Криолиполиз – сучасна безопераційна методика корекції фігури, що дозволяє позбутися від жирових відкладень за допомогою холоду. Ця процедура застосовується до будь-якої проблемної зони на тілі : живота, сідниць, талії, стегон. Жінки, испробовавшие інноваційний метод на собі, відгукуються про нього, як про ефективний і безболісному способі, що дозволяє за короткий час позбутися від зайвих обсягів. І в якості доказу викладають фото, дозволяють оцінити фігуру до кріоліполіза і після.

При цьому процедура, на відміну від багатьох методик, спрямованих на схуднення, не пов’язана з хворобливими ін’єкціями, оскільки заснована на застосуванні низьких температур. Холодовий вплив на певні ділянки тіла багатьом подобається, викликає приємні відчуття і при цьому працює на руйнування жирової тканини. Познайомимося ближче з унікальною процедурою і дізнаємося про її переваги, недоліки і особливості проведення.

Зміст сторінки

 • 1 Криолиполиз: як це працює?
 • 2 Апарати для процедури
 • 3 Принцип дії
 • 4 Показання та протипоказання
 • 5 Як проходить процедура — фото до і після
 • 6 Можливі побічні ефекти
 • 7 Переваги
 • 8 Скільки коштує криолиполиз?
 • 9 Криолиполиз в домашніх умовах: чи це можливо?
 • 10 Дивіться відео: Худнемо за тиждень криолиполиз
 • 11 Дивіться відео: Нова Я. Результат на обличчя — кроилиполиз
 • 12 Відгуки про процедуру

Криолиполиз: як це працює?

Криолиполиз – це нескладна, інвазивна процедура, в основі якої лежить тривалий (1 година) охолодження жирового прошарку в проблемних місцях. Жирові клітини нашого тіла дуже чутливі до низьких температур, під дією яких вони руйнуються природним шляхом. Така загибель не є небезпечною для організму, оскільки навколишні тканини не страждають , запальних реакцій не виникає і продукти розпаду жирів не забруднюють кровоносну і лімфатичну систему. Таким чином, процедура кріоліполіза є безпечною альтернативою ліпосакції – методу, при якому жир відсмоктується з допомогою проколів шкіри на тілі.

Инновационаая процедура розроблена групою американських вчених, які довели, що тривале охолодженні жирової тканини при певній температурі запускає процес апоптозу (природного руйнування). Це відкриття дозволило створити апарат, що забезпечував потрібне охолодження проблемних ділянок тіла і викликав руйнування жирових клітин.

Апарати для процедури

Сьогодні в багатьох російських клініках естетичної медицини застосовують апарат Coolsculpting (США), він схвалений до використання на території РФ і гарантує безпеку процедури. Ще один апарат американського виробництва – Zeltiq, він теж сертифікований і схвалений до застосування. Механізм їх дії заснований на відсутності попереднього нагріву шкіри. Жирові складки захоплюються спеціальним вакуумним аплікатором і охолоджуються до певної температури (-5°С).

Апарат LIPOFREEZE виробляється в Італії. Механізм дії цього приладу дещо інший. Ділянку шкіри спочатку нагрівається до +42°С, а потім протягом години охолоджується до температури +22°С.

Фахівці радять робити процедуру на апаратах Coolsculpting, оскільки вважається, що методика холодового впливу, що застосовується в цьому випадку більш ефективна. Перед початком сеансу слід переконатися, що маніпуляції будуть проводитися досвідченим і кваліфікованим фахівцем з використанням сертифікованого апарату.

Принцип дії

В основі методу лежить відкриття, суть якого полягає в тому, що під впливом холоду жирові клітини руйнуються швидше за інших. Під час процедури дуже важливо дотримуватися певний, строго фіксований рівень охолодження, гарантує певну температуру впливу.

Процедура запускає процес виборчої загибелі жирових клітин. Така реакція пов’язана з їх будовою, так як практично весь внутрішній простір клітини займають триглецериды (жири) і при тривалому охолодженні починається цілий каскад необоротних реакцій, що ведуть до клітинної загибелі.

В результаті жирова клітина розпадається на окремі фрагменти (апопоптичекие тільця), які потім протягом 2-3 місяців поступово поглинаються фагоцитами, які стоять на варті здоров’я і виводяться з організму природним шляхом. Таким чином, результат від процедури розвивається поступово, протягом декількох місяців, що робить процес похудання більш фізіологічним. Зменшення підшкірного жирового шару відбувається за рахунок поступового руйнування жирових клітин, а виведення продуктів їх розпаду не перевантажує печінку та інші внутрішні органи.

Показання та протипоказання

Показаннями до проведення процедури є:

 • Ожиріння аліментарно – конституціонального типу, притаманне особам, які ведуть малорухливий спосіб життя.
 • Ожиріння гипоталамическоего типу. Набір ваги в цьому разі відбувається в результаті пошкодження однієї з ділянок мозку (гіпоталамус), провокуючого неправильне харчову поведінку і надмірне вживання калорійної їжі.
 • Ожиріння, розвивається внаслідок ендокринних патологій. У цієї категорії пацієнтів порушений обмін речовин, що веде до набору ваги навіть при вживанні низькокалорійних продуктів.
 • Ожиріння, спровоковане психічними захворюваннями. У цьому випадку порушення харчового балансу викликає прийом певних лікарських препаратів.

У той же час до проведення процедури є ряд протипоказань. Криолиполиз не можна робити при наступних станах:

 • Підвищена чутливість до холоду (холодова алергія)
 • Наявність електрокардіостимулятора
 • Неврологічні розлади різної етіології;
 • Механічне пошкодження шкіри в місцях передбачуваної обробки
 • Наявність шкірних захворювань (екземи, дерматиту)
 • Період вагітності і грудного вигодовування
 • Цукровий діабет
 • Погана згортання крові

Процедури можна робити в будь-який час року, незалежно від сонячної активності. Кількість процедур, необхідних пацієнту, визначає фахівець. В середньому втрата жирових відкладень після курсу лікування становить до 35 %, що вважається дуже непоганим показником.

Як проходить процедура — фото до і після

Якщо ви зважилися на процедуру, варто подивитися фото «Криолиполиз до і після», це допоможе зрозуміти, яких результатів варто очікувати, і на який ефект розраховувати. До вибору клініки слід підійти з усією відповідальністю, виконання процедури можна довіряти тільки дипломованому фахівцеві. Крім цього, слід переконатися, що сеанси кріоліполіза будуть проводитися сертифікованим апаратом, оскільки останнім часом з’явилося безліч небезпечних контрафактних приладів, застосування яких може викликати обмороження та інші негативні реакції організму.

Перед тим, як приступити до процедури, лікар оглядає пацієнта і зазначає проблемні зони, які будуть піддані впливові холоду впливу. У відповідності з обсягом цих зон лікар підбирає аплікатор потрібної форми і розміру. Всього до апарату додається 6 аплікаторів, призначених для обробки шкіри на животі, спині, сідницях, стегнах, руках. Косметолог повинен точно виміряти жирову складку і позначити її маркером, це необхідно для того, щоб забезпечити коректний захоплення шкіри аплікатором.

Процедура проводиться на апараті Coolsculpting і триває майже годину, вона цілком комфортна, безболісна і безпечна для пацієнта. В цей час, вакуумний аплікатор, підібраний за розміром жирової складки, втягує її у внутрішнє чашеобразное простір і щільно притискає до стінок, які здійснюють відведення тепла. Охолодження відбувається одночасно з двох сторін складки, при цьому вакуум забезпечує здавлювання підшкірного жиру і знижує інтенсивність кровообігу, що сприяє інтенсивному руйнуванню жирових клітин. Апарат влаштований таким чином, що забезпечує повну безпеку і в разі неправильного захоплення тканин або перевищення допустимого температурного режиму, автоматично відключає апарат.

Під час сеансу жирова складка не просто стискається, але і одночасно масажується, так як тиск в частіше аплікатора постійно змінюється. На початку сеансу пацієнт може відчувати невеликий дискомфорт від здавлювання тканин і відчуття холоду, але вже через кілька хвилин неприємні відчуття зникають, так як оброблюваний ділянку шкіри німіє. У час, що залишився до закінчення процедури час можна займатися своїми справами, читати книгу або працювати на ноутбуці. Через годину сеанс закінчується, і пацієнт може відходити додому.

Оброблену ділянку шкіри стає червоним, але через кілька годин нормальний відтінок шкіри повністю відновлюється. Крім цього ніяких неприємних наслідків або побічних реакцій бути не повинно. Щоб домогтися бажаного результату і змоделювати ідеальні форми фігури, роблять кілька процедур кріоліполіза, піддаючи охолодженню проблемні ділянки на тілі. Остаточний результат можна побачити через 3 місяці, хоча вже після першого сеансу можна помітити зменшення обсягів на 20%.

Можливі побічні ефекти

Процедура кріоліполіза при правильному виконанні цілком безпечна. Але в деяких випадках можуть виникати незначні побічні реакції. Пацієнти відзначають втрату чутливості на тій ділянці тіла, яка зазнала обробці. Іноді з’являється відчуття свербежу, печіння, з’являється незначна болючість. Так як шкіра при вакуумному захоплення стискається, а потім активно масажується, можуть з’явитися синці. Всі ці прояви не представляють небезпеки для здоров’я і незабаром проходять.

Яких результатів очікувати: ефект до і після процедури

Перед початком процедури пацієнт відзначає наявність надлишкових жирових відкладень на тілі в області талії, живота, спини або стегон. Після курсового лікування вдається прибрати зону «галіфе» на стегнах, позбутися від жирових відкладень на підборідді, в області колін і будь-якій іншій проблемній зоні, усунути целюліт, підтягнути в’ялу шкіру на внутрішній поверхні рук.

Відгуки про криолиполизе підтверджують безпеку процедури, яка не чинить негативного впливу на здоров’я, не викликає побічних реакцій і не травмує шкіру. Перші результати помітні вже після одного сеансу, так як жирові відкладення на боках, животі і талії зменшуються відразу на 20-25 %. Через 3-4 тижні ефект схуднення стане ще більш помітним, так як з організму видаляються зруйновані жирові клітини.

Максимальний результат буде видний через 3 – 4 місяці і зберігається він на протязі року. Якщо пацієнт буде слідувати рекомендаціям лікаря, вести здоровий спосіб життя, не переїдати і займатися спортом, то оновлену фігуру можна зберегти надовго, тоді повторні процедури вам просто не знадобляться.

Переваги

Багато пацієнтів у відгуках про криолиполизе вказують на те, що процедура переноситься набагато легше, ніж інші методики апаратного схуднення і не потребує тривалої реабілітації. Методика холодного впливу абсолютно безболісна, виключає ризик серйозних ускладнень і пошкоджень шкірного покриву.

Популярність процедур підтверджує високу ефективність кріоліполіза і можливість обробляти будь-яку, навіть важкодоступну проблемну зону на тілі. Процедура дозволяє моделювати ідеальну фігуру без шкоди для здоров’я, оскільки процес схуднення заснований на природних процесах в організмі.

Недоліки

Недоліків у інноваційного способу схуднення зовсім небагато. В якості основного з них пацієнти називають тривале очікування результатів, які остаточно проявляються лише через кілька місяців.

Ще один негативний нюанс – це низька ефективність методу в тих випадках, коли шкіра сильно розтягнута внаслідок ожиріння. До недоліків методики багато відносять її високу вартість, що пов’язано з застосуванням дорогої апаратури.

Скільки коштує криолиполиз?

Криолиполиз – задоволення аж ніяк не з дешевих. Середня ціна процедури при використанні малого аплікатора – насадки становить від 15 до 20 000 рублів. Якщо під час сеансу використовується великий аплікатор, то ціна однієї процедури зростає до 35 000 рублів.

Тому багато пацієнт запитують, чи можна проводити подібну процедуру в домашніх умовах, якщо точно знати алгоритм дій? Спробуємо відповісти на це питання.

Криолиполиз в домашніх умовах: чи це можливо?

Фахівці попереджають, що апарати для кріоліполіза і механізм процедури унікальні, і досягти потрібного ефекту в домашніх умовах просто неможливо. При проведенні процедури основним чинником є точна підтримка заданої температури і часу впливу, що досягається за рахунок вакуумної насадки і параметрів, які підтримує пристрій.

Досягти подібного результату в домашніх умовах не вийде, а якщо просто застосовувати охолодження ділянок шкіри підручними засобами можна отримати обмороження та інші ускладнення. Зараз у продажу з’явилося багато компактних приладів для кріоліполіза, які коштують недорого і активно рекламуються в якості альтернативи дорогим процедурам у косметологічних клініках.

Пам’ятайте, що це підробка, справжній сертифікований прилад, призначений для процедури кріоліполіза, коштує дуже дорого. Такі контрафактні апарати просто небезпечні для здоров’я, їх використання може призвести до непередбачуваних наслідків.

Дивіться відео: Худнемо за тиждень криолиполиз

Дивіться відео: Нова Я. Результат на обличчя — кроилиполиз

Відгуки про процедуру

Відгук №1

Робила процедуру кріоліполіза в перевіреному косметичному салоні на апараті Зелтик. Він якраз призначений для великих обсягів, а мені потрібно було прибирати жирові складки на животі, талії і спині.

Процедуру перенесла добре, хворобливих відчуттів не було. У результаті контури тіла помітно покращилися і обсяги зменшилися. Для досягнення бажаного ефекту потрібно зробити ще 2 процедури, і тоді, я сподіваюся, вдасться добитися ідеальних контурів фігури.

Христина, Москва

Відгук №2

У мене процедура кріоліполіза не викликала позитивних емоцій. Відчуття під час сеансу були не з приємних, а після з’явилося відчуття сверблячки, шкіра на животі стала червоною і оніміла. Такий стан трималося на протязі 3-х днів.

В результаті пройшло вже декілька тижнів, а обіцяного результату я так і не побачила. Жирні складки на животі як були, так і залишилися.

Юлія, Ростов

Відгук №3

Я з допомогою кріоліполіза позбавилася від целюліту! Процедуру робила в відомому салоні, на сертифікованому апараті. Обробляла зону стегон.

У підсумку отримала приголомшливий результат, через 8 тижнів помітила значне поліпшення стану шкіри, а ще через місяць целюліт повністю зник. Тепер з нетерпінням чекаю відпустки і відпочинку на морі.

Ганна, Санкт – Петербург