяжують волосся.

  До мінусів стрічкового нарощування відноситься необхідність в частій коригування (раз в 2 місяці) та обов’язкове придбання спеціальних доглядають коштів, які коштують досить дорого. Крім цього, стрічкове нарощування має безліч обмежень. Не можна укладати волосся гарячим феном, відвідувати лазню або сауну, користуватися лаком для волосся. Який вид нарощування вибрати, вирішувати вам. Перед тим, як зважитися на процедуру, слід дізнатися все про переваги й недоліки того чи іншого методу і вибрати для себе найоптимальніший варіант.

  Можна наростити волосся в домашніх умовах?

  Капсульне нарощування волосся в домашніх умовах можна виконати в тому випадку, якщо ви володієте необхідними навичками та досвідом. Зараз в інтернеті з’явилося багато різноманітних відеороликів з покрокової інструкцією, де докладно пояснюють, як зробити нарощування пасм самостійно. Процедура в салоні обійдеться в чималу суму, тому, якщо ви впевнені у своїх силах, можна спробувати зробити нарощування будинку. Єдина умова – точне дотримання інструкцій і купівля якісних матеріалів для нарощування волосся в спеціалізованих магазинах.

  При цьому слід розуміти, що процедура досить трудомістка, вимагає терпіння і акуратності. Необхідно в точності дотримуватися всі нюанси технології, інакше можна серйозно нашкодити волоссю. Для домашніх процедур кращим варіантом буде стрічкове нарощування. Це більш проста і безпечна процедура, що не вимагає застосування термічного впливу і знижує ризик пошкодження волосся.

  З гарячими методами капсульного нарощування в домашніх умовах краще не експериментувати, інакше це може закінчитися плачевно для волосся. Пам’ятайте, що якісне капсульне нарощування можуть зробити тільки досвідчені професіонали в хорошому салоні. Тому краще не економити на власній зовнішності.

  Скільки коштує?

  Ціни капсульного нарощування волосся визначають виходячи з вартості одного пасма. У середньому вона становить 40-50 рублів за одну пасмо, остаточна вартість складеться з кількості донорських локонів і оплат послуг стиліста.

  Відгуки про капсульному нарощуванні волосся в основному позитивні, жінки відзначають численні переваги цієї технології і говорять про те, що з його допомогою стали володарками розкішного волосся.

  Відгуки про процедуру

  Відгук №1

  Давно хотіла відростити довге волосся, але не вистачало терпіння. А тут побачила давню знайому і здивувалася її розкішній зачісці, тим більше знала, що до цього у неї були тонкі і рідкісні волосся. Секрет перетворення виявився простий — капсульне нарощення. Взяла у неї телефон стиліста і вирішила теж зробити нарощування. Процедура в салоні зайняла майже 3 години. Майстер ретельно підбирав відтінок штучних локонів, потім запаивал кожну капсулу. У підсумку використовували 75 пасм, я заплатила за послугу майже 4000 рублів. Але результат того коштував. Тепер я володарка шикарних, густих і довгих волосся.

  Кіра, Москва

  Відгук №2

  Тому, хто придумав капсульне нарощення волосся – треба поставити пам’ятник! Я нарешті змогла здійснити свою мрію і перетворити свої тонкі і рідкісні волосся в густу, довгу і об’ємну зачіску. Багато хто скаржиться на те, що нарощування волосся створює додаткові проблеми, а для мене деякі обмеження абсолютно не важливі, головне — результат. Я робила процедуру мікрокапсулювання, місця з’єднань зовсім непомітні і волосся анітрохи не стягує. Хоча багато хто скаржиться, що коріння, обтяжені капсулами, втомлюються, з’являється відчуття стягнутості і головні болі. Нічого цього у мене не було. Волосся можна мити, укладати, розчісувати, як і звичайні. Потрібно лише дотримуватися деякі запобіжні заходи, щоб не пошкодити капсули.

  Юлія, Єкатеринбург:

  Відгук №3

  У минулому році робила капсульне нарощування волосся. В цілому мені сподобалося, процедура досить дорога, але в підсумку зачіска виглядає просто шикарно. Шкода, що у мене волосся швидко ростуть і вже через 2,5 місяці знадобилася корекція, а вона теж коштує недешево. Тому я відмовилася від нарощування, штучні пасма зняли, після цього довелося лікувати волосся, тому що вони посилено вилазили, стали ламкими і сухими. Так що і у цієї процедури є свої мінуси.

  Наталя, Самара