Лікування гарднерели. Як вилікувати гарднереллу?

Як же добре жити без хвороб. Але, на превеликий жаль, так не буває. Завжди є якісь хвороби, якісь проблеми. На сьогоднішній день 20% жінок турбує таке захворювання, як гарднерелла. Взагалі, наявність гарднерел у жінок – цілком нормальне явище, але якщо їх багато, це діло треба вирішувати. Отже, наша сьогоднішня тема для розмови, як вилікувати гарднереллу?

Лікування гарднерели

Щоб вилікувати гарднереллу, природно, потрібно звернутися до лікаря. Без цього ніяк. Якщо ви почнете самі себе лікувати гарднереллу, ні до чого хорошого це не призведе.

Отже, як тільки ви здасте аналіз на з’ясування кількості гарднерел – бактеріальний вагіноз, вам лікар припише лікування, в якому перший етап складається з прийому антибіотиків. Це правильно, адже антибіотиками ви зупините розмноження бактерій. Але крім антибіотиків паралельно потрібно пити імуностимулятори та препарати, які відновлюють мікрофлору піхви і знижують кількість гарднерел до нормального. Саме тому потрібно звернутися до лікаря. Лікування – це дуже складний процес, який повинен контролюватися досвідченим фахівцем.

Самий так званий пік лікування гарднерели – відновлення місцевого імунітету. А його порушення зазвичай відбуваються з-за того, що знижується імунітет слизової піхви.

 

 

Щоб повністю вилікувати гарднереллу, потрібно в обов’язковому порядку пройти два етапи лікування:

 • На цьому етапі за допомогою антибіотиків потрібно «вбити» мікроби, що знаходяться в піхву. На цьому етапі рекомендується саме місцеве лікування!
 • А другий етап найскладніший – нормалізація мікрофлори піхви. На цьому етапі ви також «заселятися» корисні бактерії для нормалізації мікрофлори піхви. Ключовий момент на цьому етапі лікування – регулярність і правильність прийому препаратів і час. Так що завжди виконуйте всі вказівки і рекомендації лікаря!
 • Напевно, вас цікавить питання: «Звідки взялася ця гарднерелла?» На це питання, на жаль, дуже складно відповісти. Причин виникнення такого захворювання дуже багато: інфекція, часті статеві контакти, часта зміна статевих партнерів, гормональні зміни, використання презервативів зі змазкою 9-ноноксинол та інше. Бачите, як їх багато, але це ще не всі причини.

  Вгадати причину не вийде, але я вам можу дати рекомендації, які допоможуть вам уникнути цього захворювання. Якщо ви будете їх суворо дотримуватися, ваша зона бікіні буде здорова Лікування гарднерели. Як вилікувати гарднереллу?

  • Не користуйтеся протизаплідними засобами, які містять 9-ноноксинол
  • Не робіть ніколи спринцювання. Повірте, такий «метод контрацепції» вже точно не захистить вас від небажаної вагітності, так як сперматозоїди проникають в шийку матки вже через 30 секунд після еякуляції
  • Не ведіть занадто часту статеве життя
  • З непостійними партнерами користуйтеся презервативами

  Пам’ятайте, що лікування гарднерели – досить тривалий процес, тому наберіться як можна більше терпіння, адже тільки в цьому випадку ви вирішите проблему!

  Удачі, дорогі друзі!