Микроблейдинг брів 6d – це нова техніка корекції брів, при якій процедура микропигментирования виконується майстром вручну. По – іншому, цей метод називають мануальний татуаж і навіть «вишивка брів», оскільки робота спеціаліста настільки філігранна і тонка, що більше нагадує роботу над картиною.

Класичний варіант татуажу відходить у минуле, оскільки має істотний недолік: брови виглядають на обличчі ненатурально і надають образу деяку штучність. Просте вищипування волосків теж не завжди може дати бажаний результат. На відміну від цих технік інноваційна методика татуажу дозволяє моделювати брови таким чином, що вони виглядають абсолютно гармонійно і надають всьому образу природну чарівність. Дізнаємося більше про те, що являє собою процедура микроблейдинга брів і розповімо про її переваги і способи виконання.

Зміст сторінки

 • 1 Микроблейдинг брів: що це за процедура?
 • 2 Як здійснюється процедура микроблейдинга?
 • 3 Микроблейдинг: які техніки виконання існують?
 • 4 Кому рекомендується процедура?
 • 5 Протипоказання
 • 6 Переваги процедури
 • 7 Брови після микроблейдинга: правильний догляд
 • 8 Скільки тримається результат?
 • 9 Вартість процедури
 • 10 Відгуки про процедуру микроблейдинг брів

Микроблейдинг брів: що це за процедура?

Суть микроблейдинга в тому, що майстер вручну моделює форму брів, промальовуючи кожен волосок з одночасним занесенням фарбувального пігменту під шкіру (на невелику глибину). Особливість цієї техніки в тому, що робота складна і копітка, а фахівець її виконує повинен мати великий досвід і певні художні навички. Від цього буде залежати кінцевий результат.

У процесі роботи майстер наносить перманентні волоски, моделюючи ідеальну форму. При цьому кожен окремий волосок в точності відповідає природному росту брів, що дозволяє домогтися натурального ефекту. Брови на обличчі виглядають абсолютно природними, а очі набувають виразність і особливу привабливість. Завдяки такому татуажу можна повністю відмовитися від використання декоративного макіяжу (олівця, тіней та інших засобів фарбування брів). Завдяки нанесеному пігменту колір залишається насиченим і тримається тривалий час.

Фахівці радять приділяти бровам особливу увагу, адже вони можуть, як прикрасити, так і зіпсувати особа. Якщо зробити неправильний вибір, то невдала форма брів може підкреслити недоліки, виділити неправильні риси обличчя або візуально додати кілька років. При першому знайомстві з людиною, співрозмовника в першу чергу притягують очі. Тому дуже важливо приділити цій зоні особливу увагу. Красиве обрамлення очей забезпечують вії, ну і звичайно ж брови. Тому жінки, здавна приділяли їм особливу увагу, надаючи витончену форму, підфарбовуючи і вищипуючи. Вперше метод введення фарбувального пігменту у верхній шар епідермісу був випробуваний ще красунями стародавнього Сходу. І сьогодні косметологи відроджують забуту техніку, відточуючи секрети своєї майстерності і змушуючи образ заграти новими фарбами.

Під час процедури майстер використовує спеціальну ручку – манипулу, з допомогою якої чітко координує свої рухи і точно промальовує кожен волосок. На початковому етапі фахівець накидає ескіз, у відповідності з побажаннями клієнтки урахуванням особливостей особи і форми брів. Потім, на підставі цього ескізу, за певною схемою завдає лінії, моделюючи ідеальну брову. При цьому кожна волосина має певний напрямок, кут нахилу і товщину, що забезпечує максимальну природність. Волосся вимальовують послідовно, створюючи потрібний об’єм, густину і злам брови. Такий татуаж навіть з близької відстані складно відрізнити від природних брів і в цьому його основна перевага.

Як здійснюється процедура микроблейдинга?

За тиждень до майбутньої процедури косметологи радять не вищипувати брови і не користуватися спеціальними складами для їх видалення. У день прийому майстер зробить фото обличчя клієнтки, щоб разом з нею скласти ескіз і підібрати ідеальну форму, місце вигину, густоту, довжину і колір брів. При цьому фахівець обов’язково враховує тип особи, його особливості та анатомічну структуру. Це необхідно для того, щоб брови якомога природніше підкреслили всі достоїнства.

Важливим моментом є вибір підходящого відтінку фарбувального пігменту, він повинен максимально підходити до натурального кольору брів та волосся або ж бути на один тон темніше. Пігменти для микроблейдинга мають густу консистенцію і рослинне походження. Їх натуральний відтінок після нанесення не повинен змінюватися, він може лише злегка втрачати інтенсивність кольору. Після попередньої підготовки, майстер приступає безпосередньо до процедури:

 • Спочатку ті зони, які піддадуться татуажу, обробляють місцевим анестетиком. Це дозволить усунути больові відчуття і зробить процедуру максимально комфортним.
 • Потім, відповідно до ескізу, спеціальним олівцем прокладається нова форма брів. На цьому етапі можна зробити необхідні коригування, що дозволяють усунути дрібні недоліки.
 • На основному етапі майстер вносить колорирующий пігмент під шкіру за допомогою ручки -маніпули. Це пристосування оснащене найтоншими микроиглами, які розташовані у певній послідовності і під певним кутом. Під час роботи прилад робить на шкірі микроштрихи, одночасно імплантуючи в них барвний пігмент.

Після того, як фахівець завершить роботу, надбрівна дуга буде виглядати припухлою, може з’явитися почервоніння. Але це короткочасні явища, які незабаром самостійно пройдуть. Брови після микроблейдинга іноді виглядають дуже яскравими, але переживати з цього приводу не варто. Незабаром колір злегка потемніє з – за того, що пігмент почне вимиватися.

Процедура микроблейдинга — це дуже копітка робота, яка може зайняти кілька годин. На її тривалість багато в чому впливає обсяг роботи, який залежить від густоти і товщини волосків, а також майстерності і досвіду косметолога. Кінцевий результат жінка може оцінити, подивившись фото до і після микроблейдинга брів.

Микроблейдинг: які техніки виконання існують?

Існує кілька різновидів миклоблейдинга, що відрізняються манерою виконання:

Тіньовий (європейський) татуаж – майстер промальовує волосся однієї довжини, кольору і товщини. Відстань між ними строго фіксується, в результаті брови виглядають об’ємними і густими. Але при близькому розгляді видно певна неприродність, що порівнянно з тим ефектом, який досягається при професійному нанесенні фарбувального складу на брови з його подальшою розтушовуванням. Ця техніка дозволяє отримати брови м’якого і глибокого відтінку і ідеально підійде власницям рідкісних і світлих брів.

Волосковый (східний) татуаж. Ця техніка під силу тільки досвідченим майстрам з художнім смаком. В даному випадку волосся вимальовують в різних напрямках, вони можуть бути різної довжини і навіть злегка відрізнятися один від одного відтінком. Але саме такі нюанси дозволяють досягти приголомшливих результатів і створювати максимально натуральні брови, які навіть з близької відстані неможливо відрізнити від природних.

Кому рекомендується процедура?

Мануальний татуаж брів рекомендують в наступних випадках:

 • Якщо жінка незадоволена формою, густиною або вигином власних брів.
 • У тих випадках, коли в області брів є косметичні вади (шрам або рубець), які необхідно приховати.
 • Якщо в результаті трихологического захворювання відзначається випадання волосся на бровах з’являються залисини.
 • Якщо брови від природи рідкісні і тонкі.

Щоб зробити микроблейдинг брів слід звернутися в салон краси з хорошою репутацією і довірити цю процедуру тільки досвідченого і кваліфікованого майстра, який зможе провести всі маніпуляції на високому рівні.

Протипоказання

На жаль, далеко не кожна жінка може скористатися новітньою технікою коригування брів, оскільки до застосування процедури є деякі обмеження. Микроблейдинг не рекомендують робити при наступних станах:

 • Під час вагітності та в період менструації;
 • При простудних або інфекційних захворюваннях;
 • При схильності до утворення келоїдних рубців;
 • За наявності новоутворень (доброякісних або злоякісних) в області брів;
 • При порушеннях згортання крові;
 • Якщо є захворювання психіки, епілепсія;
 • При інсулінозалежному діабеті.

Якщо жодного з перерахованих вище протипоказань у вас немає, можна сміливо робити татуаж брів і з допомогою новітньої техніки домогтися їх максимальної природності та ідеальної форми.

Переваги процедури

Порівняно з класичним татуажем, процедура микроблейдинга відрізняється цілим рядом суттєвих переваг. Ця техніка менш болюча процедура займає менше часу і підходить навіть для особливо чутливої і ніжної шкіри.

Пігмент дуже добре лягає на шкіру і вже після першого нанесення дозволяє домогтися бажаного відтінку і форми брів. Шкіра травмується мінімально, що дозволяє уникнути небажаних ускладнень (набряклості, почервоніння, роздратування).

Техніка мануального татуажу будується на малій глибині проникнення голок під шкіру і найтоншої промальовуванні, що дозволяє досягати бажаної форми за максимальної природності брів.

Процедура відрізняється коротким відновним періодом, який виключає ризик ускладнень. Відразу після сеансу ви можете відправитися додому і вести звичний спосіб життя. Інноваційна техніка татуажу гарантує стійкий результат і дозволяє домогтися натурального ефекту, коли брови виглядають природно і додають шарму вашому образу.

Брови після микроблейдинга: правильний догляд

Загоєння брів після микроблейдинга займає близько тижня, під час відновного періоду слід дотримуватися певні рекомендації:

 • Протягом перших діб після процедури не можна мочити татуаж, торкатися його руками або довгий час перебувати на відкритому сонці. В області брів може з’явитися легка набряклість, яка безслідно пройде на наступний день.
 • На тиждень доведеться забути про відвідування лазні, сауни, басейну, пляжу або солярію. Те ж саме відноситься до використання декоративної косметики.
 • Через 3 дні після процедури можна змащувати оброблену область маззю Бепантен або Декспантенол, це допоможе швидкому загоєнню і відновленню шкіри.
 • Протягом двох тижнів після процедури слід відмовитися від всіляких пілінгів особи і інших косметичних процедур.
 • Якщо в зоні обробки з’явилася скориночка, її ні в якому разі не можна віддирати, розчісувати або мочити. Вона повинна підсохнути і відпасти самостійно.

Остаточно оцінити результат і побачити, як ліг пігмент можна буде через місяць. Якщо з’явиться необхідність підкоригувати форму брів, то зробити це можливо через 1-1,5 місяці після першої процедури микропигментирования.

Скільки тримається результат?

У середньому коригування, виконана технікою микроблейдинга, тримається протягом 10 – 18 місяців. В плані стійкості мануальний татуаж дещо поступається іншим технікам, наприклад перманентного макіяжу брів. Тривалість отриманого результату може залежати від багатьох факторів: якості використовуваного барвника, глибини проникнення, густоти і відтінку власних волосків. При цьому косметологи відзначають, що після 40 років татуаж тримається довше, так як з віком шкіра стає більш сухою і пігмент добре зберігається.

Важливу роль у збереженні стійкості відіграє правильний догляд за пігментованою зоною в перші дні після процедури, тому для досягнення максимального результату потрібно строго слідувати всім рекомендаціям косметолога. Щоб постійно підтримувати доглянутий вигляд брів, пігмент необхідно оновлювати щорічно. В цьому випадку вартість підтримуючої процедури буде складати 60% від первісної ціни.

Вартість процедури

Середні ціни на процедуру мануального татуажу можуть істотно варіюватися в залежності від регіону проживання, кваліфікації майстра, популярності косметичного салону, якості використовуваних барвників і інструментів. В середньому ціна микроблейдинга брів в Москві становить від 7 до 10 тисяч рублів, в регіонах вона істотно нижче — від 3 до 6 тисяч рублів за процедуру.

Відгуки про процедуру микроблейдинг брів

Відгуки про микроблейдинге брів можна зустріти самі різні. Багато модниці вже оцінили переваги процедури і в захваті від кінцевого результату. Вони відзначають безсумнівні переваги цієї техніки: безболісність, мінімальний ризик ускладнень, природний вигляд і форму брів. Зустрічаються думки про те, що виконаний татуаж виглядає не зовсім натурально, але тут все залежить від кваліфікації майстра. Тому перед тим, як зважитися на процедуру варто підшукати надійний салон і досвідченого фахівця з хорошою репутацією.

Христина, Тюмень:

Хочу написати про свій досвід мануального татуажу брів. Процедуру робила у відомому в місті салоні, під час сеансу боляче не було, так як майстер перед сеансом завдавала знеболюючий крем. Відразу після процедури було незвично, брови здавались надто яскравими. На другий день з’явилася скориночка, яка незабаром висохла, почала лущитися і відпала. І тут у мене почалася паніка, мені здалося, що від татуажу нічого не залишилося і промальованих волосків зовсім не видно. Виявилося, що даремно розбудовувалася. Просто протягом певного часу йде регенерація та відновлення шкіри, в цей час барвний пігмент поступово проявляється, і брови набувають потрібний відтінок. Остаточний результат побачила на обличчі приблизно через місяць після процедури, і він мені дуже сподобався. Брови просто шикарні (вигин, густота, форма) і виглядають зовсім як натуральні.

Олеся, Єкатеринбург:

Я кілька років хотіла зробити татуаж брів, мене зупиняло те, що у багатьох випадках після цієї процедури брови виглядають неприродно, ніби їх просто намалювали на обличчі. Але справа в тому, що у мене з дитинства є проблема, а саме шрам на лівій брові. У цьому місці волоски не ростуть, і виглядає це зовсім не естетично. Доводиться постійно користуватися косметичними засобами, тонувати проплешинку спеціальним олівцем або тінями. Нещодавно дізналася про нову техніку татужа і це стало для мене вирішальним фактором. Подруга порадила хорошого майстра, і я все ж таки зважилася на процедуру. Під час сеансу було трохи неприємно, під час введення пігменту шкіру пощипывало, але нічого, терпіти можна. Провела в салоні більше 2 – х годин, весь цей час майстер ретельно прорисовывала кожен волосок, намагаючись домогтися ідеальної форми, яку ми заздалегідь обговорили. Після процедури шкіра в зоні брів була трохи припухлою і почервонілий, але незабаром все пройшло. Рекомендації я все виконувала в точності і тепер вже можу оцінити результат. Він мене радує, брови гарні, рівні, виглядають природно і шраму не видно.

Гузель, Набережні Челни:

У мене від природи рідкісні і світлі брови. Я завжди хотіла підправити форму, щоб вони стали більш виразними. Подруга порадила зробити татуаж по новій техніці, яка з’явилася зовсім недавно. Називається вона микроблейдинг і в нашому місті робиться поки в єдиному салоні. Коштує процедура досить дорого, але результат саме такий, на який я і розраховувала. Майстру вдалося надати бровам потрібну форму, гарний вигин і додати густоти. Промальовані волоски нічим не відрізняються від справжніх, виглядають природно. Відтінок вдалося підібрати тон в тон до основного кольору волосся. Ніхто навіть не здогадується, що у мене татуаж, вважають, що це власні брови такі красиві.