«Микодерил»: огляд препарату

Лікування грибка нігтів – непросте завдання. Але якщо вибрати ефективний препарат і почати боротьбу вчасно, то проблему можна вирішити. Дізнайтеся відгуки про «Микодериле», ціни в аптеках, щоб зрозуміти, чи варто його використовувати.

«Микодерил»: огляд препаратуМикодерил від грибка: відгуки та ціни в аптеках Москви, склад засобу, інструкція по застосуванню

Зміст

 • 1 Склад та дія препарату
 • 2 Показання
 • 3 Протипоказання
 • 4 Побічні дії
 • 5 Використання
 • 6 Вказівки
 • 7 Вартість
 • 8 Результати
 • 9 Думки
 • 10 Переваги й недоліки

Склад і дію препарату

«Микодерил» — це перший вітчизняний аналог одного з самих популярних препаратів під назвою «Экзодерил». Цей засіб відноситься до категорії протигрибкових і використовується для лікування грибка нігтів, а також шкіри. Форми випуску всього дві: крем і розчин для зовнішнього застосування. Перший застосовується для усунення грибкових уражень епідермісу, другий більше підходить для обробки нігтьових пластин.

Основним діючим компонентом препарату, що входять до його складу, є нафтифін, що відноситься до групи аліламінів. Його концентрація становить 1%, і цього цілком достатньо для ефективного і повноцінного лікування грибка нігтів і прилеглих шкірних покривів. Принцип дії обумовлений інгібуванням (тобто придушенням) синтезу ергостеролу. В результаті таких змін порушується цілісність клітинних мембран патогенних мікроорганізмів, що надалі призводить до їх неминучої загибелі.

Засіб надає фунгидидное дію (тобто не тільки перешкоджає активному розмноженню, але і знищує збудників грибка нігтів і шкіри) і ефективно щодо таких різновидів грибків як плісняві, дерматомицеты, дріжджові, збудники споротрихозу. Крім того, мають місце і антибактеріальні властивості, що дозволяють боротися з грамнегативними та грампозитивними мікроорганізмами, які часто вражають епідерміс при мікозах. Крім того, виявляється протизапальну дію, дозволяючи позбавлятися від поширених симптомів мікозу: свербежу, гіперемії, почервоніння, печіння.

Дія засобу «Микодерил» пролонговану, а ефект досить швидкий. Так, крем проникає в поверхневі, так і в більш глибокі шари епідермісу, створюючи в них високі та достатні для боротьби з грибками концентрації активної речовини, що зберігаються протягом тривалого часу. Після нанесення лише 5-6% складу піддається абсорбції, тобто проникає в кров і далі виводиться організмом (цей обсяг видаляється нирками і частково кишечником). Розчин ефективний при лікуванні грибка нігтів, так як завдяки своїй формі не просто покриває нігтьові пластини, але і потрапляє через пори, всмоктується і досягає глибоких шарів, забезпечуючи виражений ефект.

Наші читачі рекомендують!Для позбавлення від грибка нігтів і стопи наші читачі радять масло Стоп-Актив. Швидке лікування і профілактика грибка нігтів і стоп за рахунок ефекту «саркофага», який посилює знищує вплив на спори грибка. 100% натуральний і безпечний засіб! Детальніше тут…

«Микодерил»: огляд препарату

Свідчення

Інструкція по застосуванню засобу свідчить, що його використання показано при оніхомікозах (тобто при усуненні грибка нігтів), при дерматомікозах (ураженні шкірних покривів), при міжпальцевих локалізаціях, кандидозах епідермісу, грибкових ураженнях шкірних складок або гладких ділянок, а також при отрубевидном лишаї.

Примітка: розчин більше підходить для лікування грибка нігтів, а застосування крему доцільно при ураженнях шкірних покривів.

Протипоказання

Інструкція по застосуванню має дані, згідно яким препарат не слід застосовувати в періоди грудного вигодовування і виношування, в дитячому віці (з-за обмеженого клінічного досвіду застосування і відсутності достатніх даних), при порушенні цілісності епідермісу в області нанесення, а також при гіперчутливості або непереносимості діючої речовини або допоміжних.

Побічні дії

Як показують відгуки, крем і розчин «Микодерил» в більшості випадків переносяться дуже добре. Але іноді можуть виникати такі прояви як надмірна сухість шкіри в ділянці нанесення, печіння або свербіж, гіперемія. Дані симптоми звичайно мають оборотний характер, тобто самостійно проходять і не потребують припинення лікування. Але якщо вони збільшуються, то варто повідомити про це лікаря і проконсультуватися з ним з приводу зміни препарату.

Використання

Інструкція по застосуванню містить точну та детальну інформацію про використання препарату «Микодерил». Він наноситься виключно зовнішньо, причому потрапляння препарату на слизові варто уникати. При шкірних ураженнях треба спочатку добре очистити і просушити області локалізації інфекції, потім нанести крем, захоплюючи приблизно по одному сантиметру здорової шкіри навколо зони. Потрібно всього одне застосування в добу. Курс лікування може тривати близько двох-чотирьох тижнів, іноді потрібне збільшення його тривалості до восьми тижнів.

При лікуванні грибка нігтів потрібно перед першим застосуванням максимально видалити уражену область пластини, використовуючи ножиці і пилку. Наносити розчин двічі на добу. Продовжувати застосування слід до шести місяців, причому навіть після зникнення ознак ураження (щоб уникнути рецидиву після явного одужання наносите засіб ще два тижні).

«Микодерил»: огляд препарату

Вказівки

Вказівки, які містить інструкція по застосуванню:

 • Взаємодія з іншими препаратами не відзначається.
 • Слід уникати потрапляння складу в рот, на відкриті рани, а також в очі.
 • Показано курсове лікування.
 • Без консультації фахівця не варто починати лікування грибка нігтів або шкіри у осіб молодше вісімнадцяти років.
 • При побічні ефекти або симптомах гіперчутливості застосування припиняється.
 • Використання додаткових пристосувань, застосування обгортань або пов’язок не показано. Склад просто наноситься зовнішньо на уражені області.
 • Купити засіб можна в аптеці, рецепт не потрібно.

Вартість

Скільки коштує препарат? Вартість, як доводять відгуки, є більш доступною, ніж у відомого зарубіжного аналога. Ціна «Микодерила» в аптеках Москви розглянута в таблиці.

Аптека Форма випуску, обсяг Ціна в рублях «Фармвита» Крем, 15 г 327 Розчин, 10 мл 419 Розчин, 20 мл 740 «Нео-Фарм» Крем, 15 г 324 Розчин, 10 мл 419 Розчин, 20 мл 740 Аптека «WER» Розчин, 10 мл 422 Розчин, 20 мл 762 «Поларт» Крем, 15 г 331 Розчин, 10 мл 433 Розчин, 20 мл 750 «Омега» Крем, 15 г 331 Розчин, 10 мл 422 Розчин, 20 мл 742 «Еврофарм» Крем, 15 г 360 Розчин, 10 мл 470 «Минад-Експерт» Крем, 15 г 325 Розчин, 10 мл 419 Розчин, 20 мл 659 «Добра аптека» Розчин, 10 мл 420 Розчин, 20 мл 770 «Вивафарм» Крем, 15 г 310 Розчин, 10 мл 480

Результати

На фото до і після застосування можна побачити, що ефект є, і він проявляється вже через одну-два тижні застосування.

«Микодерил»: огляд препарату

Думки

Відгуки про препарат «Микодерил»:

 • «Непоганий аналог «Экзодерила». До нього використовували інший засіб, ефекту майже не було. Вирішила купити «Микодерил», і він дійсно допоміг. Застосовую довго, але результати є, і це радує. Ціна більш низька, але все одно доступною її назвати не можу, по кишені «б’є». Але російським виробникам велике спасибі».
 • «Хотілося б більш високої концентрації нафтифина, який входить до складу, так як при запущених формах грибка нігтів або шкіри ефект слабенький, доводиться довго лікувати. Звертався до виробника, сказали, що не збираються випускати більш концентровану форму, причин не пояснили. А шкода, думаю, багато оцінили б».
 • «Грибок вилікувала досить швидко, чому дуже рада. Лікар виписав інший зарубіжний дорогий препарат, але я дізналася, скільки він коштує, і засмутилася. В аптеці порадили купити «Микодерил», це хороший російський аналог. Задоволена дуже. Буквально через місяць почав відростати здоровий ніготь, з почервоніння шкіри пішла, свербіж пройшов. Рекомендують такий засіб!»

Переваги і недоліки

Почати варто з переваг кошти «Микодерил»:

 • Запатентований і схвалений складу.
 • Помітний ефект, який добре видно на фото до і після застосування.
 • Потрійне виражену дію: протизапальну, антибактеріальну, фунгіцидну.
 • Більш низька ціна (якщо порівнювати з тим, скільки коштує закордонний аналог).
 • Зручність використання.

Недоліки:

 • Не найнижча вартість.
 • Потрібно тривале застосування.

Почніть лікування як можна швидше, щоб впоратися з грибком.

«Микодерил»: огляд препарату

завантаження…