Найефективніший і швидкий спосіб схуднути

Досить часто в житті бувають такі моменти, коли виникає необхідність знайти найбільш ефективний спосіб схуднення, причому переважна більшість жінок бажає отримати хороший результат якомога швидше. І, як показує практика, для досягнення своєї мети багато вдаються до дієт, які обіцяють швидкий результат, однак можуть вони дійсно допомогти ефективно схуднути? У прагненні людей позбутися від зайвих кілограмів немає абсолютно нічого дивного, адже всі ми мріємо бути володарями стрункої і красивої фігури.

У сучасному світі існує безліч найрізноманітніших методів боротьби із зайвою вагою, хто намагається схуднути виключно з допомогою жорстких дієт, що передбачають мінімальне споживання їжі, інші намагаються досягти бажаного результату за допомогою активних фізичних навантажень, треті ж і зовсім користуються всілякими препаратами і навіть йдуть на операцію. У даній статті ми поговоримо про ефективні способи схуднення, розглянемо різні види дієт, виявимо який режим харчування і фізичні навантаження є найбільш результативними.

 

Що з себе представляють експрес-дієти і дійсно вони ефективні?

 

Експрес-дієтами називають найшвидші способи позбавлення від зайвої ваги. Використовуються вони тоді, коли потрібно ефективно схуднути за максимально короткий проміжок часу. Між тим тривалість подібних дієт може тривати від 5 до 30 днів і їхня ефективність багато в чому залежить саме від вас, а точніше від того, як ви підійдете до цього питання. По суті, кожна з дієт передбачає обмеження раціону споживаної їжі і контроль калорій. У зв’язку з цим фахівці не рекомендують сидіти на експрес-дієтах довше десяти днів, в іншому випадку ви піддаєте ризику своє здоров’я. При цьому швидкість зниження ваги багато в чому залежить від вашої початкової маси тіла.

Як показує практика, максимальний результат, якого можна досягти при самому швидкому схудненні передбачає втрату у вазі до 7 кг за тиждень, при цьому ваш надмірна вага повинна бути більш 20 кг Слід розуміти, що чим більша буде ваш початковий вага, тим швидше ви будете худнути. Якщо ви вирішили ефективно схуднути за допомогою експрес-дієт, то слід дотримуватися деяких обов’язкових правил. Насамперед думайте про своє здоров’я, незважаючи на те, що деякі подібні дієти передбачають тривалість аж до місяця, ні в якому разі не варто так довго себе обмежувати в поживних речовинах — це дуже шкідливо! Нормальна тривалість експрес-дієти повинна складати тиждень, хоча можливі невеликі відхилення, але не більше ніж на три дні. При цьому також слід сказати, що використовувати їх потрібно не частіше одного разу на місяць.

Ефективний спосіб схуднення обов’язково буде припускати велика кількість споживаної води. У середньому в добу необхідно випивати більше 2,5 літрів води, причому вона повинна бути без газів. Пояснюється подібна підвищена потреба у воді тим, що завдяки цьому з організму швидше будуть виводитися шкідливі токсини і шлаки. Якщо ваша дієта передбачає істотне обмеження денного раціону, а саме так і буде, тому що всі швидкі способи позбавлення від зайвої ваги характерні незначним споживанням їжі, то неодмінно слід вживати полівітаміни і мікроелементи, причому бажано проконсультуватися з цього приводу у лікаря. Як тільки дієта підійде до кінця, не варто відразу ж зриватися з ланцюга і набивати черево, намагайтеся повертатися до звичайного раціону харчування поступово. Інакше кажучи, поволі збільшуйте кількість споживаної їжі та її калорійність. Це дозволить вам ефективно схуднути і закріпити отриманий результат на тривалий період. В іншому випадку ви можете отримати зворотний ефект — організм непросто повернеться в колишній стан, але й набере додаткову масу, що позбавляє дієту і всі ваші старання всякого сенсу.

Зрозуміло, найефективнішим способом схуднення не може бути лише обмеження в кількості споживаної їжі, крім правильного харчування неодмінно слід включити фізичні навантаження. Крім того, незайвими в даному випадку будуть водні процедури і всілякі спеціальні масажі. У той же час, намагайтеся стежити за тим, щоб організм надмірно не перевантажувався, це дуже важливо! Саме тому найрозумніше буде попередньо звернутися до дієтолога, який допоможе вам підібрати персональну дієту, з правильним харчуванням і оптимальними фізичними навантаженнями, що допоможе вам ефективно схуднути

 

Які дієти є найбільш результативними для швидкого позбавлення від зайвої ваги?

Щоб грамотно підібрати для себе дієту, здатну припасти бажаний результат, попередньо ви повинні визначити, скільки саме кілограм ви хочете скинути, і за який термін. Не менш важливу роль тут виконує і психологічний настрій. Адже навіть самий ефективний спосіб схуднути виявиться марним, якщо ви не проявите цілеспрямованість, силу волі та бажання досягти мети. Отже, якою дієтою слід скористатися для швидкого схуднення? Насправді, як вже говорилося раніше, в даний час існує досить багато хороших і досить ефективних дієт, і поговорити про всі просто неможливо. Тому в якості прикладу ми розглянемо безсольову швидку дієту, тривалість якої становить лише чотири дні.

Подібний спосіб швидкого позбавлення від зайвих кілограмів ідеально підійде для тих, хто не має часу на те, щоб готувати різні страви і вживати їх в строго відведені години. За допомогою цієї експрес-дієти ви зможете позбутися від 4-6 кг(знову-таки, в залежності від початкової маси тіла), причому вона переноситься досить легко, що є безперечною перевагою. Безсольова дієта виключає з денного раціону сіль, масло, цукор і алкоголь. При цьому обмежень на кількість споживаних продуктів в даному випадку немає, проте є слід тільки певні продукти. Зрозуміло, деколи це дуже незручно і навіть неприємно, втім, як показує практика, буквально через пару днів ви зможете спостерігати перші позитивні результати, що додасть вам мотивації на час, що залишився.

Даний спосіб ефективний для схуднення включає в себе наступне меню: у перший день дієти ви можете їсти варену картоплю в необмеженій кількості, але без масла і солі. Також ви можете пити практично будь-які напої, які не містять цукру. Приміром, підійдуть натуральні соки, знову-таки, без цукру або зелений чай. На другий день безсольової дієти обмежте свій раціон лише невеликою кількістю макаронів, причому масло і сіль, зрозуміло, додавати не можна. Пити можете будь-які напої без цукру. Однак не забувайте, що в добу необхідно випивати не менше 2,5 літрів.

Меню третього дня ефективного схуднення буде складатися з вареного курячого м’яса, без шкірки, так як в ній міститься багато жиру. Щодо напоїв нічого не змінюється. На четвертий день повторюємо мене першого дня і їмо варену картоплю. Слід сказати, що при дотриманні безсольової дієти категорично забороняється вживати в їжу додаткові продукти харчування і замінювати їх іншими, так як це може позбавити всю дієту сенсу. Як вже говорилося раніше, подібних найбільш ефективні способи схуднути сьогодні існує досить багато, і знайти їх ви також можете на нашому сайті, однак, в будь-якому випадку, дотримуючись тієї або іншої дієти, необхідно контролювати її і дотримуватися нескладних правил!

 

Також рекомендуємо подивитись цікаве відео: