Кориця є однією з найпопулярніших спецій у всьому світі, і для цього є вагомі підстави: незважаючи на її дивовижний смак і запах, вона володіє потужними лікувальними властивостями, які можуть допомогти вам у випадку різних проблем зі здоров’ям.

Використання кориці може надати велику допомогу в разі діабету, особливо якщо вона споживається на щоденній основі, так як вона має потужний антидіабетичний ефект, а також ефективно знижує рівень глюкози в крові.

Експерти вважають, що у кориці є мімічні особливості та функції таки ж, як у інсуліну, який природним чином виробляється організмом.

Результати команди дослідників з університету Каліфорнії припускають, що ця спеція містить речовина, відома як метилгидрокси халкона, який має сильні анти-діабетичні ефекти і знижує рівень глюкози в крові, що є основною причиною ожиріння і збільшення ваги.

Ви повинні знизити рівні глюкози, якщо хочете скинути зайві кілограми.

Крім того, ця пряність володіє потужним протигрибковими властивостями.

Рекомендована добова доза кориці становить дві столові ложки, і ми поділимося секретом, як використовувати її для досягнення найкращого ефекту:

ІНГРЕДІЄНТИ:

  • 2 чайні ложки порошку кориці (у разі діабету, використовувати тільки одну)
  • 1 столова ложка вівса
  • 1 стакан води

ІНСТРУКЦІЇ:

Змішайте всі інгредієнти добре, і споживайте суміш два рази в день протягом 15 днів.

Потім ви повинні зробити перерву, так як це може вплинути на мікрофлору кишечника. Перші результати ви помітите протягом тижня.

Джерело