Що може краще зняти стрес і одночасно тонізувати організм, ніж душ (а краще ванна) з масажем улюбленої мочалкою!

От тільки лікарі-дерматологи з цим не поспішають погоджуватися, тому що цієї самої мочалкою можна принести собі більше шкоди, ніж користі.

Мочалки для тіла

Дослідження, опубліковані в «Journal of Clinical Microbiology», підтверджують, що звичайна сітчаста мочалка для душа — ідеальне місце для розмноження бактерій. Адже більшість з нас після банних процедур залишають сохнути аксесуар прямо у ванній, вологому і теплому середовищі — рай для мікроорганізмів.

Кожен раз, коли, приймаючи душ, ми старанно розтираємо себе мочалкою, бактерії проникають в пори шкіри, стаючи причиною різного роду запалень і висипань.

Якщо факт про наявність бактерій не справив на тебе належного враження, то цвіль і інші грибки, точно ігнорувати не варто! Відомий дерматолог Метью Найт і 98 % його колег по всьому світу закликають відмовитися від використання одному й тому ж масажної губки більше місяця.

Щоб не перетворити улюблений аксесуар в джерело зараження, після банних процедур дозволяй губці просохнути за межами ванни і періодично «пропаривай» в мікрохвильовці.

Поділися, будь ласка, цією важливою інформацією з друзями!

Джерело