Карведилол: інструкція по застосуванню, ціна, відгуки, аналоги

Зміст статті:

 • 1 Склад, механізм дії
 • 2 Показання та протипоказання до застосування
 • 3 Інструкція по застосуванню
 • 4 Аналоги кошти

Карведилол-Тева (міжнародна непатентована назва Карведилол (Carvedilol)) – медикаментозний засіб, який відноситься до категорії альфа — і бета-адреноблокатори, при цьому не має внутрішньої симптоматичної активності.

Форма випуску – таблетки, що має білий або майже білий відтінок. Кожна таблетка Карведилол-Тева включає в себе 3,125, або 6,25 мг сильнодіючої речовини плюс допоміжні компоненти. Крім того, ліки можна придбати в дозуванні активного елемента 12,5 або 25 мг.

Медикамент за рахунок своїх складових заблокувати бета1 -та бета2 — і бета3-адренорецептори, при цьому володіє вазодилатирующим, антиаритмічну, антиангінальну терапевтичним ефектом.

Спираючись на регістр лікарських засобів (РЛС) можна сказати, що медикаментозний препарат рекомендується для лікування артеріальної гіпертензії (використовується в якості основного засобу терапії, або включається в складну схему лікування).

Також призначають для терапії ішемічного захворювання серця і при хронічній формі недостатності 1 і 2 класу функціональності (виключно в складеному лікуванні разом з сечогінними ліками, інгібіторами ангіотензин-перетворюючого ферменту).

Необхідно розібратися, які аналоги лікарського засобу існують, і яка у них форма випуску. Також з’ясувати, які відгуки залишають лікарі і пацієнти на даний лікарський препарат, які показання до застосування?

Склад, механізм дії

Карведилол: інструкція по застосуванню, ціна, відгуки, аналогиЯк вже було сказано вище, форми випуску – це таблетки, що містять у собі певну дозування лікарської речовини та допоміжні компоненти (целюлоза, крохмаль кукурудзи та інші).

Ліки відноситься до групи альфа-адреноблокаторів і бета-адреноблокаторів, не показує внутрішньої симптоматичної активності.

Вазодилатирующий ефект препарату базується на його здатності до блокування альфа1-адренорецепторів. За рахунок цього фармакологічного властивості, ліки сприяє зниженню загального периферичного опору судин, на тлі цього одночасно і надає мембраностабілізуючу дію.

Як показують відгуки лікарів, застосування Карведилол-Тева на фоні ішемічного захворювання серця, головним чином дає антиангінальну дію. Лікарський препарат сприяє зниження перед – і пост навантаження на серцевий м’яз, при цьому не робить вираженого ефекту на обмін ліпідів та вміст мінеральних елементів, як калій, магній, кальцій, натрій.

Механізм дії Карведилол-Тева на організм людини:

 • Сильнодіючі речовини препарату сприятливим чином впливають на гемодинаміку, фракції викиду і параметри лівого шлуночка у пацієнтів, які страждають недостатністю циркуляції крові і порушенням функціональності лівого шлуночка.
 • На тлі прийому ліків, виявляється і антиоксидантну властивість, усуваються вільні радикали.
 • У пацієнтів з діагнозом стійке підвищення тиску крові, медикаментозний препарат сприяє зниження показників артеріального тиску, при цьому не збільшує загальний периферичний опір кровоносних судин, а периферичний кровотік не знижується.
 • Застосування Карведилол-Тева при артеріальній гіпертензії знижує частоту серцевих скорочень, проте незначно.

Карведилол-Тева швидко всмоктується з шлунково-кишкового тракту. Максимальний вміст діючої речовини спостерігається через годину після застосування.

Біологічна доступність лікарського препарату варіюється від 25 до 30%.

Показання та протипоказання до застосування

Карведилол: інструкція по застосуванню, ціна, відгуки, аналогиКарведилол-Тева рекомендується виключно лікуючим лікарем за показаннями пацієнта, поряд з іншими серцевими ліками. Призначати собі самостійно даний засіб категорично не рекомендується, так як воно має свої показання до застосування, протипоказання, відповідно, і побічні реакції.

Варто відзначити, що сильнодіючі речовини препарату можуть проникати через плацентарний бар’єр, а також у грудне молоко, тому ліки намагаються не призначати під час вагітності, годування груддю.

Тим не менш, якщо здоров’ю жінки і майбутньої дитини загрожує серйозна небезпека, лікар має право призначити препарат, але під своїм наглядом і контролем. Однак якщо жінка годує грудьми, і їй показано застосування медикаментозного препарату, рекомендується відмовитися від годування груддю під час терапії.

Виділяють наступні показання до застосування таблеток:

 • Для лікування серцевої недостатності хронічної форми.
 • Ішемічне захворювання серця стенокардыйноно типу.
 • Артеріальна гіпертонія.
 • Абсолютним протипоказанням виступає дитячий вік до 18 років, і він виключає призначення лікарського засобу у будь-якій ситуації. Якщо необхідно засіб такої властивості, то підбираються більш м’які аналоги, які потрібні в такому випадку.

  Протипоказання до застосування наступні:

  • Порушення функціональності печінки.
  • Гостра форма серцевої недостатності.
  • Різке зниження частоти серцевих скорочень.
  • Гіперчутливість до засобу або його допоміжних компонентів.
  • Артеріальна гіпотонія.
  • Кардіогенний Шок етіології.
  • Недолік провідності синусового вузла.

  Препарат здатний змінювати якісні показники крові. Відгуки лікарів показують, що тривале застосування медикаментозного препарату Карведилол-Тева здатне призвести до зниження концентрації лейкоцитів і тромбоцитів у крові людини.

  У деяких пацієнтів ліки провокує алергічні реакції з шкірними проявами – висип, кропив’янка, свербіж шкірних покривів, почервоніння шкіри та інше.

  На тлі прийому кошти, інструкція по застосуванню не виключає виникнення таких побічних реакцій, як порушення функціонування травного та шлунково-кишкового тракту, порушення роботи печінки.

  Відгуки пацієнтів відзначають, що застосування препарату викликає порушення сну, депресивний стан, а також тимчасовий розлад опорно-рухового апарату.

  Інструкція по застосуванню

  Карведилол: інструкція по застосуванню, ціна, відгуки, аналогиКарведилол-Тева потрібно приймати всередину, виключно після їжі. Таблетки потрібно запивати великою кількістю звичайної рідини. Доза ліків і кратність завжди відрізняються, залежно від клінічної картини конкретного пацієнта.

  Для терапії артеріальної гіпертонії, як правило, лікар перші два тижні рекомендує приймати таблетки у дозі 12,5 мг. Ліки треба пити в ранковий час відразу після прийому їжі. Якщо доза 6,25 мг, таблетки приймають два рази в день.

  Коли за цей термін не вдалося досягти суттєвого зниження артеріального тиску, і не настав необхідний терапевтичний ефект, то такі обставини можуть стати причиною коригування дозування в бік збільшення.

  Якщо у пацієнта в діагнозі ішемічне захворювання серця стенокардыйноно типу, то перші два тижні йому потрібно приймати по одній таблетці (6,25 мг) в ранковий і вечірній час. Через два тижні дозування збільшується до 25 мг 2 рази на добу. При гарній переносимості кошти пацієнтом, але при недостатності терапевтичного ефекту, доцільно збільшувати дозу.

  Інструкція по застосуванню представляє наступну інформацію:

 • Максимальна доза на добу не повинна перевищувати 100 мг.
 • Якщо пацієнту більше 70 років, то його гранична доза на добу становить 50 мг, тобто прийом ліків здійснюється вранці і ввечері по 25 мг.
 • У ситуації, коли пацієнт пропустив прийом, препарат приймають відразу, як тільки вона про це згадає. Подвійну дозу приймати категорично заборонено.
 • Ліки має синдромом відміни, тому від його застосування не рекомендується різко відмовлятися. Зниження дози здійснюється поступово, і тільки потім медикаментозний препарат відміняється повністю. Ціна на Карведилол-Тева варіюється від 65 до 180 рублів.

  Аналоги кошти

  Карведилол: інструкція по застосуванню, ціна, відгуки, аналогиНа сьогоднішній день лікарський засіб має 14 аналогів, які надає фармакологічна промисловість. Відгуки лікарів показують, що найбільш ефективні аналоги – це Кориол, Атрам, Таллитон.

  Кориол – медикаментозний препарат, форми випуску – пігулки. Припустимо до застосування у таких випадках: стабільна форма стенокардії, важка гіпертонія (поєднується з іншими засобами антигіпертензивної властивості), серцева недостатність хронічної форми, а також призначають для хронічної серцевої недостатності.

  Спираючись на РЛС можна сказати, що аналог не рекомендується у випадках: гіпотонія, бронхіальна астма, патології нирок, до 18-річного віку, під час виношування дитини, в період лактації, виражена форма брадикардії. Ціна на засіб 350-380 рублів.

  Атрам – аналог, форма випуску – таблетки, рекомендується для терапії артеріальної гіпертензії, хронічної серцевої недостатності, стенокардії. Відгуки лікарів показують, що ліки добре переноситься пацієнтами, а терапевтичний ефект тривалого характеру настає через п’ять днів застосування.

  Однак Атрам може спровокувати такі побічні ефекти:

  • Головні болі і запаморочення, розлад сну.
  • Депресивний синдром, брадикардія.
  • Підвищення маси тіла, больові відчуття в кінцівках.
  • Симптоми, схожі на грип і простудні захворювання.
  • Алергія, пов’язана з індивідуальною сприйнятливістю до препарату.

  Таллитон – аналог, який призначається для лікування стійкого підвищення тиску крові, хронічної форми серцевої недостатності та стенокардії. Є альфа — і бета-адреноблокатором. Не призначається при індивідуальній непереносимості кошти, вираженої брадикардії, важких патологіях печінки, бронхіальній астмі, цукровому діабеті.

  Дозування та кратність прийому залежать від супутніх захворювань пацієнта, його загального самопочуття і всієї клінічної картини у цілому, і рекомендується тільки лікарем, спираючись на свідчення.

  Карведилол-Тева і всі його аналоги – це ефективні лікарські препарати для терапії артеріальної гіпертензії. Проте їх об’єднує не тільки їх результативність в зниженні артеріального тиску, але і численні побічні ефекти. Що в обов’язковому порядку враховується, перш ніж включати ліки в комплексну схему терапії. Відео до цієї статті порівняє кілька препаратів для гіпертоніків.