Необрізний манікюр в домашніх умовах

Необрізний манікюр в домашніх умовахІснують два види манікюру: обрізний, також званий класичним, і необрізний. Останній вважається найбільш щадним для нігтів, оскільки під час його проведення шкіра навколо нігтя — кутикула, не так сильно травмується. Все більше жінок відмовляється від обрізного манікюру на користь необрізного. Зробити такий манікюр в домашніх умовах досить просто, головне, придбати необхідні інструменти і косметичні приналежності.

Для створення гарного необрізного манікюру вам знадобляться:

  • Засіб для видалення кутикули – ремувер.
  • Апельсинові палички.
  • Пилка для нігтів з скла або фарфору.
  • Рідина для зняття лаку.
  • Базове покриття.
  • Кольоровий лак.
  • Топове покриття для блиску.

Почніть з видалення огрубілої шкіри навколо нігтя – кутикули. Нанесіть спеціальний гель для видалення кутикули на шкіру навколо нігтя, в тому числі і під ніготь. Робити це краще на старий лак щоб уникнути потрапляння хімічної кошти на нігтьові пластини. Тому рекомендується проводити процедуру на старий манікюр, який ви потім видаліть.

Залиште засіб на 10 секунд. Після закінчення часу, візьміть апельсинову паличку і почніть акуратно, але із зусиллям очищати ніготь від кутикули. Починати краще з одного краю нігтя і рухатися до центру.

Якщо не вся шкірка відійшла від нігтя і утворює не естетичні лахміття, то їх потрібно відкусити манікюрними кусачками і відрізати ножицями.

Після того, як ви видалили кутикулу, необхідно ретельно вимити руки від ремувера в теплій мильній воді, використовуючи щіткою для видалення забруднених ділянок. Висушіть руки і приступайте до надання нігтям форми. З допомогою скляному або фарфоровому пилочки відрізати бічні шкірні валики по краях нігтя, самі підпилюйте нігті з одного боку до центру, виключно в одну сторону. Вимийте руки. Після процедури нігті виглядають чистими і доглянутими. Тепер можна приступати до фарбування лаком.

Обезжирьте нігтьову пластину за допомогою рідини для зняття лаку, це дозволить лаку триматися довше. Використовуйте під кольоровий лак зміцнюючу безбарвну базу для нігтів, це допоможе вам уникнути того, що пігмент матиме несприятливий вплив на ніготь. Фарбуйте нігті, рухаючись від центру до країв, завдаючи одну смугу кольорового лаку поряд з іншого. Не забудьте пофарбувати торець нігтя, це запобіжить сколи лаку.

Якщо лак потрапив на шкіру рук – змийте його за допомогою ватної палички змоченою в рідині для зняття лаку. За бажанням, нанесіть зверху на нігті закріплює топове покриття, це додасть нігтям додатковий привабливий блиск. Ваш манікюр готовий!