Фото: Стрижки для хлопчиків підлітків

Юнацтво – перехідний етап між статусом безтурботного хлопчика і відповідального чоловіка. У цьому віці підлітки прагнуть проявити свою індивідуальність у всьому: у манері поведінки, спілкування, виборі одягу і, зрозуміло, зачіски. Остання повинна максимально відповідати активного періоду життя хлопчика. Розглянемо базові правила вибору стрижки, а так само найбільш модні варіації 2017 року. Модні стрижки для підлітків хлопчиків представлені значною різноманітністю.

Зміст сторінки

 • 1 Рекомендації стилістів
 • 2 Варіанти зачісок для короткого волосся
 • 3 Підліткові зачіски для волосся середньої довжини
 • 4 Варіанти стрижки для підлітків для довгих пасм

Рекомендації стилістів

Щоб не загубитися в достаток вибору, слід спиратися на рекомендації експертів:

 • гармонійне поєднання з особистістю підлітка;
 • універсальність – зачіска повинна бути доречна для відвідування школи, а так само для неформальних заходів;
 • простота догляду – навряд чи підліток захочеться витрачати час на укладання волосся щодня, тому вибирайте ту стрижку, яка буде зберігати форму і структуру самостійно;
 • віддавайте перевагу практичності – асиметричні зачіски і модні чубчика часто можуть шкодити зору хлопчика, ніспадая на очі.
 • Головним критерієм вибору є відповідність форми особи і обраної стрижки. Для володарів круглого обличчя добре підходить класична шапочка, акуратно обрамляє риси, роблячи форму більш овальною.

  Витягнуте обличчя добре поєднується з об’ємними зачісками. Ідеальними варіантами є цезар і боб. Оптимальна довжина волосся при цьому середня. Для круглого особи слід вибирати каре. Зверніть увагу на моделі з косою чубчиком.

  Хлопчикам з квадратними рисами рекомендується зупинити свій вибір на асиметричних моделях, що створюють об’єм на маківці. Овальне обличчя є універсальним, дозволяючи створювати будь-які стрижки, найбільш складні і багатогранні.

  Варіанти зачісок для короткого волосся

  Модні стрижки для підлітків хлопчиків на короткі волосся очолює напівбокс. Зачіска створює класичний образ, при цьому не потребує тривалої укладанні. Традиційно перукар вкорочує волосся на 1-3 см по всій довжині пасма на скронях можуть бути дещо довшим. Напівбокс пропонує варіації, як з чубчиком, так і без неї.

  Відмінним варіантом для коротких локонів є шапочка. Класична стрижка залишається модною і в 2016 році завдяки своїй універсальності. Вона бездоганно «сідає» на густі, тонкі волосся, є безпрограшним варіантом для прямих і кучерявого шевелюр. Шапочка передбачає наявність довгих локонів на маківці, а ось потилицю навмисно коротшає. Допускаються стрижки, як з плавним переходом, так і з контрастним акцентом.

  Ірокез виглядає досить оригінально і хитромудро, однак врахуйте, що для підтримки акуратного вигляду, зачіска вимагає щоденного укладання й догляду. Стрижка є досить сміливою і зухвалою. Для її створення необхідно збрити віскі, волосся проходять смугою по голові – від початку лоба до потиличної частини.

  Вибір стрижки Канадка дозволить підлітку залишатися стильною в 2016 році. Зачіска вміє укорочену потиличну і скроневу частину, залишаючи подовжену чубок. Особливо ефектно Канадка виглядає на людях кучерявого волосся.

  Новинкою у світі перукарського мистецтва є зачіска «під фріца». Вона має багато спільних рис з класичним бобом, проте в даному випадку выбриваются обидві скроні, а чубчик зачісується набік.

  Фото: Підліткові стрижки для хлопчиків

  Підліткові зачіски для волосся середньої довжини

  Доглядати за середньою довжиною пасм дещо складніше, проте запропоновані зачіски виглядають привабливо і естетично. Актуальне оформлення пасм цього року представлено традиційним каре, яке славиться своєю універсальністю і створенням витриманого стилю. У пріоритеті знаходяться моделі, виконані каскадом, а так само стрижки з рівними краями. Наявність чубчика залишається на розсуд підлітка.

  Боб добре підходить під овальне обличчя, дозволяючи виділити правильні риси і вилиці. Модель передбачає збривання або коротку стрижку потиличної і скроневої частини, а ось верхівка має подовжені пасма.

  Популярною у цьому році стане стрижка гранж – багатошарова модель, що створює злегка неохайний і невимушений вигляд. Недоліком стрижки є необхідність регулярного догляду з використанням мусу або гелю.

  Фото: Зачіски для підлітків хлопчиків

  Градуйовані зачіски мають нерівну структуру, яка виглядає особливо виграшно на пасмах світлого кольору. Модель потребує укладання – чубчик слід звернути набік, а решту волосся вперед.

  Не втрачає своєї актуальності і елегантний Цезар. Багатогранність стрижки дає простір для створення різних укладок, можливий навіть ірокез. Перевагою моделі є її універсальність – Цезар з легкістю трансформується з хуліганською зачіски в класичну.

  Фото: Підліткові зачіски для хлопчиків

  Варіанти стрижки для підлітків для довгих пасм

  • подовжене каре волосся падають на плечі, можуть опускатися ще нижче. Стрижка добре підходить для кучерявого волосся;
  • дреди – сміливий спосіб підкреслити індивідуальність, дреди добре виглядають як в розпущеному вигляді, так і зібраним у хвіст. Зачіску можна вигідно доповнити хусткою або банданою;
  • каскад – виконується в декілька шарів, пасма накладаються сходинками і піддаються процесу филировки;
  • половинка – частина голови сбривается під їжачок, а друга лишається при довгому волоссі з чубком. Сміливий і вигадливий варіант.

  Стрижки для підлітків – це ціле мистецтво, що дозволяє доповнити і підкреслити образ хлопчика. Поєднуйте модні тенденції 2017 року з практичним зручністю!
  Фото: Стрижки для хлопчиків підлітків

  ОЦІНИТИ ОГЛЯД Актуальність Наочність Інформативність ПІДСУМОК 4.7КІНЦЕВИЙ РЕЗУЛЬТАТ