Неправильне харчування призводить до ожиріння

Неправильне харчування призводить до ожиріння

Австралійські вчені виявили, що якщо ви весь тиждень харчуєтеся правильно, а у вихідні їсте шкідливу їжу, то це аналогічно регулярного вживання фаст—фуду.

Таке послаблення призводить до порушення мікрофлори кишечника, що у свою чергу може привести до різних захворювань шлунково—кишкового тракту: ожиріння або запальні процеси в кишечнику.

До таких висновків вчені прийшли не випадково. Ними було проведено дослідження на щурах, яке тривало 16 тижнів. Щури були поділені на 3 групи: одну групу годували «здоровою їжею«, другу годували тільки «шкідливою їжею«, але була ще контрольна група, яку годували 4 дня правильно, а 3 дні їм давали шкідливу їжу.

Після дослідження мікрофлори кишечника третьої групи виявилося, що рівень інсуліну і лептину у цих щурів і двох інших груп опинилися посередині. Їх мікрофлора мало відрізнялася від щурів, що харчувалися не правильно. Більш того, вага щурів, що харчувалися неправильно і за своєрідною дієті 4 на 3 опинився на 18% вище, ніж у щурів, що харчувалися «правильно«.

За інформацією: MedDaily