Лікування раку шлунка народними засобами: сода і вода

Аденокарцинома шлунка – це підступний недуг, який складно виявити на ранній стадії. Саме з цієї причини його лікування викликає певні складності. Але в будь-якій ситуації фахівці радять не опускати руки, і поряд з лікарською терапією застосовувати лікування і народними засобами. Особливо вважаються ефективними на ранніх стадіях, а також у якості профілактичних заходів різні методи лікування содою.

Зміст статті

 • Аденокарцинома шлунка
 • Як розвивається аденокарцинома
 • Які симптоми повинні насторожити
 • Що потрібно знати, перш ніж починати терапію народними засобами
 • Чому терапія содою може допомогти
 • Головні принципи терапії з содою
 • Інші методи лікування народними засобами з содою

Аденокарцинома шлунка

Лікування раку шлунка народними засобами: сода і вода

Злоякісна пухлина, число якої серед усіх видів раку шлунка складає більше 90%. Аденокарцинома являє собою ракове новоутворення, що утворилося з змінених залізистих клітин епітеліального шару. Пухлина характеризується наступними особливостями:

 • розвивається в різних відділах шлунка;
 • аденокарцинома вважається однією з найбільш поширених форм раку, відрізняється високим відсотком смертності;
 • у процесі свого розвитку аденокарцинома утворює велику кількість метастаз.

Як розвивається аденокарцинома

Лікування раку шлунка народними засобами: сода і вода

 

Згідно зі статистичними даними аденокарцинома більшою мірою уражає людей переступили 40-річний рубіж. Як і інші злоякісні патології, вона розвивається на тлі зовнішніх несприятливих факторів і хронічних захворювань. Особливо небезпечним станом є затяжний гастрит, має низьку кислотність і схильність до утворення поліпів.

З моменту розвитку раку такого типу в шлунку і до його виявлення може пройти досить довгий період: від 10 до 15 років. Аденокарцинома є досить серйозним захворюванням, оскільки ще на початковому етапі викликає утворення метастаз, що ускладнює лікування не тільки народними засобами, але і лікарськими препаратами.

Відокремилися клітини пухлини виявляються в кров’яному руслі, після чого починають зараження всього організму. Уражаються Метастазами не лише прилеглі органи до шлунку, але і яєчники і кісткова маса.

Які симптоми повинні насторожити

Початкова стадія такого раку шлунка яскраво вираженими симптомами не супроводжується. Для нього характерні лише ледь помітні диспепсичні розлади, які хворі у більшості випадків пов’язують з порушенням роботи травного тракту.

Лікування раку шлунка народними засобами: сода і вода

Але пізніша стадія розвитку аденокарциноми проявляється вже серйозними патологіями, на тлі посилених в кілька разів симптомів:

 • Больові відчуття не пов’язані з прийомом їжі.
 • Печія або відрижка.
 • Труднощі при ковтанні;
 • У хворого часто виникає нудота і позиви до блювоти;
 • Відраза до м’ясних страв;
 • Порушення стільця;
 • Здуття, бурчання супроводжується больовими відчуттями.

Що потрібно знати, перш ніж починати терапію народними засобами

Різновиди аденокарциноми

Лікування ракової пухлини шлунка визначається не тільки фазою розвитку захворювання, але і її видом. Класифікуючи її належним чином можна правильно підібрати комплексне лікування, яке буде поєднувати як лікарські препарати, так і терапію народними засобами.

Аденокарцинома буває декількох типів:

 • Кишкового типу. Високодиференційована аденокарцинома за своїми видимими ознаками дуже сильно нагадує структуру кишечника. Таке новоутворення може бути кістозного, трубчастого або сосочкового будови.
 • Низкодифференцированная аденокарцинома є більш небезпечною патологією, ніж попередній вид. Даний факт пояснюється особливостями розростання пухлини по стінках шлунка, що насилу дозволяє її визначити.

Фази розвитку цього виду раку

Лікування раку шлунка народними засобами: сода і вода

Також важливо при виборі терапії визначити, на якому етапі розвитку знаходиться рак. Саме так можна зробити прогноз наскільки успішним буде лікування.

 • 0 стадія. На початку захворювання пухлина невеликих розмірів і за межі порожнини не виходить. Виживаність пацієнтів після терапії досягає 90%.
 • I стадія. Подальше розростання пухлини сприяє поширенню її в лімфовузли. Виліковуються від 60% до 80% пацієнтів.
 • II стадія характеризується ураженням м’язового шару шлунка. Шанси на успішне одужання складають до 40%
 • III стадія. Повне ураження шлунка з подальшим поширенням метастаз в сусідні органи. Виживаність не більше 20%
 • IV стадія. Вражений не тільки шлунок, але й інші органи, які потрапили ракові клітини по кров’яному руслу. Прогноз не сприятливий, так як виживають не більше 5%. Період життя в кращому випадку складає не більше року.

Чому терапія содою може допомогти

Лікування раку шлунка народними засобами: сода і вода

У своїх публікаціях такі відомі в певних колах вчені як Отто Варбург (Нобелівський лауреат), Туліо Сімончіні і професор Неумивакин намагаються довести, що рак будь-якого типу являє собою не що інше як розрісся грибок candida. Подібний дріжджеподібний грибок має паразитарну природу і може перебувати навіть у абсолютно здорових людей. Якщо у здоровому і сильному організмі його поширення знаходиться під контролем імунної системи, то у хворої людини захисні функції знижені, що і викликає його поширення.

Далі вони виявили, що жодна грибкоподобная бактерія не може жити в кислому середовищі. Для її сприятливого росту і розмноження потрібно тільки слабокисла середовище, яка з’являється внаслідок зашлакованості організму. Саме така першооснова є незамінною для розвитку раку.

Щоб вивести з організму цей дріжджеподібний мікроорганізм необхідно створити лужне середовище в тканинах людини. І в цьому здорово допомагає лікування народними засобами з використанням соди, перекису водню і ощелачівающіх трав.

В даному випадку ми розглянемо методи лікування з содою

Головні принципи терапії з содою

Ефективність лікування содою багато в чому залежить від правильної послідовності і різних дрібниць. Особливо суворо слід ставитися до температури води, яка буде вживатися разом з содою. Вона повинна бути приємно-гарячої. Ні в якому разі не п’ється сода з холодною водою.

Лікування раку шлунка народними засобами: сода і вода

Будь-яка терапія народними засобами починається з малих доз. Це стосується і лікування содою. Прийняття лужного продукту починається з маленької порції. Для початку хворому буде достатньо соди на носику чайної ложки. Далі її кількість поступово збільшується. Лікувальна доза становить 1 чайна ложка на один раз прийому.

Перший час у хворого може спостерігатися невелика сонливість. Цього не варто лякатися, так як при виході шлаків з тканин організм отримує значну навантаження, чим і викликається подібний стан.

Для лікування сода повинна бути тільки гашене. Найбільш правильним способом в даному випадку буде необхідну порцію залити киплячою водою. Додатковий гідроліз соди сприяє кращому її засвоєнню в шлунку.

Пити лужний продукт необхідно тричі на день. Обов’язкова умова – натщесерце або за 15 хвилин до їжі. Прийняття соди не повинно змішуватися з їжею, так як від цього втрачається її лікувальний ефект. Курс лікування триває близько місяця, після чого робиться невелика пауза. Якщо сильних скарг на проблеми з шлунком немає, тоді лікування такими народними засобами триває далі.

Інші методи лікування народними засобами з содою

Патока і сода

Лікування раку шлунка народними засобами: сода і вода

Цей рецепт терапії народними засобами від доктора Дональда Портмана послідовника Сімончіні, який був випробуваний особисто ним.

 • День перший. Насамперед, необхідно приготувати лікувальну суміш. Для цього патока (2 ст. л.) змішується з содою (1 ст. л.) і розлучається склянкою води. Добре розмішані інгредієнти доводяться до кипіння. Коли напій охолоне до приємної температури, тоді його можна випити. Повторюється процедура тричі на день.
 • День другий. Протягом цього дня лікування содою не використовується. Зранку, вдень та ввечері хворий повинен виконувати нескладний гімнастичний комплекс, який повинен супроводжуватися повільним і глибоким диханням. Величезну користь принесе хворому виконання асан з йогической практики першій ступені. Це дозволить максимально наситити всі тканини і органи киснем, що також сприяє олужненню організму.

Далі терапія народними засобами з содою триває в тій же послідовності.

Сода і лимон

Лікування раку шлунка народними засобами: сода і вода

Давно доведена здатність вітаміну С руйнувати будь-які ракові клітини і аденокарцинома в даному разі не є винятком.

Поєднання лимона з содою здатне посилити такий ефект в кілька разів. Для цього необхідно 2 ст. л. соку розвести з ? ч. л. лужного продукту і ретельно розмішати. Напій п’ється натщесерце тричі на день.

Хотілося б відзначити, що крім лікування раку шлунка сода сприяє відновленню захисних сил нашого організму і поліпшення в ньому обмінних процесів. Будьте здорові!