З роками шкіра стає в’ялою і втрачає свою колишню красу, пружність і еластичність. На обличчі з’являються глибокі зморшки, виникає подвійне підборіддя, в різних місцях відкладаються відкладення жиру. Однак завдяки сучасній апаратної косметології можна досить швидко і ефективно усунути різні недоліки фігури і особи. Холодний лазерний ліполіз – інноваційний метод, що дозволяє за кілька сеансів позбутися від жирових відкладень. При цьому даний метод абсолютно безпечний і не викликає жодних побічних ефектів.

Лазерний ліполіз є малотравматичним методом корекції фігури і особи. Він забезпечує стійкий естетичний позитивний результат і має дуже короткий реабілітаційний період. Сьогодні цю процедуру вибирають багато вітчизняні та зарубіжні знаменитості. Поліпшити свою зовнішність можна кожному бажаючому. Процедура проводиться в клініці і неможлива в домашніх умовах.

Мета процедур – контурна пластика невеликих ділянок тіла і особи. Ліполіз призначається для видалення невеликих обсягів жирових відкладень в найрізноманітніших місцях. У разі, коли виснажливі дієти і спорт виявляються безсилими в боротьбі із зайвими жировими відкладеннями, лазерний ліполіз – найефективніший і найдієвіший спосіб корекції фігури. Навіть традиційна ліпосакція програє у порівнянні з даним методом апаратної пластики, оскільки вона відрізняється тривалим відновним періодом і більш складна у проведенні.

Зміст сторінки

 • 1 Лазерний ліполіз — опис методу
 • 2 Ліполіз особи
 • 3 Ефективність
 • 4 Протипоказання
 • 5 Переваги
 • 6 Особливі вказівки після сеансу
 • 7 Апарати для проведення ліполізу
 • 8 Дивіться відео: Лазерний ліполіз
 • 9 Дивіться відео: Лазерний ліполіз
 • 10 Відгуки про процедуру

Лазерний ліполіз — опис методу

Лазерний ліполіз може застосовуватися для шиї, плечей, передпліччя, живота, стегон, сідниць і інших ділянок тіла. Також широко використовується ліполіз особи, який ефективно усуває подвійне підборіддя, підтягує щоки, коригує форму. Процедура проводиться в спеціалізованих медичних і косметологічних центрах, її проведення в домашніх умовах неможливо. У столичних клініках проведення сеансу коштує набагато дорожче, ніж в інших містах.

Основним протипоказанням до сеансу ліполізу є сильне ожиріння. У подібному випадку ліполіз буде марний і може навіть серйозно нашкодити організму. Сильні жирові відкладення, які розщепить апарат, можуть досить збільшити обсяг дировых кислот в організмі. Тому ліполіз лазером використовується тільки для невеликих обсягів жирової тканини. Даний косметологічний метод корекції є необхідним для видалення жирової тканини на обличчі, шиї, животі, стегнах, плечах.

Суттю методу є розщеплення в організмі жирів на їх складові. Потрібна реакція викликається спеціальним апаратом, який дає випромінювання лазера необхідної довжини хвилі. Лікар проводить процедуру під місцевою анестезією, тому біль під час сеансу не відчувається.

Попередньо на потрібні ділянки обличчя або тіла наноситься розмітка проблемних зон. Потім під шкірний покрив вводиться дуже тонка трубка діаметр 1 мм Через неї надходить оптичне волокно з апарату. Під час сеансу під впливом лазерної енергії мембрани жирових клітин починають активно руйнуватися.

Разом з руйнуванням жирових відкладень відбувається коагуляція судин і вен, розташованих в жировій тканині. Це зводить до мінімуму утворення гематом при проведенні ліполізу. Термічний вплив на шкіру і тканини ущільнює колагенові волокна і стимулює природне вироблення колагену. Тим самим проводиться ліфтинг проблемних зон.

Холодний лазерний ліполіз здійснюється з довжиною хвилі 650 нм і не нагріває оброблювані тканини. На шкіру поміщається спеціальна накладка, яка виробляє лазерну біостимуляція жирової тканини.

Розщеплений лазером жир поступово використовується людським організмом в якості додаткового джерела енергії. Складові елементи жирових відкладень всмоктуються в кров’яний потік і виводяться через печінку.

Процедура ліполізу займає 30 хвилин – 2 години, в залежності від кількості оброблюваних зон. Для отримання найкращого косметичного результату потрібен курс 6-10 сеансів. Зазвичай для корекції фігури вистачає одного — двох сеансів. Вже через годину після сеансу можна повертатися додому, а чекати видимого результату можна через 2-4 тижні. Така тривалість обумовлюється природним виведенням розщепленого лазером жиру з організму.

Ліполіз особи

Лазерний ліполіз особи дозволяє значною мірою омолодити обличчя, позбавитися від різних вікових змін і відновити овал обличчя. Процедура ефективно усуває подвійне підборіддя, мішки під очима, ліквідує отвисающие щоки. Після сеансу спостерігається поліпшення загального стану шкіри, підвищення її тонусу – шкіра обличчя стає еластичною і відбувається природна підтяжка обличчя. Для особи більш кращий саме лазерний ліполіз, ніж традиційна ліпосакція.

Під впливом енергії лазерного променя жирова тканина розщеплюється на гліцерин і жирні кислоти. Ці елементи потім виводяться з організму природним шляхом. Після сеансу рекомендується займатися фізкультурними вправами, щоб посилити виведення жирних кислот з організму.

Ефективність

Відгуки про лазерному липолизе показують, що застосування даного методу значно перевершує ефект від ліпосакції. Даний спосіб не дозволяє серйозно втручатися в природні процеси організму. Після першого сеансу ліполізу обсяг жирової тканини знижується на тридцять відсотків. Процедура ліполізу дозволяє повернутися до нормального способу життя практично відразу.

Лазер може усунути недоліки на тій частині тіла, яка викликає найбільше невдоволення. Холодний ліполіз ефективно усуває жир з живота, стегон. Лазерні насадки можуть фіксуватися під час сеансу на найрізноманітніших ділянках фігури і особи. Це основна перевага і відмінність холодного лазерного ліполізу від інших косметологічних методів корекції. Саме тому необтяжливий і комфортний холодний ліполіз лазером ще називають голлівудською ліпосакцією.

Для корекції фігури зовсім не варто поспішати на ліпосакцію. Краще використовувати один-два сеанси холодного ліполізу лазерною енергією і отримати через пару тижнів ефективний і наочний результат. За один сеанс процедура усуває 300-500 мл жиру, достатньо оцінити лазерний ліполіз до і після.

Через два тижні проблемні ділянки повністю зникають, роблячи обличчя і фігуру ідеальними. УЗД підтверджує, що результат лазерного ліполізу порівняємо з ефектом пластичної операції. Після кількох процедур жировий шар помітно зменшується, а шкіра підтягується і омолоджується.

Протипоказання

На жаль, апаратна косметологія не завжди буває застосовна до всіх пацієнтів. Лазерний ліполіз не можна використовувати для видалення жирової тканини при підвищеному тиску, при наявності порушень серцево-судинної системи. Також процедура категорично протипоказана при присутності на шкірі різного роду запалень. Застосовувати лазер не можна на ділянках тіла, де є металеві протези і імплантати.

Також процедура не застосовується під час вагітності та годуванні груддю. Сеанси ліполізу заборонені при ожирінні більше 3-го ступеня – ліполіз є косметичною процедурою, а сильне ожиріння є проблемою обміну речовин, яка вимагає медичного лікування. При діагноз ожиріння 3-го ступеня стан здоров’я після процедури ліполізу може погіршитися.

Основними протипоказаннями є хронічні та інфекційні хвороби. Ліполіз заборонений при присутності стафілокока, при діабеті, ВІЛ-інфекції. Не рекомендується проводити сеанси при проблемах з судинами – при варикозі, тромбозі і т. д.

Переваги

Відгуки на лазерний ліполіз свідчать про те, що процедура дуже добре переноситься і є абсолютно нешкідливою і безболісною. Даний метод є безопераційним. В процесі сеансу застосовуються тільки місцеві знеболюючі препарати і використовуються гелі, які підвищують провідність шкірного покриву.

При розчиненні жирові клітини набувають гелеву структуру, яка легко виводиться після проведення ліполізу. Вже після першого сеансу можна відчути позитивний результат – шкіра стає еластичною і пружною. Після виведення розпалася жирової структури шкіра стає ідеально гладкою і рівною. При ін’єкціях такого ефекту досягти неможливо – після оперативного втручання залишаються рубці і шишки під шкірою.

Сеанс дає неймовірно швидкий результат підтяжки шкіри та усунення жиру. Повне відновлення тканин відбувається за пару днів. Після процедури ліполізу не потрібно тривалого реабілітаційного періоду. Слід зазначити, що після традиційної ліпосакції потрібно носити спеціальне тягне білизну, а також обмежити спортивні заняття і фізичні навантаження.

Ліполіз можна застосовувати як для тіла, так і для особи. Процедура відмінно відкоригує шию, овал обличчя, стегна, талію, сідниці, живіт. Зазвичай сеанси ліполізу призначаються в найбільш проблемних місцях – колінна область, зона плечового пояса, внутрішня сторона стегон.

Ліполіз необхідний при такому захворюванні, як гіпергідроз або патологія потових залоз. Процедура нормалізує і коригує основні функції потових залоз.

У середньому, сеанс займає близько години. Після нього не потрібно ніяких додаткових процедур. Середня ціна на процедуру холодного лазерного ліполізу: одна зона – 7-10000 рублів. На остаточну вартість процедури впливають різні фактори.

Особливі вказівки після сеансу

Оскільки процедура є стресом для організму, необхідно дотримуватися деяких правил після її проведення. Це дозволить уникнути будь-яких негативних впливів і проявів. Важливо:

 • тримати накладений після сеансу компрес два дні. Компрес можна прибирати навіть, якщо процедура здійснювалася на ділянках особи;
 • іноді для запобігання попадання інфекції лікар може призначити прийом антибіотиків протягом п’яти днів. Не слід відмовлятися;
 • необхідно стежити за місцем введення зонда апарату, не мочити його, а тримати в сухості і чистоті;
 • після сеансу забороняється вживати алкоголь навіть в мінімальній кількості;
 • через тиждень після сеансу можна починати легкий самостійний масаж оброблений зони.

Період реабілітації дозволить швидко відновити організм після сеансу. Необхідно пити великий обсяг води щодня, займатися фізкультурними вправами, не вживати алкогольні напої і палити. Забороняється вживання солодощів і газованих напоїв. Такі заходи дозволять поліпшити кровообіг і швидко виведуть ліпіди.

Апарати для проведення ліполізу

 • Lipobeltlaser – модель призначена для холодного лазерного ліполізу різних ділянок тіла і особи. Має оптико-волоконний лазерний зонд для введення під шкіру. Зонд оснащений лазерною головкою низької інтенсивності. Оснащений 9 лазерними діодами, які розташовуються на аплікаторі. Автоматичний режим дозволяє вибрати потрібний час і інтенсивність впливу лазера.
 • Lipolaser – зручний, надійний і функціональний апарат. Відрізняється високою якістю виробництва і тривалою експлуатацією. Дуже ефективно усуває жирові відкладення в будь-яких місцях.
 • Edaxis – є комбінованим апаратом для проведення лазерного ліполізу та ультразвукового. Оснащений ультразвуковими насадками для ліполізу з необхідною частотою вібрації. Дуже зручна і компактна модель.
 • iLipo – апарат комплексного впливу. Поєднує функції низькочастотного лазера, вакуумного масажу лазером і радіохвилі. Зручна та компактна модель.
 • Дивіться відео: Лазерний ліполіз

  Дивіться відео: Лазерний ліполіз

  Відгуки про процедуру

  Відгук №1

  Дуже швидкий метод схуднення. Не треба сидіти на виснажливих дієтах місяцями і бути нервової. Звичайно, після сеансів необхідно підтримувати форму. Я робила холодний ліполіз для видалення другого підборіддя і корекції шиї. Пройшла в клініці 5 сеансів.

  Результатом дуже задоволена. Результат став помітний на третю добу, а через три тижні мій другий підборіддя зник зовсім. Вже рік я не маю цієї проблеми. Хочу ще раз використовувати апаратний метод. Потрібно підтягнути щоки, а після прибрати некрасиві галіфе.

  Подруга пройшла тільки три сеанси холодного ліполізу, але теж вже задоволена позитивним результатом. Сама процедура зовсім не складна, не треба нічого колоти і витягати. Варто, забагато, але метод дієвий і ефективний.

  Аліса, 31 рік — Москва

  Відгук №2

  З віком стала виглядати просто гнітюче. Адже п’ятнадцять років тому була дуже крихкою худенькою. Зважилася на апаратну пластику. В клініці краси порадили саме холодний ліполіз проблемних зон фігури. Шість сеансів допомогли мені значно підтягнути живіт і стегна.

  Також прибрали подвійне підборіддя. Схудла після повного курсу дуже сильно. Навіть знайомі всі здивувалися. Але я нікому не розповідала, що довелося звернутися в клініку. Метод дуже ефективно видаляє невеликі жирові відкладення на обличчі, на животі.

  Там, де жирова тканина не дуже щільна і пухка. Дуже хороший спосіб знову стати красивою і виглядати ефектно. На мене навіть стали звертати увагу молоді хлопці.

  Валентина, 48 років — Спб

  Відгук №3

  Провела поки тільки один сеанс ліполізу три тижні тому. Але ефект від процедури мені вже подобається. Ліполіз зовсім безпечний, ніякої алергії, ніякого болю і дискомфорту. Дуже легкий і швидкий метод схуднення. Я прибирала за допомогою процедури зайвий жир на животі. Сьогодні вже явно помітний позитивний результат. Робила два тижні легкий масаж на ділянках, де прибирали жир. Тепер хочу знову пройти другу процедуру. Розраховую лише на три сеансу. Думаю, цього буде досить, щоб повернути колишню талію.

  Ірина, 33 роки — Новосибірськ

  Відгук №3

  Сильно погладшала після народження другої дитини. На дієтах сидіти не витримую. Подруга порадила апаратне лікування методом ліполізу. Я пройшла чотири курсу і зараз виглядаю, наче мені 18 років. Дуже задоволена результатами процедур. Ніякої алергії і запалення шкіри у мене не було, процедури перенесла дуже добре.

  Метод, дійсно, дуже ефективний. Результат помічається не відразу, потрібно, щоб жир вийшов весь з організму. Зате потім дивишся на себе в дзеркало і не можеш відірвати очей від красивої фігури. Я прибирала жирові відкладення на стегнах і животі. Відмінний спосіб сучасної корекції фігури.

  Агнеса, 34 роки — Казань