Лак «Аморолфіна»: як використовувати, ціна, де купити?

Лак «Аморолфіна»: як використовувати, ціна, де купити?Лак для нігтів Аморолфіна — ціна, інструкція по застосуванню і відгуки

Для лікування грибка нігтів краще всього використовувати лак, така форма зручна в застосуванні і високоефективна. Один з препаратів цієї категорії – це засіб «Аморолфіна». Нижче докладно викладена інструкція по застосуванню, а також розглянуті деякі відгуки про препарат, та вказана його ціна.

Зміст

 • 1 Склад і дію засоби
 • 2 Форма випуску
 • 3 Свідчення
 • 4 Протипоказання
 • 5 Побічні дії
 • 6 Застосування
 • 7 Вказівки
 • 8 Де придбати?
 • 9 Ціна
 • 10 чи Є схожі кошти?
 • 11 Думки

Склад і дію засоби

Основний компонент препарату – це аморолфіна, завдяки йому засіб і отримало таку назву. Речовина володіє фунгіцидними та фунгістатичну властивостями. При попаданні лаку на уражені ділянки починається інгібування (тобто уповільнення вироблення) ферментів, що беруть участь у синтезі входять до складу клітин стеролів. В результаті значно зменшується кількість ергостеролу, і мембрани грибів починають псуватися і руйнуватися, провокуючи загибель мікроорганізмів. Якщо концентрація невисока, то буде відбуватися пригнічення процесу розмноження грибів (це і є фунгістатично ефект).

Активний компонент відрізняється високою активністю по відношенню до багатьом відомим грибів, таких як дріжджові, дерматофіти, плісняві та інші. Системна абсорбція безпечна і незначна, але висока концентрація в пластинах і ложах нігтів зберігається протягом усього періоду лікування.

Форма випуску

Випускається препарат «Аморолфіна» у формі лаку для нігтів. Також на основі даної речовини виготовляється крем. Але якщо ви вирішите придбати спрей, то це вам не вдасться.

Свідчення

Лак «Аморолфіна», як свідчить інструкція по його застосуванню, показаний при оніхомікозах, тобто при грибкових ураженнях нігтів, а також в якості профілактичного засобу (аналоги мають такі ж свідчення). Але застосування буде ефективним при ураженні пластини менш ніж на 2/3, в іншому випадку доцільно призначення лікарем більш потужного препарату широкого спектру дії.

Протипоказання

Лак «Аморолфіна», як і його аналоги з таким же активним речовиною, протипоказаний при наявній індивідуальній непереносимості основного діючого компонента. А в силу відсутності даних про застосування у педіатричній практиці засіб не призначається у дитячому або ранньому віці. Використання в періоди вагітності та вигодовування груддю теж небажані.

Побічні дії

Як показують численні відгуки, лак переноситься добре. У поодиноких випадках можуть виникати такі симптоми як зміна зовнішнього виду оброблюваних пластин нігтів (наприклад, їх розшарування, пористість, деякі зміни в кольорі), а також дискомфорт, печіння, почервоніння ділянок прилеглих шкірних покривів.

Наші читачі рекомендують!Для позбавлення від грибка нігтів і стопи наші читачі радять масло Стоп-Актив. Швидке лікування і профілактика грибка нігтів і стоп за рахунок ефекту «саркофага», який посилює знищує вплив на спори грибка. 100% натуральний і безпечний засіб! Детальніше тут…

Застосування

Наносити лак «Аморолфіна», як і деякі його аналоги, випливає на поверхню уражених грибками нігтів всього один або два рази в тиждень. Попередньо треба очистити пластини пилкою (вона може входити у комплект) і протерти змоченим у медичному спирті тампоном. Далі наноситься сам лікувальний склад. Аплікатор потрібно протерти тампоном для дезінфекції. Флакон слід щільно закрити відразу після застосування, а горло бажано протерти. Після всіх дій дайте нігтям повністю висохнути (на це піде близько трьох хвилин).

Курс лікування може бути досить тривалому. Так, при ураженні нігтів на руках він зазвичай триває близько 3-6 місяців. А на усунення грибка нігтів на ногах може піти близько дев’яти-дванадцяти місяців.

Лак «Аморолфіна»: як використовувати, ціна, де купити?

Вказівки

Інструкція по застосуванню містить деякі особливі вказівки:

 • Системні антімікотікі загального спектра дії можуть посилювати ефект «Аморолфина».
 • Слід уникати потрапляння препарату на слизові оболонки, в ротову порожнину або в вушні проходи.
 • Якщо передбачаються контакти з розчинниками, то щоб уникнути видалення складу з нігтів потрібно використовувати щільні непроникні захисні рукавички під час роботи з такими речовинами.
 • У період лікування доведеться відмовитися від використання штучних нігтів і застосування косметичних декоративних лаків.

Де придбати?

Купити лак «Аморолфіна» можна тільки аптеці, але, на жаль, цей препарат знайти непросто. Але зате у продажу є аналоги засоби на основі цього ж діючої речовини.

Ціна

Ціна лаку залежить від того, в якій саме аптеці ви вирішите його придбати. У середньому вона становить близько 600-900 рублів. Варто відзначити, що ціна аналогів декілька вище.

Чи є схожі кошти?

Існують аналоги «Аморолфина», що містять те ж саме активна речовина. Це лаки «Лоцеріл» і «Офломил». Але також є препарати з подібною дією, і до них можна віднести будь-спрей, крем або гель, який надає антимікотичну дію.

Думки

Відгуки про препарат:

 • «Пробувала якийсь спрей проти грибка нігтів, ефекту не побачила. А ось «Аморолфіна» дуже допоміг мені, врятував від проблеми, яка мене бентежила. І для мене важливо, що просто використовувати. Всього одне застосування в тиждень потрібно, це зручно. За три місяці відростила здорові нігті, дуже задоволена. Ціна нормальна, адже витрата економічний».
 • «Тільки один раз вдалося купити цей лак, далі довелося використовувати його аналоги, вже дуже рідко зустрічається «Аморолфіна» в аптеках, принаймні, в Росії. А результати радують, лікування проходить просто і ефективно».
 • «Мені при запущеній формі грибка нігтів засіб не допомогло, хоча ціна не сказати, що маленька. Як було захворювання, так і залишилося. Буду пробувати щось більш потужне».

Якщо вам вдасться знайти «Аморолфіна» в аптеці, придбайте його, щоб назавжди позбутися від грибка!

Лак «Аморолфіна»: як використовувати, ціна, де купити?

завантаження…