Левирон дуо — інструкція із застосування, відгуки, ціна

Чи знаєте ви, що печінка відповідає за очищення нашого організму і є справжнім фільтром? Тому якщо не стежити за її здоров’ям, то постраждають і інші не менш важливі органи. Але піклуватися про печінки стало набагато простіше, адже є «Левирон дуо», який забезпечить надійний захист і повне відновлення всіх функцій. У статті розглянуто інструкція по застосуванню засобу, відгуки і ціна препарату.

Левирон дуо — інструкція із застосування, відгуки, ціна

Зміст

 • 1 Що це за засіб?
 • 2 Склад і дія
 • 3 Свідчення
 • 4 Протипоказання
 • 5 Побічні явища
 • 6 Випробування, які довели ефективність
 • 7 Як приймати?
 • 8 Переваги і недоліки препарату
 • 9 Як придбати?
 • 10 Ціна
 • 11 Думки

Що це за засіб?

Статистика, на жаль, невтішна. Проблеми з печінкою, за даними досліджень, є у семи з десяти росіян. Причому багато хто навіть не підозрюють, що щось не в порядку. І виявити відхилення непросто, адже в печінці немає нервових закінчень, тобто вона точно не буде хворіти, особливо на початкових стадіях захворювання. Але так як умови навколишнього середовища і харчування багатьох людей залишають бажати кращого, то варто приділити більше уваги фільтру свого організму.

Кілька років тому працівники ГепатоГосЦентра зробили дивовижне відкриття і винайшли інноваційні клітини. Вони потрапляють в організм, спрямовуються до печінки, знаходять її пошкоджені ділянки, відновлюють їх, немов будівельний матеріал, а також сприяють очищенню та захисту даного органу. Крім того, вони перешкоджають розмноженню патогенних мікроорганізмів і різних паразитів. Препарат «Leviron Duo» ліцензований, має всі сертифікати відповідності світовим стандартам якості.

Склад і дія

Інструкція свідчить, що до складу «Левирон дуо» входять:

 • Дигідрокверцетин, який отримують з екстракту кори модрини, допомагає відновлювати печінку, причому на рівні її клітин. Також даний компонент приводить в порядок виведення жовчі та її склад. Речовина зупиняє процеси передчасного старіння і руйнування, купірує запалення, нейтралізує активність вірусів, запобігає розвиток пухлинних процесів.
 • Полісахариди сприяють правильному виведенню продуктів розпаду, алкоголю, шлаків, небезпечних отрут, важких металів, токсинів, жовчі та інших речовин, що руйнують і отруюють печінку. Таким чином, орган повністю очищається, що дозволяє відновити нормальне функціонування. Крім того, детоксикація та очищення сприяють нормалізації кишкової мікрофлори і поліпшенню роботи всіх важливих органів і тканин.
 • Мінеральний та вітамінний комплекси, що складаються з вітамінів Д, групи В і С, а також марганцю, молібдену, кальцію, цинку, заліза, натрію, калію, підвищують активність Т-лімфоцитів, які відповідають за адекватну імунну відповідь. Тобто буквально створюється якась оболонка печінки, яка забезпечує надійний захист даного органу.

Таким чином, препарат «Левирон дуо» нормалізує процеси утворення і виведення жовчі, відновлює печінкові клітини, очищає орган від всіх шкідливих речовин, усуває наслідки впливу алкоголю, жиру та інших компонентів, захищає від усіх негативних впливів і усуває симптоми порушень роботи, такі як тяжкість у правому підребер’ї або больових відчуттів.

Свідчення

Застосування препарату «Левирон дуо» показане при будь-яких вже наявних порушень функціонування печінки, а також при передумови до них. У групу ризику входять люди, що вживають алкоголь і великі кількості жирних продуктів, які ведуть неактивний спосіб життя, а також мають спадкову схильність до тих чи інших хвороб.

Левирон дуо — інструкція із застосування, відгуки, ціна

Почати прийом «Leviron Duo» варто тим, хто виявив у себе такі симптоми як придбання жовтяничного відтінку шкіри або слизових оболонок, порушення травлення (запори, метеоризм, проноси), больові відчуття або важкість у зоні правого підребер’я, хронічна втома, гіркий присмак у ротовій порожнині, наявність відрижки, особливо що супроводжується неприємним запахом.

Протипоказання

Препарат «Левирон дуо» натуральний, він не містить штучних і тим більше шкідливих добавок. Але все ж при індивідуальній гіперчутливості хоча б до одного з компонентів він протипоказаний. Також не варто ризикувати і при вагітності (майбутнім мамам обов’язково слід проконсультуватися з лікарем).

Побічні явища

Відгуки доводять, що препарат переноситься добре, але в окремих випадках він може викликати алергічні реакції і незначні порушення травлення.

Випробування, які довели ефективність

Ефективність «Leviron Duo» доводять не тільки численні відгуки лікарів і звичайних людей, але і проведені випробування. У них брали участь добровольці у віці від двадцяти восьми до вісімдесяти років, і їх розділили на 2 групи. Однією давали «Левирон дуо», інший же пропонувалося застосовувати препарат-плацебо. Велися спостереження двадцять п’ять днів.

Після досліджень було встановлено, що учасники, які отримували препарат, помітили явні поліпшення. Так, у 97-98% випадків нормалізувалися виведення жовчі та її склад. У 99-100% випробовуваних печінка повністю очистилася від усіх шлакових, отруйних і токсичних речовин. У 97-98% людей купировались запальні процеси, були усунені інфекції.

Як приймати?

Для відновлення повноцінного очищення приймайте масло в обсязі однієї ложки (вона мірна є в комплекті) тричі на добу за півгодини до їди. А щоб забезпечити надійний захист, використовуйте краплі: за десять три рази за тридцять хвилин до прийому їжі. Повний курс триває місяць.

Левирон дуо — інструкція із застосування, відгуки, ціна

Переваги і недоліки препарату

«Leviron Duo» володіє наступними перевагами:

 • Склад натуральний, всі його компоненти ретельно підібрані.
 • Замість одного засобу, ви отримуєте відразу дві препарату.
 • Забезпечується надійний захист печінки від всіх можливих негативних впливів.
 • Здійснюється повноцінне очищення печінки.
 • Відновлюються печінкові клітини, що дозволяє повністю нормалізувати роботу органу.
 • Засіб «Leviron Duo» не провокує ніяких структурних або функціональних змін у печінці.
 • Ціна доступна.
 • Застосування просте.
 • Є всі сертифікати та ліцензії.
 • Ніяких побічних явищ.
 • Швидкий, виражений і пролонгований ефект.

Недоліки:

 • Не можна купити препарат в аптеках.

Як придбати?

Придбати препарат «Leviron Duo» можна на офіційному сайті виробників. Просто відвідайте його і залиште дані, щоб вам передзвонив менеджер для уточнення заявки. Після підтвердження замовлення, вам відправлять товар поштою, і ви отримаєте його через одну-два тижні. Оплатіть посилку і випробуйте засіб в дії.

Ціна

Ціна препарату «Leviron Duo» зі знижкою становить 990 рублів. Але за ці гроші ви купите відразу два препарати: масло, а також краплі.

Думки

Відгуки лікарів про унікальний засіб «Leviron Duo» доводять, що він ефективний. У більшості пацієнтів, які мають порушення функціонування печінки, спостерігається позитивна динаміка. А деяким після пройденого курсу вдається повністю забути про проблему.

Відгуки звичайних людей:

 • «Тяжкість у правому боці, тому вирішила почати приймати «Leviron Duo». Вже через тиждень зрозуміла, що тяжкість пройшла. І ще помітила, що травна система почала працювати краще».
 • «Мені «Левирон дуо» призначив лікар при печінковій недостатності. Не скажу, що проблема пішла, але стало явно краще. Повторю курс, бути може, все повністю відновиться».
 • «Не помітила ефекту. Болі в печінці не пішли. Хіба що тільки запори припинилися, можливо, із-за прийому «Leviron Duo».

Почніть прийом вже зараз, щоб захистити печінку!

Левирон дуо — інструкція із застосування, відгуки, ціна