Огляд більш дешевих аналогів Еспумізану

Здуття живота або метеоризм неприємні симптоми дисфункції травної системи. Причинами газоутворення можуть бути як неякісна їжа, так і захворювання ШКТ, точний діагноз може встановити тільки фахівець. Популярний засіб при здутті «Еспумізан» ефективно допомагає вирішити цю проблему і повернути людину до нормального комфортного стану. Але дорогий препарат можна замінити аналогами вітчизняного і зарубіжного виробництва ціна, на які може виявитися набагато нижчою.

Огляд більш дешевих аналогів Еспумізану

Зміст

 • 1 Призначення «Еспумізан»
 • 2 Вартість «Еспумізан»
 • 3 Чим замінити дорогі ліки?
 • 4 Аналоги для дітей і дорослих

Призначення «Еспумізан»

Препарат призначають у вигляді емульсії, в основному дітям, або капсул при проблемах з травленням. При цьому діючі речовини «Еспумізан», надаючи вплив на шлунковий сік, не зменшують його освіту.

Активним компонентом препарату є симетикон. Його дія в шлунково-кишковому тракті призводить до розпаду бульбашок газу. При цьому симетикон не розщеплюється в травних органах і повністю виводиться з організму в незміненому вигляді. Препарат призначають:

 • при функціональному розладі органів травлення (здуття, дисбактеріоз, панкреатит тощо);
 • при отруєнні хімічними речовинами;
 • перед проведенням обстеження черевної порожнини на різних апаратах;
 • після операції при тривалій нерухомості пацієнта.

Вартість «Еспумізан»

Ціна на препарат залежить від форми випуску та кількості діючої речовини.

 • Емульсія. Одна доза в 5 мл містить 40 мг діючої симетикона. Застосовується у вигляді крапель для дітей і дорослих. Ціна коливається від 240 до 570 рублів для дітей і 580-660 рублів для дорослих.
 • Капсули. Кожна капсула містить 40 мг симетикона. Упаковка з 25 капсулами варто 290-570 рублів, а коробочка з 50 капсулами обійдеться в 390-760 рублів.

Чим замінити дорогі ліки?

Аналоги препарату припускають зміст того ж активного речовини, але за менші гроші. Ціна на препарати подібні «Эспумизану» коливається і може відрізнятися в різних регіонах. Також ціна в одному регіоні на «Еспумізан» може виявитися нижче, ніж його аналоги в іншому місті, тому краще орієнтуватися на ціни в аптеках свого міста і регіону.

Аналоги для дітей і дорослих

Відомі аналоги:

 • «Дисфлатил» (180 руб.) Випускається у вигляді емульсії, що призначається дорослим і дітям. Вважається найефективнішим засобом, а за відсутності в його складі цукру, підходящим для діабетиків. Дорослим і дітям з шести років призначають по 25-50 крапель відразу ж після їжі та перед тим як лягти спати. Дітям від народження і до 6 річного віку дають 10-15 крапель разом з їжею або після годування з питвом. Краплі можна додавати при годуванні в пляшечку 2-3 рази за день.
 • «Колікід» (150 руб.) Препарат існує у вигляді таблеток і може прийматися тривалий час. «Колікід» абсолютно не впливає на діяльність мозку, тому його можна вживати під час навчання і водіння. Застосовується під час їжі або після. Рекомендується у віковій групі від 12 років і старше-по 1 таблетці тричі в день. Таблетки не розжовують, не подрібнюють. Спостерігалися окремі випадки алергічної реакції на препарат.
 • «Саб Симплекс» (175 крб.) Суспензія сприяє лікуванню від метеоризму і підходить при підготовці органів травлення до обстеження на апаратах. Надає дію, що «Еспумізан»: звільнився з пухирців повітря виходить при перистальтиці або засвоюється кишечником. Призначається препарат всім віковим групам. Новонародженим і дітям до року суспензію додають в рідину по 15 крапель і поять з пляшечки або дають з ложечки перед годуванням. Від року до 6 років дають по 15 крапель під час або після прийому їжі, а також перед сном. Діти від 6 до 15 років приймають по 20-30 крапель, а дорослі по 30-45 крапель кожні 4-6 годин під час їжі.

Огляд більш дешевих аналогів Еспумізану

 • «Пепфіз» (130 руб.) Випускається у вигляді шипучих таблеток. Нормалізує травлення, допомагає вивільнення газів. У порівнянні з «Эспумизаном» симетикона в одній таблетці міститься 25 мг, його заміняють інші активні речовини діастаза грибкового типу — 20 мг, папаїну — 60 мг. Таблетки приймають після їжі по 2 штуки тричі на день, розчиняючи в 120 грамах води. «Пепфіз» призначається пацієнтам старше 12 років.
 • «Метеоспазмил» (400 руб.) Включає в себе два активних речовини симетикон і альверин (спазмолітик). Альверин знижує тонус кишечника. Подібні аналоги призначаються при дисфункціях шлунково-кишкового тракту, що супроводжуються метеоризмом. Призначається з 12 років по одній капсулі 2-3 рази на день перед їжею. З практики застосування метеоспазмила відомі рідкісні випадки побічної дії у вигляді алергії і набряку гортані. Але при вагітності і годуванні препарат не протипоказаний.

Огляд більш дешевих аналогів Еспумізану

 • «Куплатон». Лікування метеоризму після оперативного втручання, а також лікування диспепсії і аэрофагии. Застосовується і як засіб при підготовці пацієнта до діагностичних обстежень на УЗД, рентгені, колоноскопе та ін. Як і «Еспумізан», «Куплатон» є пеногасителем при інтоксикації. Перед застосуванням препарат у флакончику збовтують і приймають чотири рази в день в різному дозуванні, в залежності від віку. Дітям з 6 місяців і до двох років дають по одній краплі, з двох років до чотирьох – по дві, у п’ять-шість років – по три краплі, дітям до 10 років дають по 4 краплі. Також добре зарекомендував себе «Куплатон» під час вагітності, так як не вбирається ШКТ.
 • «Боботик» (200-300 руб.) Краплі для дітей застосовуються як вітрогінний засіб. Перед застосуванням флакон струшують для перемішування його вмісту. Маленьким дітям як «Еспумізан», так і його аналоги додають у газовану рідина (вода, сік, молоко) і дають по чотири рази на день. Дітям від місяця до двох років призначають по 8 крапель за один прийом, з двох до шести – до 14 крапель, а діти старше шести років можуть приймати 16 крапель в одні прийом. Як тільки ознаки кольок і здуття зникли, препарат припиняють давати.

Ціна на препарати подібні «Эспумизану» умовна і може змінитися з часом. У будь-якому випадку приймати якесь не було лікарський засіб краще після консультації з лікарем, тим більше, якщо мова йде про дітей.

Огляд більш дешевих аналогів Еспумізану