Процеси старіння в організмі починаються вже з двадцятип’ятирічного віку. Досить популярним косметологічним методом корекції є біоревіталізація без ін’єкцій. Косметологи призначають дану процедуру, щоб усунути сліди старіння з епідермісу, а також для поліпшення структури шкіри. Лазерна біоревіталізація обличчя – нова інноваційна технологія в косметології, яка дозволяє виглядати молодо і привабливо.

Зміст сторінки

 • 1 Лазерна біоревіталізація обличчя — опис
 • 2 Переваги
 • 3 Свідчення
 • 4 Проведення процедури
 • 5 Протипоказання
 • 6 Результати процедури
 • 7 Апарати для біоревіталізації лазером
 • 8 Препарати для процедури
 • 9 Дивіться відео: Лазерна біоревіталізація гіалуронової кислотою
 • 10 Дивіться відео: Лазерна біоревіталізація
 • 11 Відгуки про процедуру

Лазерна біоревіталізація обличчя — опис

Процедура лазерної біоревіталізації має наступний принцип: на шкіру наноситься спеціальний розчин, після чого потрібні ділянки епідермісу обробляються лазером. Дана методика повністю безпечною – вона не спалює частинки епідермісу як пілінг і шліфування. Пори шкіри просто розширюються від теплового ефекту і нагрівання. Під впливом тепла активні лікарські компоненти розчину проникають глибоко в шари шкіри і починають своє відновлювальний вплив в клітинах епідермісу.

Слід зазначити, що процедура не має дуже тривалого впливу. Ефект від біоревіталізації зберігається 3-7 днів. Після необхідний повтор сеансу косметологічної процедури. Лазерна біоревіталізація шкіри обличчя має особливу перевагу – після неї не потрібно відновного періоду, тобто на шкіру дозволяється відразу наносити тональні креми та іншу косметику.

Безін’єкційна косметологія сьогодні настільки ефективна і продуктивна, що дозволяє провести омолодження дерми навіть при самих глибоких зморшках. Також процедура призначається при наявності пігментних плям старечого характеру. Біоревіталізація відмінно підтягує верхні повіки, ефективно усуває темні кола під очима. Особливо процедура необхідна для підтягування ділянок біля очей і підтягування носогубних складок.

Сучасна косметологія без уколів є недорогою і абсолютно безболісною. Більш того, при наявності відповідного обладнання процедуру навіть можна провести вдома, а не відвідувати салон.

Переваги

Лазерна біоревіталізація обличчя – покращений і сучасний спосіб омолодження. Гіалуронова кислота, яка використовується у розчині, вводиться під шкіру не уколами, а лазером. Лазерофорез покращує клітинний обмін шкіри, зволожує епідерміс на клітинному рівні, повністю ліквідує в’ялість шкіри. У результаті верхній шар здобуває еластичність, пружність, свіжість і здоровий вигляд.

Дана процедура омолоджує обличчя на 10-15 років. Після її проведення обличчя виглядає дуже молодо і привабливо. Імпульси лазерної енергії насичують епідерміс гіалуронової кислотою. Це речовина відмінно відкриває транспортні канали шкіри, в результаті чого відновлюється початковий обсяг епідермісу та його структура. Гіалуронова кислота запускає процеси глибокого і ретельного зволоження. Відбувається повна регенерація шкіри, яка супроводжується ефектом ліфтингу.

Лазерна біоревіталізація шкіри обличчя дозволяє відновити тонус епідермісу, здоровий колір шкіри, розгладити найглибші зморшки. Вона забезпечує міцний бар’єр вільним радикалам, які вкрай негативно впливають на стан шкірного покриву. Процедура спрямована проти в’янення шкіри і на продовження молодості. Цей метод активізує внутрішні резерви епідермісу і рекомендований косметологами при перших ознаках старіння обличчя.

Свідчення

Лазерна біоревіталізація шкіри обличчя гіалуронової кислотою показана при:

 • ознаки в’янення шкіри;
 • пігментних плямах;
 • сухості шкіри;
 • дуже тонкій шкірі;
 • мімічних зморшках;
 • темні плями під очима;
 • опущення верхніх повік.

Проведення процедури

Для проведення лазерної процедури застосовується спеціальний апарат з діодним лазером. Косметологами широко використовуються апарати ЛАЗМІК, МІЛТА, Vitalares 500 Plus. Перед початком процедури необхідно обов’язково провести попередню підготовку шкіри обличчя. Косметологом проводиться поверхневий пілінг з глибокої очищенням, видаляється верхній ороговілий шар епідермісу. Потім на підготовлену шкіру обличчя наноситься гель (розчин), який містить низькомолекулярну гіалуронову кислоту.

Саме ця речовина відповідає в організмі за міцність і еластичність волокон епідермісу. Кислота перешкоджає старінню шкіри і робить її невразливою для агресивних проявів зовнішнього середовища. Процедура ефективно усуває сухість, в’ялість і блідість шкіри.

Нанесений на обличчя гель без впливу лазера не дуже активний. Тому на оброблений епідерміс впливають лазерною енергією. Під лазерним випромінюванням відбувається розширення пор шкіри і активізація гелю, в результаті чого починається процес омолодження шкіри.

Відгуки на лазерну біоревіталізація шкіри обличчя свідчать, що ефект від процедури тримається досить довго. Однак косметологи рекомендують обов’язково пройти ще один сеанс біоревіталізації. Всі, хто проводив цю процедуру омолодження, відзначають здоровий стан шкіри після лазера, особливу ніжність і бархатистість шкіри. Повний курс біоревіталізації сприяє максимальному ефекту омолодження особи.

Обов’язковою умовою проведення процедури є вживання великої кількості питної води в добу. Необхідно випивати в день близько трьох літрів рідини. Це сприяє кращому зволоженню і насиченню шкіри.

Лазерна біоревіталізація шкіри обличчя гіалуронової кислотою є скоєно безболісною і не вимагає реабілітації. На шкірі після проведення омолодження відсутні синці, набряки, розширення судин і інші прояви, які характерні для інших косметологічних методів.

Процедура має на шари епідермісу подвійний ефект – вона оздоровлює шкіру обличчя і омолоджує його. Також лазерофорез збільшує природну вироблення еластину і колагену. В результаті шкіра стає пружною, еластичною і пружною.

Протипоказання

Єдиними протипоказаннями до методу є алергічна реакція і запальний процес на обличчі. При наявності запалень і гнійників, інфекції на обличчі біоревіталізація не проводять. Також метод омолодження не можна застосовувати при:

 • герпесі;
 • вагітності;
 • і годуванні груддю.

Результати процедури

Лазерна біоревіталізація обличчя потребує проведення декількох процедур. Тільки після повного курсу можна одержати необхідний стійкий ефект омолодження шкіри. Результати косметологічного методу:

 • повне розгладження зморшок;
 • збільшений об’єм губ;
 • глибоке зволоження всіх шарів шкіри без уколів;
 • поліпшення структури шкіри;
 • насичення киснем клітин епідермісу;
 • усунення темних кіл і пігментних плям;
 • повна ліквідація дрібних зморшок;
 • омолодження обличчя.

За допомогою даного методу можна ефективно лікувати наслідки хімічних і сонячних опіків шкіри. Лазерна біоревіталізація шкіри обличчя гіалуронової кислотою дозволяє ліквідувати рубці після операцій, травматичні шрами. Гіалуронова кислота активно розпадається під впливом тепла.

Дуже важливо проходити курс омолодження даними способом в міжсезоння. Так особа буде надійно захищене від впливу літньої спеки і зимового холоду. Після процедури не рекомендується захоплюватися масажами шкіри обличчя, інакше лікарський гель почне посилено виводитися з шарів епідермісу.

Ціна

Відгуки на лазерну біоревіталізація шкіри обличчя показують, що ефект омолодження спостерігається вже після першої процедури. Залежно від показань може знадобитися проходження 3-5 сеансів. Ціна одного сеансу в різних салонах і косметологічних клініках коливається в різних межах. Середня вартість процедури для обличчя – 12 000 рублів. Процедуру можна проводити для інших ділянок тіла. Багато клінік пропонують для проходження повного курсу омолодження певні знижки на біоревіталізація.

Процедура може проводитися спільно з лазерною шліфовкою шкіри. Особливо така міра необхідна для повної ліквідації рубців і шрамів на шкірі. Тривалість ефекту омолодження після курсу залежить від індивідуальних особливостей організму. У деяких людей пружна і еластична шкіра зберігається до чотирьох місяців.

Апарати для біоревіталізації лазером

Сьогодні в косметологічних клініках і салонах для проведення процедури застосовуються різні моделі пристроїв. Найбільш відомими та популярними є:

 • Vitalaser 500 – це сучасний пристрій володіє компактними розмірами і особливим зручністю у використанні, тому може застосовуватися самостійно. Саме цим апаратом найчастіше працюють у багатьох косметологічних клініках.
 • Redline – пристрій німецького виробництва, що дуже ефективно ліквідує пігментні плями і мімічні зморшки. Компактний і зручний у застосуванні апарат для проведення біоревіталізації в домашніх умовах.
 • Лазмік – апарат використовують багато косметологічні клініки та салони. Повного ефекту омолодження обличчя можна досягти після проведення 4-5 сеансів. Пристрій має кілька режимів налаштувань, які дозволяють змінювати глибину променя лазера.
 • Polilaser bionic – апарат для біоревіталізації бельгійського виробництва. Оснащений декількома режимами і багатьма необхідними при сеансі функціями. Повністю орієнтований на роботу з гіалуронової кислотою. Ефективно усуває зморшки, плями, пом’якшує і омолоджує шкіру.
 • Препарати для процедури

  В косметологічних салонах і клініках лікарі використовують спеціальні засоби на основі гіалуронової кислоти. При наявності відповідної апаратури і косметологічного кошти зовсім необов’язково відвідувати салон. У подібному випадку біоревіталізація шкіри можна пройти самостійно вдома. Найбільш відомі засоби:

 • Гиалурокс – спеціальний гель, який має у своєму складі гіалуронову кислоту. Призначений для ліквідації сухості шкіри, розгладження зморшок. Гарне і недороге засіб.
 • Aesthetic Dermal – засіб розроблено спеціально для проведення біоревіталізації в косметологічних клініках. Гель дуже швидко вбирається, ефект омолодження після процедури зберігається до року. Дуже повільно розсмоктується шарах епідермісу. Протипоказаний при індивідуальній непереносимості гіалуронової кислоти.
 • Hyamatrix – є професійним косметологічним засобом. Призначається для лазерної терапії шкіри обличчя і шиї. Біоревіталізації з даним препаратом не має жодних негативних наслідків.
 • Вирішивши провести лазерну терапію шкіри обличчя, необхідно знати, що виконати біоревіталізація будинку без потрібних навичок і вміння дуже складно. Тому не варто проводити сеанс лазером самостійно. Краще звернутися в салон і довіритися досвідченому кваліфікованому майстру. Тільки тоді можна розраховувати на належний терапевтичний результат омолодження особи.

  Дивіться відео: Лазерна біоревіталізація гіалуронової кислотою

  Дивіться відео: Лазерна біоревіталізація

  Відгуки про процедуру

   Відгук №1

  Така процедура дуже необхідна всім, хто бажає виглядати молодо і красиво. У мене трохи інша проблема, з допомогою сеансів біоревіталізації я змогла усунути рубці на шкірі обличчя після травми шкіри. Процедура досить затратна по фінансам, але і дуже дієва і ефективна.

  Шкіра після кожного сеансу сяяла свіжістю. Величезна перевага – не треба проколювати шкіру голками, як при уколах. Мої шрамики поступово розгладилися після чотирьох курсів такої корекції шкіри. Раджу всім пройти в салоні хоча б три сеанси, ефект від такого лікування приголомшливий.

  Ірина, 34 роки — Москва

  Відгук №2

  Багато вважають, що лазер є небезпечним, але це не так. Інакше б його не використовували в сучасній косметології. Гіалуронова кислота розсмоктується півроку в епідермісі, за весь цей час шкіра зберігає свою пружність і еластичність. Я зважилася на проходження всього курсу, тому що хочу виглядати молодо і красиво у свої сорок років.

  Сама я колишня балерина і вважаю, що красивою і доглянутою жінка повинна залишатися до самої глибокої старості. У салоні мені зробили біоревіталізація чотири рази, а ефект від курсу процедур досі ще зберігається. А адже минуло вже п’ять місяців.

  Я дуже задоволена результатом – шкіра як у немовляти, ніжна, красива, на дотик оксамитова. Колір обличчя після курсу теж помітно змінився. Принцип проведення процедури дуже простий, терапія абсолютно безболісна. Метод біоревіталізації набагато краще всіх інших способів омолодження шкіри.

  Анастасія, 40 років — Спб

  Відгук №3

  Зовсім недавно робила собі в салоні перший курс біоревіталізації особи. Що можу сказати? Після першого курсу відчувається результат. Шкіра стала ніжною, посвіжіла. Поки зморшки не розглядалися, але мій косметолог сказала, що для усунення мімічних складок потрібно три сеансу.

  Робити біоревіталізацію зовсім не боляче – дуже сучасний метод омолодження. Не треба нічого нікуди колоти під шкіру. Наносять косметичний засіб і лазером приємно нагрівають шкіру. Дуже комфортна процедура з відмінним косметологічним результатом. Наступний сеанс мені призначили через десять днів. Я сподіваюся отримати після всього курсу позитивний результат від лазерної терапії.

  Тамара, 38 років — Новосибірськ