Огляд більш дешевих аналогів «Канефрона»

«Канефрон» – це медикаментозний препарат. Він застосовується для лікування пацієнтів в урології. А чи є його аналоги?

Огляд більш дешевих аналогів «Канефрона»

Що це за препарат?

«Канефрон» знижує больові спазми в нирках, сечовому міхурі. Виводить пісок і невеликі камені з організму, що запобігає операцію надалі. Ним лікують такі захворювання як пієлонефрит, гломерулонефрит, пієлонефрит та інші. Препарат також призначають як стимулюючий і стабілізує роботу нирок або сечового міхура. Приймається тільки за призначенням лікаря і відповідно дозуванні. Також у медицині широко використовуються аналоги «Канефрона». Вартість медикаменту варіюється в межах 300-450 рублів залежно від розцінок аптек за упаковку, що містить 60 таблеток.

Складовими препарату є речовини з антибактеріальною дією. До його складу входять любисток, розмарин, шипшина, золототисячник. Любисток – це носій антибактеріальних властивостей. Розмарин містить ефірні масла, які допомагають зняття запальних процесів і розслабленню м’язів. Шипшина багата антиоксидантами, а золототисячник — головний діуретик у «Канефрон». Діуретики – це речовини, які допомагають нормальному виходу сечі з організму.

Існує багато аналогів «Канефрона». Їх також приймають тільки за призначенням лікаря на підставі УЗД або урографії. Необхідно пам’ятати, що при прийомі цих препаратів потрібно збільшити добову дозу споживання рідини в два рази. Не можна пити газомісткі напої, які можуть викликати хворобливі коліки. Аналоги не є 100%-ми замінниками «Канефрона». Але вони широко використовуються в лікуванні пацієнтів і більш дешеві. Деякі з них мають діапазон застосування набагато ширше.

Аналоги

Аналоги препарату Канефрон:

  • «Цистон» є одним з найпоширеніших аналогів. Ціна його нижче, а значить, що він більш доступний населенню. Вартість – 350-450 рублів. В упаковці 100 таблеток. Його частіше застосовують при циститі. На відміну від «Канефрона», його застосовують на початковій стадії камнееобразования і для профілактики. Препарат добре виводить камені, утвореними неорганічними кальцієвими сполуками. Їх ще в медицині називають фосфатними каменями. Застосовують у лікуванні інфекцій сечовивідних шляхів. Включає в себе натуральні екстракти з рослин. Під час застосування «Цистона» збільшується кровообіг у нирках і зменшуються відкладення кальцію в системі сечових шляхів. Препарат протимікробної дії. Надає позитивну дію при лікуванні подагри і нетриманні сечі.

Огляд більш дешевих аналогів «Канефрона»

  • «Фурагін». Цей препарат є синтетичним і коштує трохи дорожче «Канефрона». За 30 таблеток доведеться віддати 200-300 рублів. Має багато протипоказань і більше побічних ефектів, ніж «Канефрон». Вагітним і годуючим жінкам його взагалі не призначають. Протипоказаний при нирковій і печінковій недостатності. Застосовують при лікуванні сечового міхура та при вроджених аномаліях.
  • «Нолицин» знімає добре коліки та спазми м’язів. Препарат призначають, якщо захворювання вже у застійної стадії. Їм лікується хронічний і гострий цистит, сальмонельоз, чоловічі і жіночі статеві інфекції та інші захворювання. Це дуже якісний і недорогий аналог. Зміни у поліпшенні стану пацієнтів відбуваються швидко. Цей аналог значно дорожче «Канефрона». Упаковка в 30 таблеток обійдеться не дешевше 300 рублів. У рідкісних випадках буває індивідуальна непереносимість препарату.
  • «Фитолизин» прискорює виведення каменів з нирок і знижує больовий синдром. Продається у вигляді пасти вартістю 350-450 рублів. Надає більш щадне дію на організм. На першій стадії він дробить камені в більш дрібні. Потім вони нагадують пластівці. А в подальшому у вигляді піску виводяться назовні з організму. Добре лікується передміхурова залоза. Але перед постійним прийомом потрібно перевірити реакцію на алергію. Виготовляється у вигляді пасти з приємним смаком. В основу взяті натуральні компоненти.
  • «Трибестан» – це фітопрепарат, який заснований на природних компонентах і стимулює статеву функцію організму. Підсилює відтік сечі. У чоловіків підвищує вироблення тестостерону, а у жінок – естрогенів. А також при застосуванні «Трібестану» знижується холестерин в крові і поліпшується стан шкіри. Препарат не є алергеном. Має тонізуючу дію. Може призначатися як зміцнювальний засіб після важких захворювань, при втоми, великих фізичних навантаженнях, при психічних розладах. В рази дорожче «Канефрона». За упаковку в 60 таблеток доведеться заплатити не менше 1700 рублів.
  • «Нефлуан» випускається у вигляді гелю в тюбику по 10г і вартістю 1600-1900 рублів. Він має протизапальну дію для місцевого застосування при больових синдромах, спазмах м’язів і кольках. Застосовують також при діагностиці і лікувальних процедурах. Дуже добре зарекомендував себе в лікуванні хвороб прямої кишки, зняття болів в області попереку. Головним протипоказанням є тільки підвищена чутливість організму.
  • «Нефрофит» — це лікарський збір, який володіє сечогінною дією. Покращує працездатність нирок і знижує больові відчуття. Може застосовуватися в комплексі з іншими препаратами. Дітей можна лікувати з 7 років. Єдиним протипоказанням служить гіперчутливість до даного набору трав. Один з найбільш дешевих аналогів «Канефрона». Ціна його в два разу нижче.
  • «Фитонефрол» – це урологічний збір. Продається в пакетиках або великий упаковкою у 50г. Коштує недорого – всього 50-70 рублів. Добре знімає спазми. Є протимікробну та протизапальну збором. Можливо комплексне застосування з іншими лікарськими засобами. Використовують не тільки в процесі лікування, але і після відновлення організму.

Огляд більш дешевих аналогів «Канефрона»

  • «Солидагорен» – препарат, що складається з компонентів, які мають протизапальні, сечогінні, знеболюючі, імуномодулюючі властивості. Зупиняє утворення каменів у нирках і сечовому міхурі. Сприяють їх розчиненню. Має більш яскраво виражену протизапальну дію, ніж «Канефрон». Випускається в ампулах. За 5 штук необхідно буде заплатити 1000-1300 рублів.

Аналогами «Канефрона» є «Витопрост», «Афлазин», «Уролесан», «Алипрост», «Уро-ваксом» та інші. Але завжди перед застосуванням будь-якого лікарського препарату необхідно консультуватися з лікарем. У даному випадки – з урологом.

Огляд більш дешевих аналогів «Канефрона»