«Вуса гусара прикрашають», але ніяк не жіноче обличчя. Якщо ви не належите до народностям, які мають відмінні від загальноприйнятих канонів краси, то, напевно, дотримуєтеся аналогічної думки. Хоча і зустрічаються любителі такої пікантної деталі, як темні волоски над верхньою губою у дівчат, більша частина чоловічого населення їх не поділяє уподобань. Жінки в основній масі вважають, що вусикам на їх обличчі не місце. Що ж робити, якщо ця напасть вас не минула? Відповідь одна – лазерна епіляція верхньої губи.

Зміст сторінки

 • 1 Переваги лазерної епіляції верхньої губи над іншими методами
 • 2 Самі з вусами
 • 3 Вуса у спадок
 • 4 Грай гормон
 • 5 Дисгармонія в гормонів
 • 6 Ціна процедури
 • 7 До і після
 • 8 Як здійснюється лазерна епіляція верхньої губи
 • 9 Дивіться відео: Як видалити ВУСИКИ над верхньою губою у дівчини
 • 10 Дивіться відео:Лазерна епіляція верхньої губи
 • 11 Відгуки про лазерної епіляції верхньої губи

Переваги лазерної епіляції верхньої губи над іншими методами

Способів позбавлення від непотрібних волосся багато, але ось підходять для області верхньої губи далеко не всі. Пов’язано це з тим, що «особа не сховаєш», тому воно потребує делікатного підходу. Невідомо, що гірше: невеликі «вусики» або червона роздратована шкіра в прищиках після їх видалення, що, на жаль, зовсім не рідкість, якщо вибрати неправильний метод епіляції.

Чоловіки, природно, свою рослинність збривають. Жінкам доводиться використовувати інші доступні варіанти, так як бритва для дамського особи протипоказана.

Вапна волосся над верхньою губою і забути про них на довгий час допомагає епіляція за допомогою лазера. Процедура триває всього кілька хвилин і позбавлена недоліків, якими грішать інші методи:

 • Будь-яка механічна або хімічна епіляція має короткочасний ефект.
 • Епіляція воском, пінцетом, цукровою масою, епілятором супроводжується хворобливими відчуттями. Хімічна епіляція за допомогою кремів безболісна, але вона ж і найменш ефективна.
 • Після будь-якого механічного висмикування волосся залишаються дрібні почервоніння і прищики, а відростаючих волосся викликають роздратування і свербіння.
 • Найнеприємніше – вростання волосся, при якому волосся не пробивається назовні, а загинається всередині, викликаючи запалення, що супроводжується печінням та іншими неприємними відчуттями. Шкіра покривається дрібними гнійниками і вимагає спеціального лікування.
 • Нечисленні апаратні методи, такі як електро – і фотоепіляція, вважаються найбільш дієвими, але їх використання в області обличчя не рекомендується через великий ризик побічних ефектів: опіків, шрамів, зміни пігментації шкіри.
 • Лазерна епіляція верхньої губи — єдиний радикальний спосіб, який одночасно є і самим комфортним: мінімум неприємних відчуттів, відсутність негативних наслідків, швидкість і надійність. Відразу після сеансу можна, не соромлячись, виходити на вулицю: легке почервоніння проходить вже через 20-30 хвилин.

  Самі з вусами

  Звичайно, волосся над верхньою губою є у всіх. Вони відрізняються від звичайних пушкового волосся на обличчі, тому можуть бути досить помітними. Рідкісні світлі волоски частіше не виглядають як вуса і тому не особливо заважають їх власницям. Волосся темні, навпаки, впадають в очі, навіть якщо їх не багато.

  Вуса у спадок

  З такою проблемою найчастіше стикаються брюнетки і їх чорняві родички. До цієї особливості можна ставитися по-різному: соромитися, не звертати уваги і навіть вважати її своєю «родзинкою».

  Але в будь-якому випадку необхідно мати на увазі, що сьогодні позбавлення від вусів не представляє великої проблеми, і зробити це можна в будь-який момент. Темне волосся і світла шкіра ідеальні для лазерної епіляції. Якщо волосяний покрив майже безбарвний, а ви – любителька шоколадного засмаги, краще розглянути інші варіанти.

  Грай гормон

  Недостатньо тільки епіляції в тому випадку, якщо ріст волосся на обличчі обумовлено гормональними змінами. Помітне збільшення кількості волосся – одна з ознак того, що гормони «пустують». В принципі це можуть бути і безпечні для організму фізіологічні стани, що супроводжуються природним зміною гормонального фону. Наприклад, ріст волосся часто провокують:

  • статеве дозрівання;
  • вагітність;
  • клімакс.

  Перші два – явища тимчасові, і після їх закінчення активний ріст волосся припиняється з відновленням нормального ендокринного статусу. Під час цих періодів робити лазерну епіляцію безглуздо, а ось процедура після покаже гарну ефективність.

  З клімаксом, на жаль, нічого не поробиш. І ті волосся, які починають рости у жінок в постменопаузі, як правило, сиві і не містять пігменту меланіну, тому лазер їх просто не візьме. Літнім дамам можна рекомендувати інші способи епіляції, але тільки в жодному разі, не гоління.

  Одне лікуємо…

  На гормональний фон можуть впливати і деякі хімічні препарати. Наприклад, якщо ви помітили появу вусиків після початку прийому протизаплідних таблеток, це означає, що цей контрацептив вам не підходить і його потрібно змінити.

  Будьте обережні з косметичними засобами, лікарськими препаратами, що містять гормони та гормоноподібні речовини: вони можуть «розбудити» сплячі волосяні фолікули і ви ризикуєте отримати зарості не тільки на обличчі, але і на тілі.

  Самостійно використовувати дані засоби без призначення лікаря, не можна. Якщо застосування гормональних засобів в вашому випадку необхідно, лазерна епіляція допоможе поліпшити зовнішній вигляд, але розраховувати на довготривалий ефект не доводиться.

  Дисгармонія у гормонів

  Більш серйозна ситуація, якщо бурхливий ріст волосся над верхньою губою не можна пов’язати ні з однією з перерахованих вище причин. Вас повинно насторожити, якщо останнім часом ви додали у вазі, шкіра і волосся стали більш жирними, з’явилися прищі, порушився менструальний цикл.

  Будь-який з цих факторів може говорити про гормональний дисбаланс в організмі: підвищений рівень чоловічих статевих гормонів викликає у жінок активний ріст волосся на обличчі.

  У свою чергу, дуже високий рівень тестостерону свідчить про наявність проблем зі здоров’ям:

  • по гінекології (порушення циклу, синдром полікістозних яєчників, безплідність);
  • по ендокринології (збої в роботі щитовидної залози, кори надниркових залоз, гіпофіза).

  У такому разі эпилироваться можна і потрібно. Але косметичні процедури обов’язково необхідно поєднувати з лікуванням, спрямованим на усунення захворювання, що викликало гіпертрихоз. Лазерна епіляція дасть швидкий естетичний ефект, але без усунення гормонального збою це марна трата грошей: волосся будуть виростати знову і знову.

  Ціна процедури

  На відміну від інших видів лазерних процедур, лазерна епіляція верхньої губи – більш ніж доступна. Ціна до 1000 рублів за сеанс цілком по кишені будь-якій людині. Площа впливу в цій зоні невелика, тому багато салонів пропонують процедуру всього за 500 – 700 рублів фіксовано, незалежно від кількості та якості волосся.

  Для досягнення ефекту зазвичай потрібно від 6 до 10 сеансів. Перерва становить 3-4 тижні, волосся на обличчі відростають досить швидко. Вусики під носом зникають вже через кілька сеансів, а над волосками з боків доводиться попрацювати довше, вони дуже «живучі».

  До і після

  Рекомендації по підготовці до лазерної епіляції над верхньою губою дещо відрізняються від тих, які даються при епіляції на тілі. Особа піддається впливу ультрафіолету постійно. Не засмагати деякий час до і після процедури недостатньо, краще епіляцію особи залишити на осіннє-зимовий період, коли сила сонячних променів мінімальна.

  Це пов’язано не тільки з тим, що засмага заважає лазеру працювати, але і з тим, що після сеансу підвищується фоточутливість шкіри. Щоб не отримати гіперпігментацію, без нанесення коштів з УФ-фільтром на вулицю краще не виходити.

  За 2-3 дні до епіляції радять підголити волосся, але якщо ви раніше волосся над губою ніколи не видаляли, то і перед процедурою чіпати їх не потрібно: не вищипувати, не висмикувати, не знебарвлювати. У міру відростання волосся видаляти їх між сеансами лазерної епіляції не рекомендується: гоління буде стимулювати підвищений ріст, а висмикування зведе нанівець ефективність подальших процедур.

  Шкіру на місці дії лазера потрібно берегти: не скрабити, не користуватися пилингами і эксфолиантами. Зробіть перерву в інтенсивних тренуваннях – піт на обличчі може дратувати проэпилированную зону.

  До початку курсу проконсультуйтеся з фахівцем клініки: він не тільки оцінить стан вашого волосся і розрахувати попередню вартість епіляції, але і збере інформацію про можливі протипоказання. У лазерної епіляції вам можуть відмовити, якщо у вас:

  • цукровий діабет;
  • погана згортання крові;
  • схильність до келоидным рубців;
  • хронічні шкірні хвороби;
  • індивідуальна непереносимість;
  • онкологія.

  Не забудьте розповісти про прийнятих ліках. При наявності герпесу за кілька днів потрібно пропити профілактичний курс противірусного препарату.

  Як здійснюється лазерна епіляція верхньої губи

  Перш ніж приступити безпосередньо до роботи, косметолог запропонує вам прилягти на кушетку і надіти захисні окуляри. При эиляции не завадять заходи:

  • для зменшення неприємних відчуттів можна нанести анестетик;
  • якщо у вас зроблений перманентний макіяж, губ необхідно захистити від лазера, інакше він може викликати зміна пігментації татуажу;
  • не відкривайте рот під час процедури, щоб промінь не торкався зубів і не пошкодив зубну емаль;
  • після сеансу наноситься заспокійливий крем для чутливої шкіри може знадобитися засіб з кортикостероїдами.

  Тривалість сеансу лазерної епіляції верхньої губи – 5 – 7 хвилин. Безпосередньо після процедури шкіра може почервоніти на півгодини — годину.

  Лазерний промінь нагріває меланін в структурі волосся, передаючи теплову енергію під шкіру, до волосяної цибулини, яка гине від температурного впливу. Волосок при цьому «подпаливается» зовні, залишаючи «пеньок» в підшкірній частини, на поверхні виглядає як чорна точка. Залишки вивалюються самі через 1 -2 тижні. З’явилися нові волоски – сигнал до проведення повторної процедури.

  З кожним разом волосся над губою стає менше, вусики вже не так помітні: волосся росте більш світлими і слабкими. Збільшується проміжок між сеансами, швидкість росту волосся істотно сповільнюється.

  До закінчення курсу волосся не повинні рости кілька років, але результати завжди індивідуальні. Комусь щастить, і необхідність епіляції відпадає назовсім, комусь потрібні профілактичні сеанси з різною періодичністю.

  Дивіться відео: Як видалити ВУСИКИ над верхньою губою у дівчини

  Дивіться відео:Лазерна епіляція верхньої губи

  Відгуки про лазерної епіляції верхньої губи

  Відгук №1

  Пішла на лазерну епіляцію верхньої губи тільки з-за того, що вона на увазі. Інші місця я голю, мені нормально, але обличчя ж не будеш голити, як мужик.

  Ефект не відразу сподобався, довелося зробити три рази, поки ненависні вуса не випарувалися! Було неприємно, але терпимо, без всяких обезболиваний. Результат поки радує, але якщо волосся полізуть знову, однозначно, буду робити ще.

  Олександра, Москва

  Відгук №2

  Багато років мене турбували вусики над верхньою губою. У мами така ж проблема, тільки ще гірше, мабуть, з-за віку. Так що і в салон ми записалися разом на епіляцію александритовым лазером.

  Попередили, що потрібно буде мінімум 5 процедур. Саме видалення тривало хвилин 10, відчувалося поколювання, але не боляче – на цьому апараті використовується система охолодження шкіри.

  Моя подруга розповідала, що їй було дуже боляче, обов’язково запитуйте у клініках про наявність у них цієї системи. Я повністю задоволена, ходжу раз в місяць і вірю, що назавжди позбудуся своїх усищ. Дорогувато, але краса вимагає жертв, що вдіяти.

  Катерина, Спб

  Відгук №3

  Моя проблема – верхня губа, як ви розумієте, специфічна зона. Волосся у мене там тонкі і не дуже темні, але їх багато. У надії позбавитися від них я відправилася в салон. Пообіцяли, що волосся не буде через 8-10 процедур.

  Волосся почало випадати тільки на 4-й раз! Причому ті, які турбували найбільше – з боків, стояли до кінця! Ледве почало на них діяти після 6-ї процедури, але до кінця так і не пішли, я незадоволена. Процедура хвороблива, особливо під носом.

  Олеся, Новосибірськ