Як ви ставитеся до інтимної епіляції? В наші дні лазерна епіляція бікіні завойовує все більшу популярність. Ще кілька років тому просунуті дами носили «там» вигадливі візерунки з волосся, стрази і пір’я, сьогодні в моді – абсолютна гладкість і простий геометричний малюнок. До речі, поняття абсолютна гладкість тепер в повній мірі відноситься і до чоловіків.

Зміст сторінки

 • 1 Інтимний лазер
 • 2 Делікатний промінь
 • 3 Шкідлива лазерна епіляція бікіні?
 • 4 Бікіні: лайт або тотал?
 • 5 Повний контакт
 • 6 Лазерна епіляція зони бікіні у чоловіків
 • 7 Милі дами й інші причини
 • 8 Розслабитися і отримати задоволення
 • 9 Підготовка до лазерної епіляції зони бікіні
 • 10 Готовність №1
 • 11 Олександрит, рубін, неодим
 • 12 Дивіться відео: Лазерна епіляція зони бікіні на діодному лазері Light Sheer ET
 • 13 Дивіться відео: Епіляція зони бікіні. Особистий досвід
 • 14 Відгуки про лазерної епіляції зони бікіні

Інтимний лазер

Раніше «лисий» лобок у багатьох викликав асоціації з незрілим дівочим тілом, зараз це, навпаки, символ жіночності та сексуальності, так що прихильників інтимної епіляції стає все більше. Спасибі сексапільним бразильським красуням, запальниковим на карнавалі в Ріо в таких мікроскопічних трусиках, що їх язик не повертається назвати купальниками.

Правда, для краси інтимної зони мало механічно видалити волосся. Вигляд шкіри нещадно з видертими волоссям той ще: відразу після депіляції вона виглядає набряклою і запаленої, в дрібних точкових синцях. Що говорити про «знамениту» проблему врослого волосся – уникнути її не вдається жодній жінці, незважаючи на застосування різних скрабів і лосьйонів, покликаних запобігати вростання.

Домогтися по-справжньому гладкою, шовковистою шкіри можна лише за допомогою лазерної епіляції зони бікіні – сучасного методу, практично не має недоліків і дозволяє позбутися від волосся назавжди.

Делікатний промінь

Пахова область – зона ніжна, а тому вимагає особливого ставлення. Епіляція тонкої чутливої шкіри – процес делікатний, тим більше, що больовий поріг інтимних частин тіла вкрай низький. Саме тому косметологи пропонують не травмувати цю зону будь-якими способами висмикування волосся, а використовувати лазерну епіляцію. Цей метод рекомендується як найбільш ефективний і при цьому досить щадний.

Лазерна епіляція інтимних зон проводиться на сучасному обладнанні, оснащеному системою охолодження. При необхідності застосовуються знеболюючі засоби (крем «Емла», спрей з лідокаїном).

Лазерний промінь діє цілеспрямовано на волосяні цибулини, не пошкоджуючи підшкірні капіляри і не викликаючи крововиливів на місці видалення волосся. Після дії лазерного променя вростання волосся під шкіру виключено, а, отже, відсутні і супроводжують цей неприємний процес запалення.

Шкідлива лазерна епіляція бікіні?

Ще одне питання, що неминуче виникає при використанні нових технологій – а чи не зашкодять вони здоров’ю? Досвід застосування лазерної епіляції налічує вже близько 20 років, і ніяких негативних наслідків після її застосування не виявлено. Технологія заснована на точковому впливі на волосся без підняття оточуючих тканин, як поверхневих, так і глибоких.

Лазерна епіляція в зоні бікіні ніяк не впливає на жіноче здоров’я, чоловік також може бути впевнений, що лазерні промені не діють на потенцію і репродуктивні функції організму.

Як і будь-яка інша процедура, лазерна епіляція має свої протипоказання. Косметолог на першій консультації зобов’язаний провести інтерв’ювання з метою виявити можливі перешкоди, а також оцінити ступінь ризику при наявності відносних протипоказань.

Не можна робити лазерну епіляцію при серйозних захворюваннях, таких як цукровий діабет, наявність злоякісних новоутворень, хронічні дерматологічні хвороби. Небажані процедури у період вагітності та лактації.

Також на основі аналізу ступеня оволосіння, фототипу шкіри, кольору волосся лікар повинен розрахувати тривалість курсу лазерної епіляції і його приблизну вартість. Остаточна вартість визначається за результатами реакції волосяного покриву на лазерне вплив.

Бікіні: лайт або тотал?

Якої глибини робити інтимну епіляцію – справа смаку. Але якщо у вас є коханий чоловік, не завадить поцікавитися його думкою: раптом його збентежить абсолютно голий лобок або не вразить вигадлива зачіска? Адже лазерна епіляція видаляє волосся радикально: швидко і назавжди.

Хоча жінки вже давно в таких питаннях керуються виключно своїми інтересами: як відомо, чоловіки приходять і йдуть… А епіляція інтимних місць – це, насамперед, гігієна і тільки в другу чергу — краса.

Міні-бікіні

Можна обмежитися лише волоссям, выбивающимися за лінію білизни, щоб пристойно виглядати в купальнику. Класичне бікіні — це обробка невеликої ділянки на стегнах шириною в 2-3 див. Таку епіляцію можна розглядати як «пробний» варіант. Сподобається ефект – можливо, зважитеся на більш глибоку епіляцію.

А ефект не може не сподобатися: можна не думати про гоління, роздягтися на пляжі або в басейні, не переживаючи за свій зовнішній вигляд, виключити попадання інфекції в ранки після механічної депіляції, що може статися при купанні у відкритому водоймищі.

Brazilian

Більшість жінок вважає за краще видаляти волосся на лобку частково, залишаючи смужку для бікіні-дизайну. Якщо глибоке бікіні – ваш варіант, майте на увазі, що фахівець з лазерної епіляції не може створити вигадливий малюнок, це технічно неможливо. Максимум при епіляції інтимних місць лазером вам можуть зробити просту фігуру на зразок трикутника, інше вже доробляється за допомогою бритви і воску.

Любителькам різноманітності в інтимні зачіски перед лазерною епіляцією варто згадати приказку «сім разів відміряй, один відріж»: подумайте, на якій формі волосяного «острівця» зупинитися. Інакше після процедури вам доведеться сильно обмежити свою фантазію — видалені волосся перестануть рости, а нарощувати їх у зоні бікіні косметологи поки не навчилися.

Епіляція по бразильському типу прибирає основну масу волосся і додає інтимних місць привабливий зовнішній вигляд. А також значно полегшує проведення гігієнічних процедур.

Повний контакт

При повній епіляції видалення волосся відбувається не тільки на лобку, але і на статевих губах: не залишається жодного волоска. Якщо надумаєте зробити тотальне бікіні, обов’язково уточніть, чи входить міжсіднична зона у вартість процедури, або за неї потрібно платити окремо. У будь-якому випадку такий вид епіляції увазі видалення волосся навколо ануса, що цілком логічно.

Лазерна епіляція зони бікіні «дочиста» гарантує ідеальну гладкість, абсолютну гігієнічність (волосся на статевих органах і навколо заднього проходу, як відомо, розсадник бактерій) і нові сексуальні відчуття для самої жінки і її партнера. Ефект «оголеної шкіри» усі відзначають, що зробили тотальну епіляцію: секс стає більш чуттєвим, дотику – більш приємними.

Повна лазерна епіляція бікіні – це шовковиста шкіра без єдиного волоска, відчуття чистоти і свіжості. А ще прийом на «ура» з боку другої половини і відсутність бар’єрів для оральних контактів. Рівно ця ж причина спонукає дам просити улюблених чоловіків позбутися від рослинності на своєму «господарстві».

Лазерна епіляція зони бікіні у чоловіків

Навряд чи хтось із чоловіків ще сумнівається, що наводити порядок «там» теж треба. І ніякого відношення до сексуальної орієнтації це не має.

Милі пані та інші причини

Уявіть, які відчуття переживає ваша подружка, вимушена копатися в заростях, намагаючись доставити вам задоволення. Якщо вона про це мовчить, то це просто невміння відверто розповідати про свої бажання або побоювання образити. Але будьте впевнені, вона про це думає кожен раз, коли їй доводиться спілкуватися з вашим «скарбом» поблизу.

Чоловік, який доглядає за своїм тілом, для жінок більш сексуально привабливий. Та і йому самому «гола» шкіра геніталій дає набагато більше задоволення в ліжку. Зробіть лазерну епіляцію і спробуйте порівняти свої еротичні відчуття «до» і «після», відчуєте різницю.

Ще одна вагома причина видалити волосся в області геніталій – чистота і зручність. Не будемо обговорювати малоприємні фізіологічні подробиці, все і так уявляють, як виглядають і який аромат виділяють злиплі від поту та інших людських виділень волосся.

Ширина і глибина

Інтимна лазерна епіляція для чоловіків розрізняється в залежності від глибини впливу.

 • Класичний варіант бікіні увазі видалення волосяного покриву, що поширюється за зону паховій області. У чоловіків зазвичай эпилируют площа близько 5 см на внутрішній стороні стегна і пахову складку з захопленням пари сантиметрів в області лобка. Зверху прибирають вибиваються за лінію білизни волосся.
 • При глибокої епіляції видаляють також волосся біля основи пеніса і мошонки. Це найпопулярніша процедура лазерної епіляції у чоловіків, так як вона включає зони навколо геніталій, але не зачіпає безпосередньо статеві органи.
 • Тотальна епіляція оголює і лобок (повністю або частково). З-за ризику травмування самих чутливих ділянок шкіри в інтимній зоні лазерна епіляція мошонки і статевого члена не практикується.
 • Незважаючи на те, що видалення волосся між сідницями – природне продовження епіляції області геніталій, воно в прайсі зазвичай йде окремою зоною.

  Розслабитися і отримати задоволення

  Чоловіки, вже усвідомили необхідність інтимної епіляції, часто соромляться звертатися з цією проблемою до професіоналів. А даремно. За словами косметологів, майже третина їх клієнтів – чоловіки, просто у них не прийнято розповідати про це у колі друзів. Із самостійних спроб позбутися від рослинності, як правило, нічого хорошого не виходить: відрощувати «їжачка» — заняття малоприємне, а депіляцію воском навряд чи хтось з представників сильної статі здатний витримати з честю.

  Між тим до послуг чоловіків вже давно є лазерна епіляція. Як говориться, «п’ять хвилин ганьби», і чудовий результат забезпечений практично на все життя. Не потрібно сприймати цю процедуру, як щось ганебне. Ви ж не особливо соромитеся, роздягаючись перед доктором? Лазерний естетист – той самий лікар, і, повірте, ніяких романтичних почуттів до вас чи вашого «друга» він не відчуває. Що вам заважає ставитися до косметолога, як до професіонала, який просто виконує свою щоденну роботу?

  Доведеться з півгодини полежати в «позі жаби». Боятися больових відчуттів не варто, лікар зробить все, щоб лазерні спалаху не відчувалися: завдасть анестетик і буде застосовувати охолоджуючу систему. Несильно печіння або поколювання — невелика ціна за те, щоб надовго забути про депіляцію.

  Що скажуть люди?

  Питання, як на вашу нову інтимну зачіску відреагують друзі, побачивши її в лазні, повинен хвилювати дорослої людини в останню чергу.

  • Що «носити» — особиста справа кожного. Якщо комусь подобається ходити волохатим, як мавпа, це його свідомий вибір. Ваш вибір – гладкість і чистота.
  • Якщо вам (і вашому половині) так зручно і комфортно, цього цілком достатньо, щоб не звертати уваги на переваги сторонніх людей.
  • Цілком можливо, що ви опинитеся останнім «облагородившимся» у вашій компанії. Або, навпаки, станете першим, а друзі піде за вашому прикладом.

  Зважитися на епіляцію чоловікові нелегко: страх, біль і незручність ситуації зрозуміти можна. Але гіпотетичне засудження вже точно не повинно стати приводом для відмови від проведення процедур.

  Підготовка до лазерної епіляції зони бікіні

  Отже, ви вирішили зробити інтимну епіляцію лазером. Що потрібно знати про проведення самої процедури?

  Готовність №1

  Підготовка до лазерної епіляції починається з походу до лікаря-эстетисту. Він повинен зробити пробну спалах, щоб перевірити реакцію на дію лазера. Якщо все в порядку, починайте виконувати рекомендації фахівців:

  • відмовтеся від будь-яких способів депіляції інтимної зони крім бритви;
  • останнім гоління зробіть не пізніше 3-4 днів до сеансу, щоб волосся встигло відрости до оптимальної довжини;
  • забудьте про солярій, якщо в ньому ви засмагаєте без нижньої білизни;
  • зробіть перерву в активних заняттях спортом, плавання в басейні, походи в лазню і сауну;
  • перед сеансом не використовуйте засоби інтимної гігієни, креми і лосьйони, дезодоранти;
  • жінкам краще робити процедуру відразу після закінчення критичних днів.

  Ці рекомендації слід виконувати як до, так і після лазерної епіляції.

  Олександрит, рубін, неодим

  Ці романтичні слова для вас повинні означати, насамперед, назви використовуються для епіляції лазерів. Особливої ролі вони не грають в одному випадку – якщо у вас світла шкіра, темне волосся. В інших ситуаціях можливі нюанси.

  Звичайно, фахівець краще знає, яка лазерна установка підійде вашому кольоротипу, але не виключено, що на вас спробують заробити гроші, пропонуючи послугу, яка завідомо є неефективною. Якщо ваші світлі волосся будуть намагатися прибрати олександритом, знайте, що це чистої води «розлучення», не попадіться.

  Ціна лазерної епіляції зони бікіні

  Лазерна епіляція – послуга недешева, але більшість пройшли через неї підтверджують, що вона коштує витрачених коштів. Чоловікам епіляція обходиться дорожче – їх волосся жорсткіше і займають на тілі велику площу.

  Орієнтовно сеанс епіляції варто:

  • Класичне бікіні – 3 — 5 тис. руб. (жіноче), 4 – 6 тис. руб. (чоловіче).
  • Глибоке бікіні – 5 – 8 тис. руб. (жіноче), 5 – 9 тис. руб. (чоловіче).
  • Тотальна епіляція – 6 – 9 тис. руб. (для дам), 8 – 10 тис. руб. (для чоловіків).

  Середня тривалість курсу – 6 – 8 процедур, відповідно, ціну одного сеансу потрібно помножити на кількість сеансів. Чоловікам краще орієнтуватися на верхню межу вартості і налаштовуватися на більш тривалий процес.

  Дивіться відео: Лазерна епіляція зони бікіні на діодному лазері Light Sheer ET

  Дивіться відео: Епіляція зони бікіні. Особистий досвід

  Відгуки про лазерної епіляції зони бікіні

  Відгук №1

  Я зробила це! Довго збиралася з духом, всі відгуки дівчаток читала. Відклала гроші і пішла. Ні краплі не шкодую. Було больновато, але воском видирати в сто разів болючіше! Впевненості в собі додалося.

  Під трусиками тепер все так чистенько і акуратно, можна роздягатися сміливо, в купальнику все виглядає теж супер, ношу найменші стрінги. Лазер – це річ. Дорого, але я вважаю, що витрачати на себе – це найкраще вкладення для дівчини.

  Наталя, Москва

  Відгук №2

  Я робила глибоке бікіні на діодному лазері Lumenis. Загалом, перенесла 7 процедур: перший раз було зовсім не боляче, я навіть здивувалася, а потім кожен раз потужність спалаху збільшують, стає відчутно!

  Останній сеанс бікіні я вже робила з Эмлой, але вона не так вже й допомогла. Ефект з’явився відразу, волосся повністю випали через пару тижнів. Більше ніяких прищів, зникли навіть сліди від врослого волосся. В зоні бікіні у мене був жах після епілятора, а через 2-3 рази, все – шкіра рівна, без плям. На все пішло близько року з проміжками близько 5 тижнів, у цей час голився пару раз.

  Оксана, Київ

  Відгук №3

  Дуже довго не могла зважитися на процедуру лазерного видалення волосся в зоні бікіні. Але так хотілося бути красивою для свого чоловіка, та й літо наближалося. Бажання бути чарівною для коханої і бути не менш красивою на пляжі перемогло мої страхи. Скінчено, невідомість, і цінова категорія все ж продовжували мене лякати.

  Але як тільки я звернулася в спеціалізовану клініку, всі страхи як рукою зняло. Фахівець з цього центру порадила відростити волосся перед майбутньою процедурою хоча б протягом п’яти днів. Настав день ікс. Мене попросили зняти весь одяг, крім бюстгальтера і лягти на кушетку.

  Відчуття, звичайно жахливі, ніякий холод при процедурі не рятує. Було відчуття, що там все горить вогнем. Фахівець не поспішала і давала мені моменти перепочити. Процедура тривала хвилин десть від сили. Через два тижні мої волосся на лобку відсотків на вісімдесят зникли. І це тільки після одного сеансу. Після другого і третього відвідування клініки волосся зникли зовсім. Результат повинен зберігатися від п’яти до дести років. Це того варте, повірте!

  Олена, 30 років — Санкт-Петербург

  Відгук №4

  Цю процедуру з видалення волосся лазером в зоні бікіні роблю вже три роки. Звичайно, повністю волосся не видалити. Але рослинність значно менше і підголювати доводитися тільки через півроку.

  Приблизно через рік проходжу процедуру лазерної епіляції знову. І це набагато краще, ніж регулярно купувати бритвені верстати!

  Катерина, 21 рік — Новосибірськ

  Відгук №5

  Вже досить давно не згадую про існування бритвених верстатів. Голитися і смикати волосся за допомогою воску не могла, так як волоссячко потім вростали, та починався запальний процес.

  Саме з цієї причини зважилася на лазерну епіляцію бікіні. Звичайно, ідеального результату після трьох сеансів не добилася, але все ще попереду. Але від врослих волосків позбулася на сто відсотків.

  Світла, 17 років

  Відгук №6

  Вже протягом багатьох років вдаюся до даної процедури. Мій результат перевершує всі очікування. Гладко, жодного волоска не знайти.

  Найголовніше в цій справі правильно вибрати відповідне місце і відмінного лікаря. Не дивлячись на дорогу вартість лазерної епіляції бікіні, це того варто. Краще потрать один раз кругленьку суму грошей, ніж мучитися кожен день і купувати нові верстати.

  Яніна, 24 роки — Мінськ

  Відгук №7

  Довго думав на рахунок позбавлення від волосся в зоні бікіні за допомогою лазерної епіляції. Нарешті зважився. Прийшов в спеціалізовану клініку і там дізнався, що я далеко не перший відвідувач з даного питання.

  Провели консультацію, оглянули і призначили курс з п’яти процедур. Вся зайва рослинність в тому місці зникла. Моя порада – йдіть всі і не бійтеся. Це не так вже й боляче, можна і потерпіти заради комфорту і краси.

  Софія, 19 років — Єкатеринбург