Під ліфтингом передбачають різні види процедур, спрямовані на усунення вікових змін шкіри. Розгладити зморшки, надати шкірного покриву еластичність і пружність можна як за допомогою хірургічного втручання, так і шляхом проведення косметологічних процедур. Для досягнення легкого ефекту підійдуть такі засоби, як маска для особи, сироватка і крем.

Ліфтинг найчастіше застосовують для проблемних частин тіла – вік, підборіддя, груди, нижньої і верхньої (передньої) частини обличчя та зони декольте.

Фейсліфтінг: хірургічне втручання

Якщо вирішили повернути молодість за допомогою пластичної операції, то в такому разі, перш за все, слід подумати про те, де її будете проводити. Клініка, яку оберете, повинна бути надійною і перевіреною. Для цього вивчіть інформацію про неї, не зайвим буде прочитати відгуки. Пам’ятайте, якість процедури, багато в чому буде залежати від того, яка клініка була обрана.

Фейсліфтінг вважається однією з найбільш ефективних операцій з повернення молодості шкіри. Суть даного методу: використовуючи різні види процедур, успішно пригнічують вікові зміни на обличчі.

Підтяжка обличчя за допомогою хірургічного втручання здійснюється шляхом:

 • видалення шкіри (зрізують тільки зайвий обсяг тканини) і підшкірного жиру;
 • натягу верхніх шарів шкіри;
 • зміцнення каркаса м’язових волокон (використовують метод термокоагуляції).

Проте добитися успіху вдасться тільки в тому разі, якщо клініка надійна, а персонал, що складається з професіоналів — хірургів. Як зробити правильний вибір? Клініка надійна та, яка існує більше трьох років і має блискучу репутацію.

Під поняттям «фейсліфтінг» мають на увазі не тільки проведення операції, але і цілий комплекс спеціально вправ, спрямовані на коректування проблемних зоні.

Показання та протипоказання

Вирішили здійснити підтяжку обличчя, вдавшись до операції «фейсліфтінг»? Пам’ятайте, що клініка, яку ви виберете, має бути перевіреною та містити і компетентних лікарів.

Перед тим як зробити операцію слід ознайомитися з протипоказаннями. Фейсліфтінг (до хірургічного втручання) не можна здійснювати при:

 • захворюванні серця, печінки і нирок, легенів і бронхів;
 • запаленні шкіри обличчя.

Не можна також здійснювати операційний фейсліфтінг, якщо у людини є алергія на певні види (хоча б на один) медикаментів. Відмовитися від неї слід і тим, хто страждає надмірною вагою. В іншому випадку, якщо почнете швидко втрачати вагу, результат виконаної роботи буде негативним.

Перед тим як зробити операцію, подумайте про післяопераційних наслідки. До них відносять:

 • гематоми в області шиї і особи;
 • негативні наслідки наркозу;
 • інфекції.

Щоб результати були позитивними, необхідно дотримувати всі рекомендації лікаря, відмовитися від медичних препаратів, які сприяють розрідженню крові і обробляти рани антисептичними складами.

Фейсліфтінг показаний людям, у віці 40-60 років. Перед тим як зробити операцію, слід пройти передопераційне обстеження.

Результати

Якщо клініка, яку ви обрали, перевірена і надійна, то результати ліфтинг — операції будуть успішними – шкіра «помолодшає» років на десять. Операційний ліфтинг обличчя актуальний для тих, кому більше сорока п’яти років.

Пам’ятайте, що домогтися приголомшливого результату вдасться тільки в тому випадку, якщо всі рекомендації хірурга були дотримані.

Косметологічні процедури

На сьогоднішній день косметологічна клініка пропонує різні види процедур, за допомогою яких вдається домогтися ліфтинг-ефекту. Розглянемо різні види косметологічних процедур.

Мезотерапія – самий популярний і ефективний метод

Мезотерапія – вона з найпопулярніших косметологічних процедур з допомогою якої вдається усунути «гусячі лапки», свіжі шрами, другорядні підборіддя, сліди після прищів і заломи тканин.

Мезотерапія – повернення краси шкіри за допомогою спеціальних ін’єкцій препаратів.

Для створення коктейлів використовують полилактоновую і гіалуронову кислоту (в основному виступає як монопрепарат), фосфоліпіди, а також сіль магнію і кремнію. Мезотерапія не обходиться і без біологічно активних речовин. До них відносять вітаміни А, С, Е, а також ферменти, антиоксиданти та інші види.

Підтяжка шкіри здійснюється за рахунок швидкого оновлення клітин, поліпшення кровообігу і відновлення втраченої вологи.

Мезотерапія: показання та протипоказання

Мезотерапія показана при вікових змінах шкіри – при наявності рубців, шрамів і мімічних зморшок, а також глибоких носогубних складок, купероз і пігментних плямах.

Слід зазначити, що мезотерапія може застосовуватися разом з іншими процедурами (з ультразвуковою технікою), які також спрямовані на підтяжку обличчя.

Мезотерапія протипоказана при ослабленій імунній системі, а також, якщо порушений процес згортання крові. Не слід вдаватися до даної косметологічної процедури під час вагітності, в період годування груддю, при захворюваннях, пов’язаних з серцево-судинної та сечовидільної системою, а також, якщо є схильність до алергії. Мезотерапія також не підходить при індивідуальній непереносимості препаратів.

Важливий момент! Клініка, в яку звернулись, повинна бути надійною.

Щоб у цьому переконатися, рекомендується, перед тим як зробити процедуру, ознайомитися з інформацією про компанії, а також прочитати відгуки про неї. Пам’ятайте, якість процедури, багато в чому залежить від того, яка обрана клініка.

Що стосується вікової категорії, то мезотерапія підходить для тих, кому більше двадцяти п’яти років.

Які ще види косметологічних процедур бувають?

Крім вищеописаного методу, є й інші види процедур, спрямовані омолодження шкірного покриву. Наприклад:

 • Вакуумний і ручний масаж.
 • Лазерний ліфтинг. Підходить для людей вікової категорії від 25 до 55 років. Підтяжка особи досягається після декількох процедур.
 • Фото-ліфтинг. Являє собою потужне світлове вплив на шкірний покрив, в результаті якого починає вироблятися більше колагену і еластину.
 • Ультразвуковий фейсліфтінг. Під даним методом розуміють вплив на шкіру ультразвукових хвиль різних частот. Такий ліфтинг обличчя допоможе усунути глибокі і мімічні зморшки.
 • Звичайно, це далеко не всі види косметологічних процедур, спрямованих на омолодження шкірного покриву обличчя.

  В незалежності від того, який спосіб виберете, пам’ятайте, що підтяжка особи буде ефективною тільки в тому випадку, якщо ви довіритися професіоналам. Клініка повинна мати гарну репутацію. Рекомендується прочитати відгуки про неї.

  Ліфтинг обличчя будинку – чи це можливо?

  Звичайно, особливо ефективної підтяжка обличчя буде, якщо процедуру здійснити в клініці. Проте в домашніх умовах також можна добитися ефекту.

  Не дивуйтеся, ліфтинг обличчя дійсно можна зробити і вдома. Результати порадують, про що свідчать відгуки. Для цього підійде ліфтинг-маска для обличчя, сироватка і крем.

  Клініка не кожній людині по кишені, а завдяки різним засобам, домогтися ліфтинг-ефекту можна і вдома.

  Види ліфтинг коштів: маски для обличчя, сироватка і крем

  Розглянемо кілька народних засобів, відгуки, про які підтверджують їх ефективність:

 • Маска для особи, створена будинку. Існує чимало рецептом таких масок. Наприклад, дуже ефективна маска з гарбуза і меду, кропова маска, а також з білої глини.
 • Сироватка. Сироватка може бути зволожуючою поживною, підтягуючою, відбілюючої і не тільки. Вибір залежить від того, якого ефекту хочете добитися. Також сироватка може бути призначеної для однієї ділянки, наприклад, для шиї, зони декольте, для очей.
 • Ліфтинг — сироватка спрямована на омолодження та підтягування шкіри. Як правило, сироватка не вимагає застосування курсами. Ліфтинг –сироватка робить овал обличчя більш чітким і рівним. Також ліфтинг-сироватка тонізує шкірний покрив. Сироватка показана людям у віці від 25 років.

  Готуємо ліфтинг-крем будинку

  Підтяжка обличчя в домашніх умовах – це не міф. Приготувати фейсліфтінг крем будинку цілком можливо. Перед тим як зробити крем будинку, слід визначитися з інгредієнтами.

  Еліксири вічної молодості включають в себе наступні компоненти:

 • Гіалуронова кислота. Якщо хочете приготувати фейсліфтінг крем будинку, то цей компонент необхідний – він зволожує і пом’якшує шкіру.
 • Кофермент Q10. Додавши його в крем, можна сповільнити старіння шкіри.
 • Вітамін А, С і Е. Перед тим, як зробити крем будинку з додаванням вітамінів, визначитеся, якого ефекту ви хочете досягти. Наприклад, вітамін Е спрямований на поліпшення текстури шкірного покриву, а вітамін С захищає від УФ-лікування.
 • Пептиди. Їх додають в крем для додання шкірі пружності і зменшення глибини зморшок.
 • Якщо вирішили приготувати крем-засіб, то для цього також підійде альфа-ліпоєва кислота і кінетин.

  Звичайно, приготоване засіб будинку, не зрівняється по ефективності, наприклад, з мезотерапією, але для того, щоб надати еластичності і пружності шкіри на ранніх стадіях старіння можливо.