Лікування кровоточивості ясен

Кожен знає, що, стежачи за своїм здоров’ям, потрібно віддавати перевагу всім частинам тіла, всім органам. Взагалі всьому, що є в нашому організмі. І, правильно доглядаючи за зубами, потрібно приділяти увагу не тільки зубам, але і яснам. Якщо ви цього не робитимете, у вас в подальшому можуть виникнути проблеми, наприклад, такі як кровоточивість ясен. Сьогодні ми як раз-таки про неї і поговоримо.

Загальна інформація про кровоточивості ясен

Кровоточивість ясенце запальний процес ясен, який означає їх серйозне захворювання. Якщо у вас кровоточивість ясен, скоріше за все, у вас запущений гінгівіт або, може бути, навіть пародонтит. При цих захворюваннях ясна сильно кровоточать навіть уві сні, також вас супроводжує біль в яснах і неприємний запах з рота.

Як тільки у вас з’явилися перші ознаки кровоточивості ясен, потрібно терміново звертатися до стоматолога, бо кровоточивість ясен – це «тривожний дзвіночок» про те, що хвороба вже зайшла занадто далеко і лікування необхідно, бажано як можна швидше. Кровоточивість ясен – це, скоріше всього, пародонтит, а він веде до руйнування кісткової тканини, і якщо не вжити певні заходи, можна взагалі залишитися без зубів.

Кращим варіантом, звичайно, буде не допустити кровоточивості ясен. Але це не у всіх може вийти.

Профілактика кровоточивості ясен

Для профілактики кровоточивості ясен можна користуватися спеціальними ополіскувачами і еліксирами, а також хорошими зубними пастами і хорошими зубними щітками.

 

 

Обов’язково потрібна хороша гігієна порожнини рота. Взагалі вона потрібна завжди, а не тільки при хворобах. Потрібно регулярно чистити зуби, полоскати порожнину рота після кожного прийому їжі, а також правильно чистити зуби.

Щоб уникнути кровоточивості ясен, хорошим варіантом буде включити в свій раціон харчування у достатній кількості вітамінно-мінеральний комплекс. У великій кількості десни потребують вітамінів C і P, тобто вітаміни, які містяться у свіжих овочах і фруктах.

Лікування кровоточивості ясен народними методами

Лікування кровоточивості ясен може, звичайно, проводитися самостійно, але в будь-якому випадку потрібно звернутися до лікаря.

Отже, щоб вилікувати кровоточивість ясен, можна обполіскувати порожнину рота настоями з трав, наприклад, відварами ромашки, дубової кори або шавлії. Також можна обполіскувати порожнину рота розчином соди.

Зрозуміло, що при лікуванні кровоточивості ясен, в обов’язковому порядку потрібно проводити процедури, спрямовані на зменшення утворення зубного каменю.

Отримати такий ефект можна, застосовуючи польовий хвощ, морква або березу. Також добре було б включити в раціон харчування чорну редьку, тому що її сік зменшує каменеутворення. Вам допоможе лимон, тому лимонна кислота підтримує нормальний рівень pH в організмі.

Дорогі друзі, відвідування стоматолога повинна бути обов’язковою. Що може бути важливіше за здоров’я?!