Нарощування вій класика фото до і після і опис процедури

Нарощування вій – вже давно не екзотика, і скільки б не сміялися кавалери над дівчатами, у яких нібито «немає нічого свого», ця послуга була і буде затребувана. Адже виразний погляд і завжди доглянутий вигляд компенсують незручності методу.

У цій статті ми розглянемо нарощування вій класика, фото до і після, відгуки і деякі інші технології начебто пучкового нарощування або магнітного кріплення, а також види війок, щоб ви могли зорієнтуватися і вибрати відповідні для себе.

Види для нарощування вій

Спеціалізовані магазини вражають різноманітністю. Тим не менш, щоб не отримати неприємного сюрпризу, треба точно знати, чого ви хочете і що вам протипоказано. В першу чергу вії діляться по технології нарощування, стрічкові, пучки і роздільні вії.

За технологією нарощування

Стрічкові вії – це, практично, вчорашній день lash-індустрії, оскільки головним критерієм нарощування є індивідуальність і природність, а вії на стрічці однакової довжини і вигину. Крім того, наклеїти стрічку природним чином практично неможливо. Правда, нещодавно сталося відродження стрічкових вій, але вже в іншій технології: магнітні вії являють собою дві смужки, які кріпляться зверху і знизу власних.

Пучки вій бувають вузликові і безузелковые. На підставі вузликових знаходиться невеликий вузлик, на який наноситься клей. Такі вії легко клеїти, вони міцніше тримаються, але вузлики видно, і їх доводиться маскувати підводкою і тушшю.

Безузелковые вії з’єднані у загальних плоского підстави. Приклеєні, вони виглядають більш природно. Тим не менш, пучки вій тримаються не так довго, як пореснічное нарощування, і більше впадають в очі. При цьому їх зручно використовувати в куточках очей для ефекту «котячого ока» або, як зараз люблять казати, для «лисячого» або «білячого» погляду.

Нарощування вій класика фото до і після і опис процедури

Що ж стосується наборів для поресничного нарощування, там вибір наближається до нескінченності. Пореснічное нарощування довше тримається і виглядає природніше. Розглянемо, які бувають матеріали для цієї технології.

По вигину війок

  • Такі вії практично прямі. Зазвичай використовуються при наборі індивідуального сету, під певний погляд, і комбінуються з вигнутими.
  • Найлегший вид вигину. Виглядає дуже натурально.
  • Стандартний, середній вигин, що надає деяку відкритість. При нависають середніх століттях рекомендується комбінувати для індивідуального підбору разом з B-віями.
  • Ефектний, яскравий вигин, але при цьому ще зберігає природність.
  • CC, L, U – варіанти маркування вій з максимальною довжиною і вигином. Їх використовують для сценічних образів, гала-виходів та клубних вечірок, де треба виглядати досить помітно. «Ляльковий» погляд повинен робити хороший майстер, оскільки межа між жінкою-вамп і пародією на саму себе проходить десь по цій довжині вій.

По товщині війок

При товщині 0,1 мм враження, що на тобі штучні вії, взагалі відсутня. Товщина 0,15 мм виглядає, як власні вії під якісним макіяжем (з тонкої підводкою і тушшю). Товщина 0,2 мм використовується найчастіше, так як наші жінки люблять драматизм у погляді. Але результат заслуговує на увагу, так як образ виходить вечірнім і гламурним без особливих на те зусиль.

При товщині 0,25 мм, можливо, образ був би не менш популярним, вони виглядають ще більш ефектно, але вії виходять важкі, і таке нарощування недовговічне. Втім, якщо мета нарощування – разовий вихід, такий спосіб варто приміряти на себе хоча б один раз.

Відеоролик

І інші класифікації

На упаковці також вказується довжина і вага війок. Якщо довжина – поняття індивідуальне, залежить від того, як глибоко посаджені очі, і її треба приміряти, підносячи вії пінцетом до верхнього століття, то найкращим вагою завжди вважається мінімальний. Вага залежить від довжини і товщини вій, від типу матеріалу.

Іноді показники довжини, товщини, вигину, і деякі інші (наприклад, жорсткість) підсумовуються описом «шуби», «соболів», «шовкові» вії. Не обманюйтеся на цей рахунок: всі штучні вії виготовляються із синтетичного, гіпоалергенного, міцного, легкого моноволокна.

Подібні назви призначені для того, щоб ви зорієнтувалися, що за вії перед вами, не вдаючись в масу подробиць. Норка – природний вигляд, шовк – довгі, вигнуті і легкі, соболь – яскраві, великої товщини, важкі.

Бувають і деякі інші, фантазійні різновиди, з якими зазвичай працюють вузькі категорії людей: моделі, представники шоу-бізнесу та богеми. Так, при бажанні, можна знайти вії зі стразами, або набори різних кольорів, від фіолетового до зеленого.

Нарощування вій класика фото до і після і опис процедури

Техніка класичного нарощування вій

Представлене тут нарощування вій — класика, фото до і після, за статистикою є однією із самих затребуваних процедур у салонах краси всього світу, а вибір мільйонів жінок заслуговує уваги.

У світових центрах б’юті-індустрії кипить постійна робота над удосконаленням матеріалів і технологій. І в Америці, і у Франції, і в Японії постійно винаходяться нові техніки та матеріали lash-індустрії, і нам варто бути в курсі найбільш популярних з них.

Підготовка до процедури

Хорошого майстра відрізняє тверда рука, погляд художника і якісні матеріали. При відвідуванні салону ви повинні комфортно розташовуватися. Оскільки це не хвилинна справа, салон повинен бути обладнаний спеціальними кушетками або відкидними кріслами. Крісла, мабуть, більш бажані, так як клієнтки-астматики або вагітні воліють позицію напівсидячи.

Перед роботою майстер миє та дезінфікує руки, пінцети також повинні бути стерильними, ватні диски, палички, зубочистки, силіконові підкладки повинні перебувати в індивідуальній упаковці. Робоче місце майстра зручно організовано: піднос з наборами вій і ємність з клеєм знаходяться під рукою, що економить час процедури.

Перед нарощуванням майстер дізнається, на який ефект розраховує клієнтка, і визначається з там, які саме вії і в якому порядку буде наклеюватися. Ці набори розташовуються поруч з клеєм.

Нарощування вій класика фото до і після і опис процедури

Безпосередньо процес нарощування

Клієнтку просять подивитися вгору, і в цей момент поверх нижнього ряду вій кріплять силіконові підкладки (деякі майстри користуються паперовим скотчем або ватяними дисками). Після того, як нижні вії надійно заховані, дівчина закриває очі, і тримає їх закритими до кінця процедури. Необхідно попереджати клієнтку, що не рекомендується не тільки не смикатися, але і не відкривати очі: навіть пари клею можуть викликати алергічну реакцію.

Спочатку власні вії обробляються праймером – знежирюючим складом, який знімає залишки навіть самого стійкого макіяжу, і готує поверхню вій для кращого зчеплення з клеєм.

Після знежирення майстер вибирає пінцетом потрібну вію, вмочає її підставу в клей. Іншим пінцетом розсовує власні вії клієнтки і кріпить штучну на власну вію на відстані 0,5-1 мм від кореня.

Більш близьке розміщення не рекомендується, оскільки штучні вії можуть наносити мікротравми очі або слизової своїми підставами. Щоб вія краще трималася, її кріплять у напрямку «від заснування власної вії до центру», при цьому у підстави натиск більше.

Напрямок, в якому нарощують вії – від зовнішнього кута ока всередину. При наклеюванні майстер одночасно контролює кут, під яким іде загальний вигин вій, заповнення лінії росту (без дірок та загустений), і напрямок росту власних вій, щоб при їх зростанні загальний вигляд не псувався. Склеєні вії розділяються.

Фото до і після

Нарощування вій класика фото до і після і опис процедури Нарощування вій класика фото до і після і опис процедури

Необхідні інгредієнти

Клей для вій – ключ до успіху будь-якого майстра. Це той компонент, на якому можна економити. Саме клей забезпечує довгостроковість нарощування. При цьому, коли вії відпадають, саме клейова крихта може викликати алергічну реакцію або запалення очей. Тому бажано зупинитися на клеї преміум-марки. Крім того, клей може бути чорним або прозорим, і це набуває значення, якщо ваші натуральні вії більш світлого кольору, або нарощується кольоровий набір.

Ще один компонент, на якому майстер не повинен економити – це гель (рідина) для розчинення клею (інші його назви – ремувер, дебондер). При помилковому прикріплення, при різкій алергічної реакції або при корекції вії повинні зніматися з допомогою цієї речовини, інакше зняття вій травмує повіки і власні вії клієнтки, а також може торкнутися очне яблуко.

Нарощування вій класика фото до і після і опис процедури

Висновок

Отже, ми розглянули, як проводиться грамотне нарощування вій в салоні. Щиро сподіваємося, що, якщо ви виконаєте всі наші рекомендації, вас ніколи не торкнеться розчарування, тому що привабливий, загадковий погляд – це козир жінки, що перетворює її з «дівчата з сусіднього двору» створення неземної краси.