Зачіска є завершальним компонентом цілісного образу, не тільки дорослого, але й дитини. Тому до вибору стрижки багато батьки підходять зі всією серйозністю. Сучасні зачіски для хлопчиків представлені значним розмаїттям, за розробку моделей беруться провідні стилісти, гарантуючи створення неповторного образу дитини. Розглянемо дитячі стрижки для хлопчиків, які будуть популярні в цьому сезоні.

Зміст сторінки

 • 1 Рекомендації при виборі модної стрижки для хлопчиків:
 • 2 Канадка – лідирує за популярністю стрижка
 • 3 Моделі з поголеними скронями
 • 4 Напівбокс – незмінна класика
 • 5 Безпрограшні варіанти стрижок для хлопчиків:
 • 6 В спорті – тільки хлопчики
 • 7 Дитячі стрижки для хлопчиків в домашніх умовах
 • 8 Класична зачіска своїми руками

Рекомендації при виборі модної стрижки для хлопчиків:

 • орієнтуйтеся на вік хлопчика – для самих маленьких оптимальним варіантом є найпростіша, класична стрижка. Волосся повинні бути короткими. Надмірно довгі пасма можуть падати на очі, заважати під час гри і навіть призводити до погіршення зору, яке ще формується в юному віці. Для більш дорослих дітей можна вибирати моделі з різним ступенем довжини, асиметрією. Такі стрижки підкреслять стиль і індивідуальність дитини;

 • якщо зачіска передбачає наявність чубчика, то слід вибирати моделі короткої довжини. Така стрижка не буде створювати перешкод під час навчання і читання. Довга чубчик може стати причиною захворювань зорового апарату;
 • до уваги слід брати та особисті дані хлопчика – форму обличчя, структуру волосся;
 • звертайте увагу на смаки дитини – він повинен пишатися своєю стрижкою, а не «носити» те, що вибрали батьки;
 • сучасної модної перукарні тенденцією є вибір зачіски з візуальним поділом бічних і верхніх частин. Подібні зачіски відрізняються укороченими скронями при довгій маківці.

Канадка – лідирує за популярністю стрижка

Юні хлопчики прагнуть у всьому наслідувати дорослих. Зачіска не стала винятком. Канадка дозволяє створити практично будь-які конструкції, де можна вибрати як класичні моделі, так і стрижки з ірокезом. Особливо стильно виглядає на кучерявому волоссі, хоча і на прямих пасмах вона виглядає бездоганно.

Зачіска добре тримає форму і не розсипається. Секрет полягає в тому, що у верхній частині голови кучері не зрізуються, завдяки чому зберігаються повноцінні завитки. А ось в нижній частині волосся знімаються. Тому зачіска зберігає хитромудру форму, а не «розсипається», як трапляється у випадку розрізу кучерявого локона навпіл.

Не менш популярною версією канадки є стрижка квифф. Другим назвою стрижки є «помилковий ірокез». Особливість моделі полягає в тому, що пасма навмисне укладають наверх, а укорочений потилицю і віскі роблять акцент на контрасті довжини.

Дана модель користується завидною популярністю завдяки своїй універсальності. Вона підходить для будь-якого типу особи й структури волось. Верх стрижки створює ілюзію об’єму. Вона добре виглядає навіть на окремих пасмах. Однак варто пам’ятати про колір волосся, який у разі брюнетів підкреслює перехід довжини. На світлих і русявих пасмах канадка виглядає не так контрастно.

Моделі з поголеними скронями

Дитячі стрижки для хлопчиків з акцентом на віскі торкнувся всі віку – від малечі до школярів. Дана модель дозволяє підкреслити оригінальність і виділити дитини з натовпу, так як кількість виголених форм і фігур налічує десятки варіантів. Тут і класично смужки, і блискавки, і зигзаги, і подвійні геометричні фігури.

Стиліст може дати волю фантазії, створивши справжній перукарський шедевр. На скронях може бути виголена емблему супергероя або силует тварини. По своїй фактурі стрижка нагадує канадку – високий верх при коротких скронях і потилиці. Модною тенденцією 2016 є асиметрія, коли коротшає тільки одна частина виска.

Дана стрижка дозволяє створити неповторну укладання, детально оформляючи лоб дитини. Рекомендується прибирати основну частину пасом на бік, роблячи акцент на фігурному оформленні скронь.

Різновидом моделі є поголений потилицю, де передбачається рівномірне оформлення нижній частині, асиметрія тут не вітається. Зоною для творчості є все простір, окрім верхівки. Подібні моделі рекомендуються для хлопчиків старших віків від 12 років. Зачіска дуже зручна, вона не потребує додаткових укладках, при цьому підвищену увагу гарантується.

Напівбокс – незмінна класика

Любителі більш стриманого і консервативного стилю також можуть залишатися в тренді в цьому році, так як зачіска напівбокс не покидає свій заслужений модний п’єдестал. Структура зачіски досить проста – подовжені пасма від лоба до верхівки поєднуються з укороченими волоссям на скронях.

Стилісти радять доповнити стрижку правильною укладкою. Для цього необхідно зробити глибокий бічний проділ. А ось витягувати хвилі, навпаки, не слід. Легка недбалість придає особливий шарм зачісці.

Напівбокс є досить короткою стрижкою, тому її полюбили прихильники зручності в стилі. Класична модель також є універсальною, виграшно виглядає, як на хвилястих, так і на прямих локонах.

Дитячі стрижки для хлопчиків в класичному стилі представлені і зачіскою гаврош. Модель передбачає більш довгі пасма по центру голови. Довжина скронь регулюється за бажання клієнта. Стрижка виглядає чудово і без наявності укладання, але прибравши волосся трохи вгору і набік, Ви додасте образу дитини особливу родзинку.

Безпрограшні варіанти стрижок для хлопчиків:

 • шапочка – зачіска більше підходить власникам кучерявого волосся, хоча і на слухняних прямих пасмах вона сяє бездоганно. Модель створює яскравий контраст між довжиною локонів у верхній і нижній частині голови;
 • casual – зачіска на подовжені волосся, яка акуратно оформляє потилицю. Зачіска є популярною завдяки тому, що вона залишається дуже стильною при всій своїй простоті. Для стрижки характерні розпатлане пасма, які так пасують слова «дитинство». Повсякденна стрижка створена для малюків, у яких в залежності від погоди можуть витися волосся. Розсипчаста структура дозволяє приховати легкий безлад;
 • виділені пасма – різновид повсякденному стрижки, де на деяких ділянках волосся має намір ставиться акцент. Прикладом вдалої стрижки в цьому стилі є гаврош з укладанням вперед. Стрижка є компромісним варіантом між формальними шкільними вимогами до зовнішнього вигляду та активним характером хлопчика;
 • боб – модель має подовжені віскі і пухнасту чубок. Стрижка підходить для більшості овалів особи, відноситься до числа універсальних.
 • У спорті – тільки хлопчики

  Юний вік – пора активності та розваг, тому зачіска повинна відповідати запалу непосиди. Однією з «спортивних» моделей є каскад. Дитячі стрижки для хлопчиків передбачають багаторівневу структуру, створюючи вільний і при цьому стильний образ.

  Локони мають вигляд сходинок, добре виглядають в укладеному стані, не псує зачіску і легкий безлад, що формується під час ігор. Особливою популярністю в цьому році користується варіація з косою чубчиком. Зачіска створює динамічний образ, добре лягає на будь-яку структуру волосся і дуже подобається дітям.

  Подвійне каре – ще одна стрижка, відноситься до розряду «спортивних». Модель більше підходить власникам прямих і слухняних волосся. Стрижку часто вибирають відомі футболісти, яких так прагнуть наслідувати діти.

  Зачіска Цезар так само користується популярністю в цьому році. Вона передбачає коротке волосся, довжиною не більше 2 см і коротку чубок. В якості укладання необхідно акуратно зачесати локони вперед, використовуючи засоби фіксації.

  Горщик – проста, але при цьому стильна стрижка для хлопчика. Рекомендується вибирати модель власникам прямих волосся, добре підтримують форму.

  Інші спортивні варіації:

  • бобрик – волосся коротко знімаються з потилиці і скроневих часток, при цьому верхівка залишається більш подовженою. Волосся стрижуться коротко, не потребують укладання;
  • їжачок – чи не найбільш актуальна та практична зачіска для малюка, проте для її створення необхідно мати череп правильної форми, інакше модель може виглядати безглуздо. Так само зачіска потребує регулярного оновлення, інакше відрослі пасма будуть виглядати неохайно;
  • теніс – поєднання довгих локонів з «їжачком» на інших ділянках голови.

  Порада: дитячі стрижки для хлопчиків повинні відповідати модним тенденціям поточного сезону, а саме: підняті від коренів пасма, укладена вгору чубчик, косий проділ, імітація віхров.

  Дитячі стрижки для хлопчиків в домашніх умовах

  Зачіски під машинку є простим і практичним оформленням волосся вручну. Така стрижка дозволить скоротити кількість відвідувань перукаря, чудово підходить для непосидючих хлопчиків. Крім того, багато дітей не люблять візити в салони, а ось створення зачіски в домашній атмосфері серед близьких людей тільки принесе задоволення.

  Алгоритм дій:

 • виберіть довжину зачіски і, виходячи з цього, встановіть насадку на машинку;
 • створення стрижки починається з фронтальної зони, рухайтеся смужками. Перший штрих рекомендується зробити вздовж контуру голови, далі рухи здійснюються по лівому краю, потім — перехід на правий. Після кожного руху машинкою слід трохи подчесывать локони у напрямку їх росту;
 • стрижка потиличної зони повинна виконуватися вкрай обережно, щоб не пошкодити вушні раковини. Рекомендується притримувати їх вільною рукою, захищаючи від потенційної загрози;
 • чубчик, скроні і потилицю потребують створення окантовки. Зніміть зубці з машинки і пройдіться по волоссю, це додасть локонам потрібну форму. Кращими варіантами сезону 2016 є округла і трикутна форма;
 • огляньте отриманий результат. Необхідно переконатися, що на ній відсутні «антени». Якщо пасма все-таки вибиваються із загальної картини, їх необхідно зрізати ножицями.
 • Класична зачіска своїми руками

  Класика є актуальною для всіх віків, крім того така зачіска дуже легка у виконанні і буде «по зубах» навіть мамам з мінімальним досвідом перукаря:

  • збризкуємо пасма водою і розчісуємо за напрямком росту;
  • використовуємо техніку відомості «на ні» підстригання скроневої і потиличної частини. В результаті ми отримаємо довгі локони на маківці;
  • створюємо окантовку потилиці;
  • стрижемо верхню частину голови – робимо центральний проділ, виділяємо контрольні локони і зрізаємо їх до бажаної довжини;
  • орієнтуючись по контрольним пасмам, зрізаємо решту волосся;
  • локони необхідно зрізати під кутом, щоб домогтися ефекту м’якого переходу;
  • завершальним етапом є філіровка поверхні волосся.

   

  Дитячі стрижки для хлопчиків є яскравими та різноманітними. Ви з упевненістю зможете вибрати ту модель, яка буде відповідати характеру і способу життя Вашої дитини.