Фото: Місячний календар стрижок на березень 2017 року

На життя людини впливає безліч факторів, одним з яких є місячний цикл. Самопочуття, прилив сил, зовнішній вигляд у значній мірі залежать від нічного світила і його фаз в певні дні. Всі питання, пов’язані з волоссям (стрижка, завивка, фарбування), так само незримо потрапляють під владу Місяця. Календар стрижок на березень 2017 підкаже дамам, який день стане сприятливим для зміни іміджу, а коли від походу в салон краси слід утриматися.

Зміст сторінки

 • 1 Фази Місяця – прямолінійний вплив на стрижку волосся
 • 2 Прогноз на першу половину березня:
 • 3 Місячний календар з 16 по 31 березня 2017 року
 • 4 Сприятливі дні для завивок і фарбування

Фази Місяця – прямолінійний вплив на стрижку волосся

Організм людина має особливість – заряджатися різними типами енергії від нічного світила. Ключовим моментом є положення Місяця в даний момент на небозводі – зростаюча або спадна тенденція. Накопичувати необхідну енергію жінки починають з 2-ї місячної фази. У цей період відчувається особливий прилив сил, спостерігається гармонія і врівноваженість.

4-я фаза є завершальним етапом циклу, в цей період організм енергетично виснажений. Тому будь-які зміни у зовнішньому вигляді спричинять за собою неприємні наслідки. Місячний календар стрижки волосся на березень 2017 дозволить Вам вибрати правильний день, що дозволяє прискорити зростання пасм, посилити їх обсяг, збільшити товщину.

Прогноз на першу половину березня:

 • 1 березня – негативний вплив не стільки на самі локони, скільки на організм в цілому. Стрижка в цей день загрожує ослабленням імунної системи, залученням страхів і втрат у Ваше життя;
 • 2 березня – уповільнення росту волосся, можливий ризик появи лупи. Однак разом з тим існує ймовірність притягнення грошей та удачі в будинок;
 • 3 березня – локони будуть рости сильними й об’ємними. Один з найбільш розташовують до зміни зовнішнього вигляду день. Однак слід побоюватися фарбування пасом, інакше Ви ризикуєте накликати на себе депресію і занепад сил;
 • 4 березня – стрижка дозволить позбутися від проблеми посічених локонів, збільшується динаміка росту волосся;
 • 5 березня – чудовий день для походу до перукарні, це дозволить залучити яскраві і неординарні події у Ваше життя;
 • 6 березня – локони будуть посилено рости, разом з тим прийде в норму нервова система;
 • 7 березня – стрижка сьогодні сприятливо позначиться на стані волосся і дозволить подвоїти Ваше везіння;
 • 8 березня – ідеальний день для кардинальних змін. Оновлення зовнішнього вигляду зробить Ваш розум більш проникливим і усвідомленим;
 • 9 березня – Місяць у Леві робить цей день сприятливим для легкої корекції зачіски. Більш активні заходи можуть залучити небажані події у Ваше життя;
 • 10 березня – рекомендований день для походу до перукаря. Ви станете значно привабливіше, притягаючи позитивні події, як магніт;
 • 11 березня – позитивний вплив на зростання локонів і їх зміцнення. Стрижка сьогодні дозволить привернути матеріальне благополуччя;
 • 12 березня – не найкращий день для зміни іміджу, можуть з’явитися напади панічних атак і проблеми з тиском;
 • 13 березня – цей день не вплине на стан волосся, можливе незначне надання легкості;
 • 14 березня – стан волосся не зміниться, однак Ви ризикуєте привернути неприємні ситуації у своє життя;
 • 15 березня – погіршення стану волосся, можливо рясне випадання і виснаження пасм.

Місячний календар з 16 по 31 березня 2017 року

16 — 17 березня є нейтральними днями для походу в салон краси. Ви не поліпшите і не тільки погіршите їх стан. Проте стрижка негативно відіб’ється на загальному самопочутті, можливі проблеми з кишечником. 18 березня – дата, категорично не підходить для змін іміджу. У цей день Ви залучите бідність в будинок і стан психологічного дискомфорту.

19 березня, навпаки, відмінний день для дій з волоссям. Ви станете більш привабливою для оточуючих. 20 березня – нейтральний день для стану волосся. Проте вельми сприятлива дата для збагачення у фінансовому плані.

21 — 22 березня є відмінними датами для стрижки, які зроблять локони більш густими, прискорять їх зростання і усунуть проблему посічених кінчиків. 23 березня від походу до стиліста настійно рекомендується утриматися. 24 березня ідеально підходить для сміливих і абсолютно нових образів. Коротка довжина, новий колір, завивка – будь-який експеримент в цей день стане успішним!

25 березня – нейтральна дата для стану волосся, проте стрижка в цей день дозволить наповнити життя приємними подіями. Похід до перукаря 26 березня дозволить притягувати позитивних людей та вигідні знайомства у Ваше життя. Однак разом з цим може з’явитися лупа.

27 березня слід відкласти похід у салон, інакше локони втратять силу і блиск. Ігноруючи рада, що Ви так ризикуєте збитися з правильного життєвого шляху. Приблизно такий же прогноз і на 28 березня. Стан волосся істотно погіршиться.

29 березня спостерігається дисбаланс енергії, тому маніпуляції з локонами в цей день слід перенести. Стрижка може надихнути Вас на необдуману витрату грошей. Від корекції зачіски варто утриматися і 30 березня. Локони стануть сильнішими, матимуть більший обсяг, проте Ви відкриєте двері в своє життя страхам і втрат. 31 березня – завершальний і чи не найсприятливіший для стрижки день місяця. Схвалюються будь-які маніпуляції і експерименти.

Фото: календар стрижок на березень 2017

Сприятливі дні для завивок і фарбування

Найбільш вдалими для створення завивки є наступні дати: 14, 16 і 25 березня. Місяць знаходиться не тільки в зростаючому положенні, але і під заступництвом Тільця і Діви. У цей період локони стають більш сильними, зміцнюється їх структура, збільшується обсяг. Тому навіть вплив хімічних компонентів не позначитися на їхньому стані згубним чином.

Перша половина місяця не благоволить до різких змін кольору локонів. Вона підходить для легких корекцій і незначних змін. Нехтуючи даними радою, Ви ризикуєте створити непривабливий образ, виправити який буде досить складно. 10 березня від фарбування пасом слід відмовитися взагалі.

Починаючи з 12 березня, будь-які сміливі експерименти з кольором будуть вітатися Місячним світилом. 28 березня буде спостерігатися повний місяць, під час якого варто відкласти візит до стиліста.