Маска для волосся з димексидом та обліпиховою олією

Отже, сьогодні я продовжу розповідати про прості засоби для лікування волосся в домашніх умовах. Ви дізнаєтеся, як робиться маска для волосся з димексидом та обліпиховою олією. Це дуже ефективний лікувальний засіб, який можна зробити своїми руками з доступних і недорогих інгредієнтів.

Увага!

Димексид — це медичний препарат, який використовують для дезінфекції та лікування запалень. Він досить агресивний і може залишати опіки, тому його можна використовувати в чистому вигляді. Це засіб завжди розбавляється водою.

Медична характеристика

Димексид (диметилсульфатоксид) – лікарський засіб, який застосовується http://info-cosmetology.ru/primenenie-dimeksida.html для прискорення процесів загоєння саден і ран, лікування болю в суглобах і м’язах. Є протимікробним засобом, застосовуваним для місцевої анестезії.
Продається димексид у вигляді водних розчинів різної концентрації (30%-50%) і в концентрованому варіанті.
Маска для волосся з димексидом та обліпиховою олією

Застосування в косметології

Перукарі давно взяли на озброєння цей препарат, так як під впливом димексиду регенерація клітин відбувається набагато швидше, що відноситься і до волосся. Також димексид дуже ефективний при змішуванні його з іншими корисними речовинами. Молекули препарату, змішані з корисними компонентами масок, що проникають глибоко в шкіру голови, а не тільки в сам волосся.

Перед застосуванням димексиду ходіть на консультацію до трихолога, який підкаже, яку концентрацію діючої речовини вам слід вибрати, а також дасть рекомендації по складу масок.

Тест на чутливість

Будь-який лікарський засіб, навіть найшкідливіше, має свої протипоказання. Перед тим, як приготувати і використовувати маску на основі димексиду, потрібно провести тест на чутливість до препарату. Для тесту необхідно змочити в ліках ватний диск, намазати їм ліктьовий згин і почекати 20 – 30 хвилин. Якщо немає почервоніння або свербежу, то сміливо можете використовувати маску.

Маска для волосся з димексидом та обліпиховою олією

Читайте також: реп’яхова олія з червоним перцем для росту волосся

Обліпихова олія

Обліпихова олія — це джерело вітамінів, мікроелементів, різних кислот та інших компонентів, воно перевершує всі інші масла при вмісті каротиноїдів. Обліпихова олія допомагає не тільки при шкірних, але і при внутрішніх захворюваннях. Зрозуміло, корисно воно і для стану волосся.

Рецепт маски

Змішайте між собою

  • 1 ст. л. розведеного водою димексиду;
  • 3 ст. л. підігрітого обліпихової олії.

Нанесіть суміш на голову і оберніть її целофаном, а зверху рушником. Будьте обережні, обліпихова олія залишає помаранчеві розлучення. Ходіть так 1,5 -2 години, а потім кілька разів вимийте голову з шампунем.
Маска для волосся з димексидом та обліпиховою олією

Відеоролик:

Як робити маски

  • Для масок потрібно використовувати тільки розбавлений водою димексид (концентрація від 10% до 30%);
  • Його необхідно додавати в суміш останнім, так як він не стійкий до температур, а маска повинна бути теплою для досягнення більшого ефекту;

Маска для волосся з димексидом та обліпиховою олією

  • Перед нанесенням ваші волосся повинні бути чистими. Стайлінгові і інші засоби не допускаються;
  • Для нанесення суміші на пасма використовуйте рукавички;
  • Помішуйте маску, поки ви її наносити. Це робиться, щоб уникнути потрапляння на шкіру димексиду не розбавленим, він дуже швидко відокремлюється від масляного складу.
  • Можливі легкі відчуття поколювання або легкого печіння на шкірі голови. Якщо терпіти неможливо, то негайно змивайте вашу маску і наступного разу розбавте димексид великою кількістю води.
  • Після закінчення процедури ретельно вимити голову з шампунем кілька разів.

Робити маски для волосся з димексидом рекомендується не частіше одного разу на 10-14 днів. Після двох місяців зробіть перерву на три тижні.