Всім відомо, що радикально «омолодитися» і внести істотні зміни в свій зовнішній вигляд можна лише за допомогою хірургічної косметології. Однак сучасні технології не стоять на місці, і сьогодні вже не обов’язково лягати під ніж, щоб стерти з шкіри з’явилися зморшки і повернути овалу особи юну округлість. До послуг милих дам контурна пластика обличчя, яка дозволяє проводити безопераційне омолодження та корекцію деяких недоліків. Цей метод рекомендується для корекції вікових змін у молодих жінок, починаючи з 30-35 років і до пенсійного віку, коли нехірургічні процедури вже, на жаль, безсилі.

Зміст сторінки

 • 1 Контурна пластика обличчя за допомогою філлеров
 • 2 Перманентні філлери
 • 3 Біосумісні філлери тривалої дії
 • 4 Аутологичные філлери
 • 5 Контурна пластика обличчя: за і проти
 • 6 Процедура контурної пластики — фото до і після
 • 7 Скільки коштує стати молодше — ціна процедури
 • 8 Дивіться відео про контурної пластики обличчя
 • 9 Дивіться відео: Трикутник молодості, як омолодити обличчя, прибрати брилі, підтягнути підборіддя, ліфтинг скул
 • 10 Відгуки про проведення контурної пластики

Контурна пластика обличчя за допомогою філлеров

Метод контурної пластики заснований на ін’єкційному введенні всередину шкіри філерів – гелів тимчасового або постійного дії, що мають різну щільність, в залежності від області застосування препарату. Філлер, від англійського filler («наповнювач» ) починає свою дію безпосередньо в момент введення: гель, заповнюючи область ін’єкції, миттєво розгладжує зморшки і «заломи» на шкірі, окреслює контур обличчя, додає додатковий об’єм губам, усуває асиметрію. Контурна пластика обличчя – єдиний метод естетичної медицини, який дає видимий ефект відразу після процедури.

В естетичній медицині існує кілька видів філлеров, найбільше поширення з яких мають біорозкладані, або саморассасывающиеся, гелі. Препарати останнього покоління, безпечні і практично не мають побічних ефектів, чого не можна сказати про филлерах, що використовувалися раніше. Розглянемо види косметологічних філлеров детальніше.

Перманентні філлери

Філлери, які не здатні самостійно розчинятися і виводитися з організму, на даний момент вважаються застарілими і практично не використовуються для проведення контурної пластики. Саме з такими гелями пов’язані всілякі «страшилки» про масу побічних ефектів у постраждалих пацієнток. Справа в тому, що бионедеградируемые гелі – це штучні полімери, чужорідні для людського організму, тому вони часто атакуються імунними клітинами і відторгаються. Найвідоміший синтетичний філлер – силіконовий.

Є і більш безпечні не розсмоктуються філлери, які продовжують користуватися популярністю, завдяки тому, що забезпечують тривалий ефект і не вимагають регулярного «докалывания». Однак частота ускладнень при використанні таких препаратів велика: як правило, навколо введеного гелю утворюється капсула із сполучної тканини, викликаючи різноманітні ущільнення та деформації в області ін’єкції.

Біосумісні філлери тривалої дії

До цієї групи відносяться хірургічні матеріали, що поєднують в собі натуральні і синтетичні компоненти, наприклад, філлер на основі полікапролактона. Перевага даного препарату — відсутність побічних ефектів і при цьому тривалий період розсмоктування. Такий філлер зберігається в людському організмі до чотирьох років, не викликаючи ніяких імунних реакцій і ускладнень.

Аутологичные філлери

Відмінність цього виду філлеров від всіх інших — в його повністю натуральному походження. А точніше, матеріал для введення в зону корекції забирається безпосередньо у самого пацієнта.

Найчастіше таким матеріалом є власний жир, або липофиллер, який «пересаджують» з одного місця в інше. Ймовірність ускладнень в такому випадку прагне до нуля, а ефект відрізняється тривалістю і стійкістю.

Біосумісні філлери

Саморассасывающиеся гелі – препарати, повністю сумісні з клітинами людського організму і не викликають його імунну відповідь. Найчастіше це філлери на основі гіалуронової кислоти, яка є складовою міжклітинної рідини сполучних тканин. Також у виробництві біорозкладаних гелів може застосовуватися колаген і молочна кислота.

Ефект ін’єкцій таких філлеров заснований на дії полигиалуроновой кислоти. Це синтезоване в лабораторних умовах речовина, повністю ідентичне «природного» гіалуронової кислоти. «Гиалуронка» відноситься до глюкозаминогликосахаридам, які присутні в будь-якому живому організмі і беруть участь у процесах гідродинаміки та відновлення клітин і тканин. В процесі життєдіяльності клітин біосумісний гель поступово розпадається на безпечні складові і виводиться з організму природним шляхом, тобто повністю розсмоктується.

Гіалуронова кислота має властивість притягувати до себе молекули води, підвищуючи природну зволоженість епідермісу і стимулюючи вироблення власних еластину і колагену в глибинних шарах шкіри. Завдяки такому подвійному дії шкіра не тільки візуально набуває відпочив, свіжий вигляд, але і активно регенерується, запускаючи процеси омолодження. Навіть після повного розсмоктування філера, шкірі ще деякий час продовжує залишатися наситила вологою і зберігає придбаний тонус, стримуючи зростання і поглиблення зморшок.

Є у таких гелів і недоліки: вони досить швидко руйнуються і мають недовговічний ефект. Найчастіше досягнутий обсяг «спадає» через 4 – 6 місяців, рідше – може протриматися до року. Не виключається виникнення гематом, ущільнення і запалення в місці ін’єкції, що може бути результатом індивідуальної реакції або неправильного проведення процедури.

Для проведення контурної пластики той чи інший препарат підбирається для пацієнта індивідуально, залежно від зони корекції, глибини зморшок, стану шкіри. На сьогоднішній день більшість косметологів працюють на ряді гиалуроновых філлерів:

 • Restylane – застосовується для знищення «гусячих лапок», згладжування неглибоких зморшок на вилицях, на лобі і може зберігати ефект до двох років.
 • Juvederm — до складу препарату входить лідокаїн для знеболювання процедури, що застосовується для заповнення глибоких зморшок, збільшення обсягу губ і зміни їх форми, для поліпшення контуру особи, подкалывания підборіддя і скул, має ліфтінговим ефектом на строк понад півроку.
 • Surgiderm – коригує «носогубки», зморшки на лобі, збільшує вилиці, губи, підкреслює контур рота і особи в цілому на термін до року.
 • Teosial – лінійка з препаратів, що мають 7 різних формул, здатних вирішити будь-яку проблему – від корекції мімічних зморшок до повного моделювання обличчя.
 • В деяких випадках лікар може прийняти рішення та комбінуванні різних препаратів.

  Контурна пластика обличчя: за і проти

  Контурна пластика для сучасних жінок – оптимальний варіант боротьби за молодість шкіри і ідеальні пропорції особи. Ця процедура володіє цілою масою переваг, а саме:

  • мінімальна травматизація тканин, швидке відновлення;
  • безпека процедури, гіпоалергенність і нешкідливість сучасних якісних препаратів;
  • саморассасывание філлеров без побічних ефектів;
  • швидкий результат, природний вигляд після процедури;
  • оздоровлення шкіри крім візуального ефекту.

  Приводом зробити ін’єкції гиалуроновым филлером можуть стати такі проблеми:

  • межбровные зморшки;
  • виражені носогубні складки;
  • зморшки навколо губ;
  • тонкі або асиметричні губи;
  • опущені куточки губ;
  • невиражені вилиці;
  • «поплив» овал особи;
  • суха шкіра.

  Правильно «подколотое» особа здатна перетворити жінку і зробити її візуально молодше на декілька років. Уколи філера допомагають зволожити шкіру, зміцнити контур обличчя і трохи його виправити, додавши обсягу вилиці. Найбільш популярна процедура – збільшення губ, зміна їх форми, підкреслення контуру. Потрібно пам’ятати, що «омолоджуючи» таким способом особа, варто подумати і про шиї та зони декольте, які в порівнянні будуть програвати і видавати вік.

  Результат контурної пластики виглядає досить природно (тут важливо не перестаратися з кількістю введеного препарату) і зберігається приблизно півроку. Тривалість ефекту залежить від численних чинників: обраного препарату, його обсягу, області застосування, техніки проведення ін’єкції, індивідуальних особливостей пацієнтки.

  Контурна пластика має накопичувальний ефект, який посилюється з кожною новою процедурою і зберігається все довше і довше. «Гіалуронку» можна докалывать, не чекаючи, поки розсмокчеться попередня доза, важливо тільки не змішувати різні препарати, щоб не отримати непередбачувані ефект. Якщо отриманий результат здається надмірним, через якийсь час обсяг спаде або можна спробувати вколоти гіалуронідазу, яка сприяє руйнуванню філера.

  Незважаючи на очевидні переваги процедури контурної пластики, робити її в деяких випадках не можна. Запобіжні заходи не пов’язані з впливом філера на організм (якщо, звичайно, немає особистої непереносимості препарату), а зі способом її запровадження, а саме, підшкірною ін’єкцією, хворобливістю, якою вона може супроводжуватися і можливими ускладненнями після уколу.

  Відносними протипоказаннями до проведення контурної пластики є дерматологічні захворювання, гострі вірусні та бактеріальні інфекції (або рецидив хронічних), герпес на губах, проблеми з кровесвертывающей системою, вагітність і період грудного вигодовування. Також не варто колоти філер, якщо залишилися сліди іншого, особливо «довгограючого» препарату.

  Процедура контурної пластики — фото до і після

  В контурній пластиці є два вирішальних фактори, які здатні вплинути на остаточний результат як позитивно, так і різко негативно. Перше – це «руки», яким ви довірите настільки відповідальну справу. Майстри, які вміють зробити ін’єкцію правильно, безболісно, а головне так, щоб результат виглядав максимально природно, як правило, ціняться на вагу золота. Спеціалістом по контурній пластиці може працювати лікар – дерматокосметолог або естетичний хірург.

  На першій консультації лікар зобов’язаний провести візуальний огляд і провести опитування пацієнта на предмет виявлення протипоказань, визначити вид препарату, його кількість на одну процедуру.

  Друге – кількість і якість препарату. Варто пам’ятати про те, що для різних зон повинен використовуватися різний обсяг і щільність філера, оптимально розрахувати які може тільки грамотний косметолог. Справжність та якість препарату повинні підтверджуватися відповідним сертифікатом фірми-виробника.

  При необхідності лікар може зробити знеболення. Для цього застосовується крем «Емла» або спрей з лідокаїном. Як правило, ін’єкції носогубних складок, губ досить чутливі, тому пацієнткам з низьким больовим порогом краще попросити місцеву анестезію.

  Прокол шкіри робиться за допомогою спеціального шприца з микроиглой, через яку акуратно вводиться гель, заповнює необхідне місце і створює в ньому потрібний обсяг. Чим глибше зморшки та складки шкіри, тим більшою щільністю і в’язкістю має мати філлер. Дрібні зморшки усуваються дрібним гелем шляхом поверхневого введення. Корекція великих складок і запровадження значних обсягів гелю вимагає глибокого введення і супроводжується больовими відчуттями, тому часто робиться із застосуванням анестезії.

  «Підколка» може тривати 5 – 30 хвилин. На місці уколів можуть залишитися маленькі синці, почервоніння, печіння, які повинні пройти через кілька годин, максимум – через добу. Перший час після процедури може відчуватися невелике ущільнення в місці проколу шкіри.

  Після контурної пластики необхідно дотримувати наступні рекомендації:

  • нельзя засмагати, при виході на вулицю протягом 14 днів потрібно використовувати сонцезахисні засоби;
  • необхідно уникати переохолодження і перегріву (мороз, лазня, сауна) не менше двох тижнів;
  • як мінімум 12 годин потрібно почекати, перш ніж наносити макіяж;
  • відкласти басейн, заняття фітнесом на пару тижнів;
  • краще не чіпати місце ін’єкції, не м’яти, не масажувати, щоб філлер розподілився рівномірно.

  Скільки коштує стати молодше — ціна процедури

  У численні переваги контурної пластики сміливо можна включити її фінансовий аспект. Вартість процедури, як правило, набагато нижче, ніж різноманітні апаратні методики . І тим більше в рази менше, ніж пластична хірургія при цілком порівнянному результаті.

  Ціна процедури складається з виду використовуваного препарату, обсягу втручання (вимірюється в мілілітрах або шприцах), області застосування, «імені» лікаря і рівня клініки. Мінімальна вартість моделювання становить близько 10 тис. руб. (дрібні зморшки), середня – 13 – 15 тис. руб. (губи, неглибокі «носогубки»), і до 30 тис. руб. – «серйозні» складки, підборіддя, вилиці.

  До речі, не до кінця використаний шприц з препаратом можна зберігати в холодильнику, щоб використовувати його в наступний раз. Так що, якщо лікар рекомендує вам вколоти «полторашку» — не варто боятися, залишок філера не пропаде – заберете його додому.

  Дивіться відео про контурної пластики обличчя

  Дивіться відео: Трикутник молодості, як омолодити обличчя, прибрати брилі, підтягнути підборіддя, ліфтинг скул


  Відгуки про проведення контурної пластики

  Відгуки про результати застосування контурної пластики небувало одностайні: практично всі жінки, які зважилися на цю не саму приємну процедуру, залишилися дуже задоволені отриманим ефектом. Пухкі сексуальні губи, змінився вираз обличчя, «благородні» вилиці, «стерті» роки, сотні компліментів – і ще маса інших захоплених відгуків після проведення першої ж процедури. І все це за цілком «підйомні» гроші і з мінімальним відновним періодом.

  Найприємніше, що позитивні зміни помічають не тільки самі жінки, але і їх оточення, причому часто у формі висловлювання «стало краще, але чому – незрозуміло». У цьому і є головний секрет популярності контурної пластики: багаторазове поліпшення зовнішності із збереженням природного вигляду.

  Наведемо кілька відгуків про жінок контурної пластики:

  Відгук №1

  Якщо б ви знали, як я боролася з бажанням збільшити губи! У мене не тонкі, звичайно, але і не супер. Так ось – я боялася отримати «качку», тому і думала, що так довго. Лікаря мені порекомендували знайомі дівчатка – довелося брати відгул і їхати в Пітер.

  Про що ні краплі не шкодую. Я тепер така красуня, щоранку милуюся на себе в дзеркало. Чоловік, до речі, так і не зрозумів, що змінилося в мені, але помітив, що я стала якась «особливо сексі». Дівчатка, не сумнівайтеся навіть, робіть!

  Ольга, Нижній Новгород

  Відгук №2

  Ніхто не вірить, що мені вже за полтинник. Років 10 роблю собі «уколи краси»: губки підколюю, зморшки прибираю, ще Диспорт в лоб. Я собі не лещу, що виглядаю максимум на 40, всі знайомі думають так само.

  Наталя, Санкт-Петербург, 52 роки

  Відгук №3

  Чую, підсіла я міцно на «губи». Мені вже МЧ говорить, і мама, і подруги: «Настя, зупинись!». А я через пару тижнів після уколу, як набряк зійде, дивлюся – і мені мало, хочу ще підколоти. Стримує лише те, що зайвих грошей немає. Напевно, мені пора лікуватися?

  Настя, Москва, 25 років

  Відгук №4

  А мені не пощастило. З’явився молодий чоловік, вирішила омолодитися злегка. Правда, у фінансах обмежена, зробила собі уколи по знайомству. Це жах. По-перше, боляче. По-друге, мені так переборщили, губи – як пельмені, та й все інше помітно.

  Я кілька зон собі робила. Ну і по-третє, у мене все обличчя в грудках після цих уколів! Поїду в Москву виправляти. Тепер тільки в нормальну клініку!

  Інга, Самара, 45 років