Більшість людей в шоці, коли вони чують про споживання вишневої кісточки, насіння яблук і абрикосових кісточок, оскільки вони містять деяку кількість ціаніду. Проте недавні дослідження стверджують, що ці насіння саме те, що нам необхідно, щоб вилікувати рак, і що саме це є довгоочікуваним ліками!

Хоча це й правда, що вони містять ціанід, який є отруйною, факти говорять про те, що буде потрібно велика кількість цих насіння, щоб викликати непоправні проблеми в людському організмі.

Згідно з результатами останнього австралійського дослідження, споживаючи кісточки абрикоса у великих кількостях (десятки) щодня протягом декількох місяців, збільшуються шанси зцілення від ракових захворювань.

Щоб зрозуміти яким чином це працює необхідно розглянути з’єднання, яке містить ціанід — амігдалін. Амігдалин має чотири молекули (бензальдегід, ціанід, і дві молекули глюкози) і причина їх ефективності при лікуванні раку, є те, що ракові клітини залучають амігдалин, так як вони потребують глюкози, але при цьому, ціанід і бензальдегід в свою чергу усувають ракові клітини.

Тому кожен раз, коли ракова клітина намагається «харчуватися» глюкозою з амігдаліна, закінчується все тим, що вона вмирає.

Більшість ракових клітин містять фермент, відомий як роданез, який зв’язує молекули вільного ціаніду з молекулами сірки, створюючи нешкідливі ціаніди, які виводяться з організму при сечовипусканні.

Єдина причина, чому кісточки абрикоса не заборонені, тому що вони ще не пропагується як ліки від раку. Якщо ви боретеся з раком, настійно рекомендується усунути зі свого раціону всі види цукру. Хоча кісточки абрикоса і показали значні результати, необхідно провести додаткові дослідження для того, щоб зробити висновок, чи є вони насправді остаточним ліками від раку.

Джерело