Якщо вам набридло кожен день голити пахви, вищипувати волосся на обличчі і наводити порядок в зоні бікіні варварськими методами, напевно, ви вже замислювалися, як розправитися з волоссям назавжди. А це значить, що про переваги лазерної епіляції ви повинні бути чули. Саме лазер на сьогодні вважається найкращим методом епіляції: він давно застосовується в косметології та медицині і не раз доводив свою ефективність і безпеку.

Зміст сторінки

 • 1 Лазерна епіляція: основи дії
 • 2 Лазерна епіляція лазером александритовым
 • 3 Особливості олександритовий лазер
 • 4 Плюси лазерної епіляції александритовым лазером
 • 5 Недоліки епіляції лазером на олександрит: а чи є вони?
 • 6 Як підготуватися до епіляції александритовым лазером?
 • 7 Дивіться відео: Види і способи епіляції. Лазерна епіляція лазером александритовым
 • 8 Дивіться відео: Епіляція александритовым лазером — золотий стандарт лазерної епіляції

Лазерна епіляція: основи дії

Що з себе являє лазерний промінь, знає будь-який школяр з курсу фізики: це концентрований пучок світла певного спектру і з певною довжиною хвилі. Потужний лазер може володіти значною руйнівною силою, а в малих дозах це грізна зброя з успіхом застосовується в лікувальних та естетичних цілях. Широкі можливості медичного застосування лазера криються в його здатності вибірково коагулювати тканини з високою точністю та нешкідливістю для людського організму.

У справі видалення волосся важливо те, що лазерний промінь може вибірково впливати на волосяний покрив, завдяки принципу селективного фототермоліза. Довжина хвилі світлового пучка налаштована таким чином, що руйнівна дія лазерної енергії спрямовується виключно на певні клітини, не надаючи ніякого впливу на інші тканини. У випадку з епіляцією такими клітинами є пігмент меланін, який забарвлює волосся в темний колір.

Як провід, стрижень волосини з містяться в ньому пігментними клітинами передає світлову енергію до кореня, а скупчення меланіну у волосяному фолікулі, нагріваючись, позбавляє цибулинку життєздатності. З-за високої температури цибулина злущується і запаюється, правда, через кілька років вона може відновитися знову.

Лазерна епіляція лазером александритовым

Завдяки лазерної епіляції можна позбутися від волосся, як мінімум, на кілька років. За такий ефект багато людей, дами особливо, готові розщедритися. Саме тому кожен поважаючий себе салон краси просто зобов’язаний сьогодні пропонувати своїм клієнтам лазерну епіляцію, як найпрогресивніший і радикальний спосіб вирішення проблеми із зайвою рослинністю.

З декількох існуючих в косметології видів устаткування більшість лікарів-естетистів воліють використовувати в роботі олександритовий лазер. У конструкції такої лазерної установки застосовується кристал олександриту – дорогоцінного мінералу, названого по імені царя Олександра II, що красномовно говорить про вартість цього рідкісного каменя.

Особливості олександритовий лазер

З усіх медичних лазерів найвищою ефективністю відрізняється саме олександритовий промінь. Він «вбиває» до 90% волосся, що знаходяться в момент процедури над поверхнею шкіри. Плюс до цього олександрит володіє хорошою швидкістю епіляції. Довга хвиля дозволяє встановлювати параметри в діапазоні від 700 до 820 Нм, що важливо, так як дає можливість лікарю підлаштовуватися під індивідуальні особливості волосся і шкіри пацієнта.

Але є у лазера на александритовом кристалі один недолік. Олександрит, як чоловік виборчий, має свій «улюблений» тип жінок. Він воліє белоснежек з чорними волоссям, у крайньому випадку – коричневим або темно-рудим. Блондинки, зі своїми занадто світлим волоссям, йому не по душі. А смугляночки від природи або любительки шоколадного засмаги ризикують від спілкування з олександритом отримати розчарування, а в гіршому випадку не можна виключати і таких неприємностей, як опіки.

Олександритовий промінь «не бачить» слабо пігментовані блондинисті волоски на шкірі, вони для нього зливаються в єдине ціле. Так само як меланін, який міститься у великій кількості в загорілої шкірі, вводить олександритовий лазер в оману і змушує його атакувати коричневі клітини шкіри. Тому, тим, хто не може ні дня прожити без солярію, від епіляції александритовым лазером краще утриматися.

Зате в боротьбі з темними волоссям на світлій шкірі олександриту немає рівних. У цій справі він справжній фахівець, а тому працює швидко, якісно і з мінімальною хворобливістю.

Плюси лазерної епіляції александритовым лазером

 • Коли йдеться про нові технології, виникає питання, а чи безпечно їх застосування? Клієнтів, охочих зробити епіляцію олександритом, ця проблема хвилювати не повинна. Справа в тому, що цей тип лазерного обладнання застосовується в естетичній медицині вже досить тривалий час, і відсутність негативних наслідків впливу олександритовий лазер підтверджується статистичними даними.
 • Друге питання, яким задаються потенційні відвідувачі кабінету лазерної епіляції, наскільки комфортна по відчуттях сама процедура. Жоден косметолог не буде стверджувати, що епіляція александритовым лазером безболісна на всі 100%. Але при дотриманні всіх рекомендацій сеанс переноситься досить легко. Для цього пацієнт повинен мати відповідний тип шкіри і волосся і правильно підготуватися до процедури. А ще не забувати, наскільки важливо вибрати салон з хорошим обладнанням та кваліфікованим персоналом.
 • Якщо обладнання в косметологічному кабінеті не занадто стара, то побоюватися клієнту нічого. Виробники александритовых лазерів відрізняються незмінно високою якістю своєї продукції. Найпопулярніші лазерні установки з олександритом виробляються фірмою Candela – саме це обладнання займає більшу частину ринку лазерної епіляції. Олександритові лазери останнього покоління оснащені не тільки електронної «начинкою, що дозволяє встановлювати і запам’ятовувати тонкі налаштування під конкретного клієнта, але і в якості обов’язкового елемента мають сучасну систему охолодження шкіри.
 • Потужність олександритовий лазер, діаметр світлової плями і висока ефективність епіляції дозволяють розправлятися з волоссям на великих площах з максимальною швидкістю. Обробляючи за одну спалах відразу кілька фолікулів, лазер робить процедуру швидкої, так що, навіть якщо імпульси для пацієнта чутливі, час впливу настільки незначно, що неприємні відчуття тривають буквально кілька секунд. Сама процедура може займати від 2-х хвилин до години, залежно від обсягу оброблюваної площі. Обмежень по застосуванню олександритовий лазер на будь-яких ділянках тіла немає, включаючи бікіні-зону. Виняток – епіляція в області очей і вух.
 • За твердженнями косметологів олександритовий лазер має омолоджуючий ефект в якості побічної дії: підтягує шкіру, робить її більш пружною, прибирає пігментацію і різні шкірні дефекти.
 • І найголовніше перевагу, заради якого більшість і вирішується на курс лазерної епіляції олександритом – це тривалість ефекту. Закінчивши курс епіляції, можна забути про докучливих волоссі, принаймні, на кілька років, а якщо пощастить, то й назавжди.
 • Недоліки епіляції лазером на олександрит: а чи є вони?

  Якщо говорити про мінуси лазерної епіляції, то александритовому лазеру вони притаманні в тому ж обсязі, як і будь-якого іншого типу лазерів.

 • Насамперед, це тривалість курсу. По-перше, лазер не здатний знищити волосся, що знаходяться в процесі росту або в сплячому стані. Тому по мірі виходу на поверхню нових волосся процедури необхідно повторювати. Але і це не дає гарантії, що будуть зруйновані всі фолікули до одного. По-друге, сама по собі ефективність впливу лазера на волосяний покрив не може становити 100%. Це означає, що навіть ті волосся, які знаходяться в зоні ураження, не будуть видалені по максимуму, яке-то кількість їх залишиться не порушених лазерним променем. У олександритовий лазер відсоток «вижили» після процедури волосся найнижчий в порівнянні з іншими типами лазерів.
 • Багато пацієнтів, які скористалися послугою лазерної епіляції, скаржаться, що тривалість ефекту гладенької шкіри їх розчарувала. Мова йде не про кількох роках, а всього лише кількох місяцях відсутності волосся, після чого вони відновлюють свій ріст, хоч і в набагато меншому обсязі. Дійсно, такі випадки непоодинокі. Справа в тому, що волосяні фолікули мають здатність до самовідновлення, якщо якась частина цибулини залишилася життєздатною. Крім того, частина «сплячих» фолікулів в шарі епідермісу залишиться у будь-якому випадку, і при наявності провокуючих чинників, наприклад, гормональних, вони прокидаються і починають плодоносити» новими волосинками.
 • Найбільш важливе питання – фінанси. Не секрет, що курс лазерної епіляції коштує недешево. Але прості математичні розрахунки показують, що вартість 8 – 10 процедур, складових курс епіляції однієї зони, в кінцевому підсумку себе виправдає, якщо скласти витрати на депіляцію, які середньостатистична пацієнтка понесе за кілька років. Наприклад, курс епіляції олександритом зони бікіні, який триватиме від 6 до 12 місяців, окупить себе за 3 – 4 роки щомісячної воскової депіляції. Якщо ваксинг робити частіше, ніж раз в місяць, то і швидше. Не варто забувати і про те, що весь цей час доведеться терпіти малоприємне видирання волосся і боротися з побічними ефектами типу подразнень і врастающих волосся.
 • Вважається, що в порівнянні з іншими видами лазерної епіляції, ціна процедур на александритовом лазері дещо завищена. Дійсно, собівартість одного спалаху олександриту виходить дорожче із-за ціни обладнання та його обслуговування. Але завдяки тому, що епіляція александритовым лазером ефективніше на 20 – 30%, тривалість і кількість необхідних процедур скорочується. Зазвичай при епіляції олександритом буває достатньо 6 – 8 сеансів, максимум 10, з перервами між ними від 4 до 8 тижнів. Кінцева вартість курсу виходить порівнянної з іншими типами лазерних установок.
 • Неуніверсальність олександритовий лазер. Як вже зазначалося, цей недолік є: епіляція олександритом підходить не всім, а тільки клієнтам з певним типом зовнішності. Зате тим, кому цей тип лазера показано, краще не шукати інших варіантів, так як видалення волосся олександритом в їх випадку буде оптимальна: швидко, старанно, з мінімумом побічних ефектів.
 • Наявність протипоказань і обмежень. У перерахуванні списку перешкод до проведення епіляції александритовым лазером цей спосіб видалення волосся не оригінальний і відповідає всій лазерної терапії в цілому. Це шкірні захворювання, хронічні та гострі вірусні інфекції, проблеми з загоєння ранових поверхонь, декомпенисированные форми системних хвороб (цукровий діабет, ураження серцево-судинної системи), стан вагітності і лактації. Не можна проводити лазерні процедури при фоточутливості шкіри.
 • До обмежувальних заходів при проходженні курсу епіляції александритовым лазером належать: заборона на засмагу, як натуральний, так і штучний, щадний режим догляду за шкірою (не можна робити скраби і пілінги, користуватися засобами на основі кислот і вітаміну А), після процедури бажано утримуватися від активного спорту, купання в басейні або відкритих водоймищах. Також між процедурами доведеться терпіти наявність відросло волосся, так як видаляти їх звичними способами, крім бритви, не можна.
 • Як і при використанні інших лазерних технологій, лазер на основі олександритовий кристала не виключає появу негативних наслідків: рубців, зміни пігментації, опіків, алергії, незадовільного ефекту. Такі проблеми можуть виникнути, якщо не дотримуватися правила підготовки до процедури, порушувати її технологію, а також в разі індивідуальних особливостей пацієнта, які не можна передбачити заздалегідь.
 • Як підготуватися до епіляції александритовым лазером?

  Процес підготовки до лазерної епіляції однаковий у всіх випадках.

  • Насамперед, він полягає у виборі клініки з хорошим обладнанням і грамотним фахівцем.
  • Перед початком курсу потрібно відвідати свого лікаря, щоб виявити протипоказання, а також пройти попередню консультацію у лікаря – естетист, який буде проводити епіляцію. Після візуального огляду та збору анамнезу, косметолог підбере тривалість курсу і визначить його приблизну вартість. Обов’язково потрібна пробна спалах.
  • За два тижні до процедури необхідно виключити зі свого б’юті-набору солярій і використання агресивної косметики.
  • За 2 – 3 дні до епіляції зони впливу потрібно поголити, щоб до моменту процедури довжина волосся становила 3 – 5 мм.
  • В день походу в салон не можна користуватися кремами, лосьйонами, дезодорантами. Залишки косметики потрібно змити.
  • Якщо у пацієнта низький больовий поріг, а косметолог на консультації дозволив використання знеболюючих засобів, крем з анестетиком краще нанести будинку, хвилин за 40 до процедури.

  Як відомо, універсального засобу позбавлення від волосся назавжди не існує. Саме тому на будь-яку процедуру епіляції завжди знаходиться рівну кількість як позитивних, так і негативних відгуків. Епіляція александритовым лазером не виняток.

  Комусь вона може не підходити по фототипу шкіри, комусь занадто бити по кишені, кому-то процедура нестерпно болюча або отриманий результат незадовільний. Якщо після однієї – двох процедур не настає видимого ефекту, курс лазерної епіляції краще припинити і звернути увагу на інші види видалення волосся.

  Те ж стосується, якщо реакція шкіри на лазерне вплив проявляється дуже сильно: біль повинна бути терпимою, а припухлість і почервоніння повинні проходити максимум за добу.

  Дивіться відео: Види і способи епіляції. Лазерна епіляція лазером александритовым

  Дивіться відео: Епіляція александритовым лазером — золотий стандарт лазерної епіляції

  Відгуки про лазерної епіляції за допомогою олександритовий лазер

  Своїм досвідом проведення процедури епіляції александритовым лазером поділилися «жительки» жіночого форуму.

  Відгук №1

  Я угрохала на лазерну епіляцію 50000 за 10 сеансів. Дешевше, чесно, не шукала, мені важливіше була репутація салону. Можу сказати, що моя теперішня шкіра коштувала цього: і витрачених грошей, і біль, яку я терпіла з великим трудом. Мій салон працює на александритовом лазері Кандела.

  Тата, Казань

  Відгук №2

  У мене страшенно волохаті стегна ззаду. Що тільки не робила з ними, під кінець зважилася на лазер. Подруга порадила пошукати олександритовий лазер з хорошим охолодженням, бо інакше буде боляче. Мені боляче не було, але і толку – нуль. Продовжую шукати панацею від своїх волохатих ніжок.

  Мілана, Москва