Кращі іригатори порожнини рота: різновиди, ціна, відгуки

Кращі іригатори порожнини рота: різновиди, ціна, відгукиБілосніжна усмішка – одна з найважливіших складових іміджу кожної людини. Для того, щоб десни були здоровими, а зуби білосніжними і красивими, звичайного догляду за ними може бути недостатньо, і тоді на допомогу прийде іригатор порожнини рота. Щоб вирішити, який краще вибрати іригатор порожнини рота, потрібно для початку розібратися, чим саме може бути корисний подібний прилад.

 • Для чого потрібен іригатор і як його правильно застосовувати
 • Як користуватися іригатором для порожнини рота — відео-інструкція?
 • Як вибрати гігієнічний прилад правильно: види та їх функції
 • Де придбати іригатор порожнини рота
 • Скільки коштують іригатори
 • Відгуки
 • Для чого потрібен іригатор і як його правильно застосовувати

  Іригатор дозволяє швидко і акуратно за допомогою водяного струменя очистити порожнину рота від залишків їжі, а тому може бути набагато більш ефективний, ніж класична зубна щітка і інші способи догляду за яснами та зубами.

  Кожний прилад складається з ручки зі змінними насадками, ємності, куди заливається вода або особливий робочий розчин, а також компактного гідронасоса. Ємність заповнюється водою або розчином (можна використовувати ополіскувачі або антисептики), який потім під тиском потрапляє в порожнину рота і, пульсуючи, видаляє частинки їжі в місцях, куди неможливо потрапити зубною щіткою. Додатково десни отримують стимулюючий масаж, що поліпшує циркуляцію крові, для профілактики різних хвороб.

  Такі пристрої підходять як для дітей, так і для дорослих. Особливо необхідні вони тим, до кого відносяться наступні фактори:

  • встановлені брекети, коронки, протези;
  • неприємний запах від зубів і ясен;
  • звичка палити;
  • низький імунітет;
  • очікування дитини;
  • низьке гігієнічний стан ясен і зубів;
  • кровоточивість ясен.

  Як користуватися іригатором для порожнини рота — відео-інструкція?

  Як користуватися іригатором для порожнини рота, можна докладно побачити на відео:

  Як вибрати гігієнічний прилад правильно: види та їх функції

  Вибираючи іригатори порожнини рота, необхідно звертати увагу не тільки на такі очевидні параметри, як ціна та відгуки. Корисно також знати, на які види вони поділяються, і які функції в залежності від цього мають, як ними можна буде користуватися.

  Іригатор порожнини рота може бути електричним зі вбудованим насосом для води або механічних, що підключається безпосередньо до водопроводу.

  Який краще вибрати, можна вирішити, почитавши відгуки та визначивши, наскільки він підходить для потреб конкретної людини.

  Електричні іригатори, в свою чергу, діляться на стаціонарні і портативні. Перші більше підходять для постійного використання, а другі, як більш компактні, можна брати з собою – портативний іригатор допоможе доглядати за зубами і яснами у відрядженнях та поїздках.

  Наочно побачити розбіжності між іригаторами можна на фото:

  Кращі іригатори порожнини рота: різновиди, ціна, відгукиІригатор стаціонарний
  Кращі іригатори порожнини рота: різновиди, ціна, відгукиІригатор портативний

  У кожного іригатора також існують такі особливості, які є ключовими при виборі:

  • потужність потоку води, яку можна контролювати, переходячи від сильної струменя для чищення зубів або брекетів, до м’якого масажу запалених ділянок ясен; в ідеалі, якщо у приладу є плавний регулятор або кілька кнопок швидкостей, що допоможе поступово звикнути до ирригатору на початкових етапах використання;
  • режими роботи, зазвичай варіюються від струменя до пульсації, допомагають урізноманітнити вплив води на різні ділянки ясен в залежності від необхідного ефекту;
  • різні насадки для кожного члена сім’ї, що відрізняються різними кольорами, кільцями або спеціальними маркерами, а також спеціальні насадки для очищення язика або схожі на зубні щітки, щоб поєднати дві гігієнічні процедури в одну;
  • кронштейн для того, щоб повісити на стіну, допоможе заощадити місце у ванній кімнаті у тому випадку, якщо купується стаціонарний іригатор.

  На фото представлена максимально підходить для цілої родини модель з різними насадками і кріпленням до стіни:

  Кращі іригатори порожнини рота: різновиди, ціна, відгуки

   

  Збираючись купити іригатор порожнини рота який краще вибрати також можна подивитися на відео з рекомендаціями:

  Де придбати іригатор порожнини рота

  Який краще вибрати, можуть підказати в аптеці, — це місце буде найбільш правильним для придбання подібного приладу. Якщо іригатор купити в аптеці, можна не побоюватися того, що він неякісний або підроблений, так як фармацевтичні компанії зазвичай приділяють достатньо уваги сертифікації своєї продукції.

  Також можна купити іригатор через інтернет, але тут вище ймовірність придбати «кота в мішку» і складніше буде в разі невдоволення повернути гроші за покупку. Зарубіжні сайти, що спеціалізуються на стоматологічних пристроях, не варто вибирати в якості місця покупки.

  Щоб купити гігієнічний іригатор в інтернеті, краще звертатися тільки до авторизованим фірмам-постачальникам або безпосередньо до виробників, готовим у разі потреби надати сервісне гарантійне обслуговування своїх пристроїв.

  На їх сайтах звичайно можна заздалегідь подивитися фото приладів, прочитати всі технічні характеристики, ознайомитися з сертифікаційними документами і прочитати умови доставки і повернення.

  Кращі іригатори порожнини рота: різновиди, ціна, відгукиПортативний прилад для чищення зубів — іригатор

  Скільки коштують іригатори

  Ціни на різні моделі коливаються в залежності від виробника, характеристик конкретних марок і місця покупки. Розкид цін досить великий, часто на різних сайтах, де моделі представлені з фото та опис можна побачити сильно відрізняються цифри. Найбільш популярні варіанти з усередненими цінами можна побачити в таблиці:

  МаркаОсобливостіЦіна в РосіїB Well WI-911Три режими роботи: м’який, нормальний і пульсуючийВід 2490 до 3100 рублівAquajetНаявність індивідуальних насадок для кожного члена сім’ї, збільшена потужність струменя, можливість мити в посудомийній машиніВід 3000 до 3500 рублівWaterpikВеликий вибір насадок, спеціальний футляр для портативних моделейВід 4600 до 6500 рублів

  Щоб правильно вибрати прилад для чищення зубів-іригатор, корисно буде, вже ознайомившись з особливостями різних фірм, почитати реальні відгуки тих, хто вже використовував.

  Відгуки

  Якщо планується придбати іригатор порожнини рота який краще вибрати відгуки допоможуть вирішити досить швидко.

  Кращі іригатори порожнини рота: різновиди, ціна, відгуки

  Якщо вибрати іригатори порожнини рота, ціна та відгуки на які здалися найбільш підходящими, можна подбати про здоров’я всієї родини. Більше не доведеться сумніватися в тому, що неприємний запах, зубний наліт і кровоточиві ясна незабаром залишаться в минулому, а на фото будуть сяяти білозубі посмішки.