Модне для фарбування рудого волосся

Тільки 2% людей у всьому світі народжуються з натуральними рудим волоссям. Інтригуюча привабливість окремих відтінків, від вогненно-червоного до ніжно-імбирного і суничного, завоювала серця мільйонів жінок. Індустрія краси готова запропонувати безліч варіантів, в який колір пофарбувати руде волосся, так що вибір за вами.

Техніки фарбування

Досвідчені майстри перерахують не один десяток різних способів фарбування, орієнтуючись на ваші потреби і попередній досвід зміни кольору. Часто в салоні пропонують модні техніки — балаяж, омбре, мелірування і їх варіанти.

Проте хороший барвник реально підібрати у великому магазині, а зайнятися домашнім фарбуванням рано чи пізно доведеться, особливо якщо мова йде про підтримку улюбленого відтінку. Тому потрібно знати кілька простих фактів про процедури, які можна провести як вдома, так і в салоні краси.

Мелірування

Освітлення окремих пасом так улюблене американськими поп-дівами, міцно увійшло в моду ще в минулому столітті. Зараз ми спостерігаємо різні варіанти мелірування, все більше різних варіантів розкладок, малюнків пасм.

Мелірування на руде волосся фото:

Модне для фарбування рудого волосся

Різновиди мелірування:

 • Біле — охоплює як широкі, так і невеликі пасма. Прояснені пасма ефектно виглядають на тонах ближче до персикового, рожевого відтінку.
 • Дрібне – створює ефект природного змішування натуральних відтінків, ніби колір змінюється від пасма на пасмо, що зустрічається в житті. Для цього вибираються маленькі пасма, з частим чергуванням.

Мелірування на фарбоване волосся – це не що інше, як перетворення вже наявного образу. Зміни можуть бути сильно виражені, коли рудий колір волосся з мелірування робиться по всій довжині, або доповненням до основного тону (освітлення окремих частин – чубчики, коренів тощо).

Омбре і сомбре

Красивим французьким словом «омбре» називають градієнтне фарбування, воно також відоме як «гардиент» або «деграде». Ця техніка являє собою плавний перехід від одного кольору до іншого, який виглядає естетично вигідно.

Сомбре (soft + ombre, м’яке фарбування) включає перехід до кольору, що відрізняється на 1-2 тони. Суттєва різниця здатна «облагородити» вигляд, або зробити його менш нудним.

Фарбування омбре на руде волосся дається трішки простіше природним блондинкам і власницям русявою шевелюрою, тому що насправді натуральний відтінок може стати гармонічною основою для переходу, і залишатися ненав’язливим біля коренів.

Модне для фарбування рудого волосся

Балаяж

Це фарбування надає вашій зачісці вицвілий обгорів на сонці вигляд – немов би ви повертаєтеся з самого жаркого сонячного подорожі. Без всяких сумнівів, фарбування балаяж на руде волосся перетворює дівчину на очах, особливо якщо провести цю процедуру максимально грамотно і акуратно. Давайте розберемося з найбільш хвилюючими питаннями щодо цієї техніки.

 • Якими повинні бути волосся для балаяжа?

Зараз навіть найскладніші роботи проводяться майстрами і на каре, і на волоссі середньої довжини. Однак ефект «з картинки» досягається тільки при довжині нижче плечей. Це істотно збільшує візуальний об’єм зачіски». У будь-якому випадку проконсультуйтеся з майстром, якою повинна бути зачіска, щоб домогтися бажаного результату.

 • Хіба мелірування і балаяж – це не одне і те ж?

Можна вважати балаяж однієї з різновидів мелірування. Образи, які створюються за допомогою цих технік, виходять зовсім різні, оскільки у другому випадку зачіска «реорганізується», якісь пасма виходять на передній план, їх колір зазвичай міняють – упор йде не тільки на відтінок, але і на укладку.

Модне для фарбування рудого волосся

 • Що менше шкодить: шатуш або балаяж?

Класичний шатуш також не передбачає, що будуть використані агресивні барвники. У випадку з балаяжем, якщо у вас кучеряве, тонкі або невеликого об’єму волосся, ви можете розраховувати, що після процедури з ними нічого не станеться. Ці техніки вважаються найбільш щадними.

 • Чи Не простіше зробити заливку фарбування (омбр)?

Фарбування омбре – це робота зі всією довжиною, ефект від таких маніпуляцій дуже помітний. Створення переходу – не менш відповідальна і копітка частина процесу. У той же час, омбре втрачає роботу з обсягом і фактурою. Якщо важко визначитися, що підходить вам більше – зверніть увагу на фотографії моделей. Готовий образ зрозуміліше як вам, так і вашому майстру.

Відеоролик:

Тонування рудого волосся

Рудий пігмент завжди себе проявить, навіть коли вам не дуже б цього хотілося. Освітлення, тонування, а тим більш радикальна зміна кольору (перетворення в блондинку, брюнетку або) деколи дають несподіваний результат – і все завдяки властивості червоної фарби. Для того щоб трансформувати вигляд, «відтінити» одні пасма від інших вдаються до тонування.

 • Які проблеми вирішує тонування волосся?

По-перше, висока ймовірність досягти бажаного кольору, якщо з допомогою минулих процедур цього не вдалося зробити. Вирівняти відтінки і привести розрізнені клаптики пасм різних квітів до спільного знаменника допоможе хороший професійний тонік.

Модне для фарбування рудого волосся

 • Які волосся повинні бути, щоб їх можна було легко «затонувати»?

Згадайте, що ми бачимо в рекламах салонів краси або инстаграмме – у моделей довге волосся, і з допомогою правильної зачіски вони демонструють те, як треба «грати» з кольором, у тому числі і з тонуванням. Коротке руде волосся просто не дадуть продемонструвати ефект, хоча зміни тону цілком домогтися цілком можливо, як і затемнити кінчики.

Освітлення рудого волосся

 Освітлити руді локони допоможе комплекс з декількох методик, які можна виконувати як вдома, так і в салоні. В залежності від того, наскільки поступовим або контрастним вам бачиться це рішення, вибирають один з популярних способів.

 • Освітлення в салоні. Професіонал оцінить «вихідні дані» — довжину і густоту волосся і буде працювати з відповідним кількістю суміші, якою може бути – крем-бальзам, тонік на кілька тонів нижче або фарба.
 • Хімічне освітлення будинку. В останню чергу варто вдаватися до освітлення за допомогою перекису водню. Віддаючи перевагу фірмовим засобів, ви знижуєте ризик спалити волосся, перетворивши їх в жовтувато-руду «копицю»!
 • Освітлення будинку народними засобами. Настій ромашки або меду допоможуть зробити руді локони світліше, якщо наносити розчин протягом кількох тижнів. Залиште аптечну ромашку в 100 г Теплої води на 2 тижні, потім стільки ж використовувати освітлювач – протягом 14 днів, на 10 хвилин. Підходить для фарбованого волосся – фарба в цілому чутлива до тонований та освітлення, з природним кольором метод не спрацює.
 • Модне для фарбування рудого волосся

  Фарби і відтінки

  Зміна кольору волосся для дівчини нерідко виступає у ролі «гри в асоціації». Цікаво представляти себе по-різному, коли твої волосся рудого кольору.Сьогодні ви – вогняна відьма, потім – юна кельтська красуня, а після ряду експериментів – модна б’юті-блоггерша, яка точно знає, скільки майстрів працювали над кожною її прядкою…

  Не помилитися з вибором серед багатого асортименту професійних магазинів і універмагів допоможуть підказки нижче – дізнайтеся кольори, які існують, і вибрати для себе модне фарбування волосся 2017 року.

  Фарба для волосся, руді відтінки, палітра:

  • Не відрізнити від натурального: золотисто-мідний, жовто-рудий, пшенична фарба. Тони носять назви: світло-рудий, світло-рудий, жовто-рудий, золотистий, мідний. Додають особливу витонченість власницям світлої шкіри, натуральних веснянок, нестандартної пігментації особи – занадто блідим або «по-російськи» рум’яним. Зверніть увагу, наскільки свіжо і ефектно виглядають моделі з зовнішністю такого типу.

  Модне для фарбування рудого волосся

  • Темний з нальотом міді: можуть варіюватися від корчнево-рудого і золотисто-мідного до мідно-коричневого кольору. Рухайтеся по одному з цих трьох напрямків, щоб підібрати багатий відтінок, що відсилає до естетики буржуа. Рыжина в такому випадку буде мати ненав’язливий характер, бути присутнім у вигляді темного металу, несучи з собою елегантність і любов до хорошим манерам.

  Модне для фарбування рудого волосся

  • Покликані стати частиною експерименту: божоле, баклажан, палісандр і рожева вишня. Це незвичайні самостійні кольору. В якості основного кольору вони не зроблять з вас звичну «руденьку» і будуть відволікати увагу на себе. Важливо, що у сукупності із вказаними вище техніками (мелірування, балаяж) така палітра може бути складовою для створення індивідуального і часом зовсім божевільного образу! Спектр червоних відтінків на перехресті з синім (фіолетовим) здасться більш стриманим на тлі світло-рожевого вишневого дерева.

  Модне для фарбування рудого волосся

  • М’які і романтичні: карамель, пшеничний блондин + хна, мокрий пісок і ванільне дерево. Знаходяться «на світлій стороні панелі і тісно дружать з жовтим, білим і рожевим кольорами. Сліпучо красиві в переходах і попрядном фарбуванні ці кольори подарують по-справжньому ніжне і піднесене почуття.

  Модне для фарбування рудого волосся

  • Улюблені коштовності: бурштин і рубін. Далеко від «кричущих» рудих побратимів, ці відтінки по-новому розкажуть про те, як стати по-справжньому яскравою жінкою. Класичні природні поєднання в якості моноколора стануть ядром «довговічного» образу!

  Модне для фарбування рудого волосся

  • Тепло осіннього півдня: багряний, каштановий і імбирний. Ця частина панелі вбирає досить яскраву «багряну» інтерпретацію червоного, відому завдяки поетичним рядкам наших письменників. Благородний каштан універсальний як для переходу в рудий, так і в якості основи для переходу. Імбирний нагадує варіацію пшеничного або світло-русявого, але ми віднесемо його в тріаду саме цих кольорів завдяки численним прикладам, наскільки спокійним або яскравим він може бути в залежності від точного тони.

  Модне для фарбування рудого волосся

  Як підібрати колір?

  Типажі «дівчини-весни», «холодної красуні» і «жінки-вамп», ймовірно, відживають свій вік, і орієнтуватися на ці рамки не варто. А ось звернути увагу на колір очей і вікові особливості – просто необхідно!

  Рудий колір волосся і карі очі фото:

  Модне для фарбування рудого волосся

  Знайди себе за кольором очей:

  • Карий ближче до жовтого або коричневого – в такій особі, безперечно, є щось південне! Навіть не будучи корінною жителькою узбережжя, жінка з такими очима нагадує про море, випромінює енергію і внутрішнє тепло. Їй особливо підходять бурштинові і мідні відтінки.
  • Чорний карий – випадок, коли вогненно-рудий і насичений червоний борються за увагу з яскравими очима і створюють образ «на контрасті». Всілякі блискучі червоні, натуральні похідні від хни і бездоганний рубіновий підкреслюють виражені східні риси.
  • Виглядають чи блакитні, зелені, сірі очі з рудим волоссям? Безумовно, адже генетично рудоволосі люди найчастіше – зі світлими очима. Правда, у виборі фарби їм потрібно бути акуратніше – великий шанс зробити зачіску яскравіше всього іншого.

  Фарбування рудого волосся у два кольори органічно вписується в будь-яку зовнішність, головне – підібрати поєднуються тони. Дивовижні приклади з класичним вогненно-рудим і холодної палітрою, стійким мідним і карамельними тонами.

  Модне для фарбування рудого волосся

  Висновок

  Для більшості з нас саме колір зачіски є своєрідним «тригером», коли ми згадуємо і відтворюємо образ знайомих людей або моделей з обкладинки. І лише в останню чергу ми помічаємо інші деталі. Тому важливо, щоб ви добре розуміли, який колір підходить саме вам.

  Важливим фактором є настрій – ставши трішки «яскравіше», додавши життєлюбний червоний, у вашому житті з’явиться набагато більше радості. Різні техніки фарбування допомагають досить чітко позначити «головне» у вашій зовнішності. Будьте впевнені, що поєднуючи і підбираючи під себе», ви по-справжньому індивідуальні – і який колір допоможе в цьому сильніше, ніж рудий?

  По-справжньому чудово, якщо ви будете задоволені результатом роботи над собою. Подобатися собі – справжнє щастя! А щаслива дівчина притягує до себе здоров’я, любов і благополуччя.