Глистова інвазія (або зараження глистами — аскаридами, гостриками, власоглавами, трихинеллами, анкілостомами) — дуже поширений вид захворювання. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, близько мільярда людей щорічно заражаються глистами.

Зараження найчастіше відбувається фекально-оральним шляхом, тобто через рот: внаслідок контакту із забрудненими предметами, продуктами харчування, тваринами, комахами.

Найпоширенішими ознаками наявності глистів в організмі є: нестійкий стілець, «летючі» болі в животі, часто змінюють локалізацію, нудота, відрижка, швидке насичення організму, порушення сну, скреготіння зубами уві сні, нервозність і проблеми з вагою.

Якщо ти виявив у себе або членів своєї сім’ї хоча б кілька з цих ознак, необхідно терміново пройти діагностику на наявність паразитів в організмі. Якщо немає можливості пройти діагностику, ні в якому разі не варто приймати антигельмінтні препарати на свій розсуд.

Більшість подібних ліків дуже токсичні для нашого організму, а також мають вузький спектр дії і, швидше за все, не допоможуть впоратися з твоєю проблемою.

Як позбутися від глистів в домашніх умовах

В якості хорошої профілактики від гельмінтів ми рекомендуємо настій оману. Щоб позбутися нематодозів (аскарид, гостриків і волосоголовців), необхідно наполягати 1 чайну ложку сухих кореневищ оману високого з кірками протягом 8 годин в 1 склянці охолодженої кип’яченої води.

Перед застосуванням необхідно процідити відвар і вживати чверть склянки 4 рази на день за 20 хвилин до їжі. Курс лікування настоєм оману — не менше 3 місяців.

А в тебе є досвід позбавлення від гельмінтів? Поділіться ним з нашими читачами в коментарях!

Джерело