Виявляється, життя на верхніх поверхах висоток може бути небезпечна.

Згідно з останніми дослідженнями американські вчені прийшли до висновку, що найкраще селитися не вище 7-го поверху.

Причина, на їхню думку, полягає в магнітному полі Землі, що з висотою слабшає, тим самим створюючи ризик навантаження на імунну, нервову та серцево-судинну системи людини.

Є й інші приводи не забиратися занадто високо. Екологи вважають, що повітря в піднебессі, окуриваемый безліччю підприємств великих міст, не настільки чистий, тому скупчення шкідливих речовин на висоті від 30 метрів може перевищувати допустимий рівень.

Інша напасть, здатна доставити неприємності жителям висоток – електромагнітне випромінювання. Звичайно, побутова техніка та проводка «фонять» однаково, що на 1-му, що на 15-му поверсі, однак залізобетонна конструкція, перешкоджаючи проходженню електромагнітних хвиль, змушує їх циркулювати по квартирі, віддаючи частину фону на більш високі поверхи.

Медики відзначають, що жителі верхніх поверхів панельок частіше за інших страждають головними болями і депресіями.

Ще одна проблема верхніх поверхів – це вібрація, яку створює транспорт, промислові установки, інженерно-технологічне обладнання будівель. При постійній, майже не відчутною вібрації людина нерідко відчуває стан пригніченості і незрозумілого почуття занепокоєння.

Джерело