Огляд драже «Тенторіум Екстра Бефунгін»

Продукти бджільництва відомі давно і дуже широко застосовуються в народній медицині. І фахівцям компанії «Тенторіум» це добре відомо, адже продукція виготовляється з використанням натуральних компонентів. Один із засобів – «Екстра Бефунгін», і його прийом необхідний більшості сучасних людей.

Огляд драже «Тенторіум Екстра Бефунгін»Тенторіум Екстра Бефунгін: інструкція, склад, вартість та відгуки

Зміст

 • 1 Опис кошти
 • 2 Склад та вплив компонентів на організм
 • 3 Свідчення
 • 4 Способи застосування
 • 5 Протипоказання
 • 6 Переваги і недоліки
 • 7 Вартість
 • 8 Думки

Опис кошти

Засіб є біологічно активною добавкою, виготовленої на основі натуральних компонентів. Таку назву було дано неспроста, адже його складова «бефунгін» утворена від латинського слова «fungus», яке переводиться як «гриб». І до складу продукту дійсно входить дивовижний березовий гриб чага, що відноситься до трутовикам, але має більш численними і вираженими лікувальними властивостями. І це далеко не єдиний компонент, інші не менш унікальні і ефективні.

Продукт здатний вирішувати безліч проблем, у тому числі купірувати запалення і зупиняти і запобігати розвитку онкологічних захворювань. Засіб є дивним комплексом вітамінів, мікроелементів, мінералів та інших корисних речовин. Форма випуску «Тенторіум Екстра Бефунгина» – драже. А об’єм однієї упаковки може становити 300 грамів або ж 180.

Склад та вплив компонентів на організм

Інструкція по застосуванню даного засобу містить дані про його склад.

Отже, основні компоненти продукту і їх вплив на людський організм:

 • Звіробій є одним з найбільш корисних рослин, що зустрічаються в Росії і країнах СНД. І така трава часто включається до складу лікарських зборів або використовується в якості самостійного засобу. Народні цілителі звіробій називають цілителем від ста хвороб», і він дійсно має протизапальну, м’яку седативну, антисептичну дії, а також позитивно впливає на вегетативну та центральну нервову систему.
 • Прополіс, який також називають натуральним бджолиним клеєм, є природним антибактеріальну, протигрибкову і протизапальним засобом. Також він допомагає зміцнювати імунітет і здоров’я в цілому.
 • Окрему увагу варто приділити унікальному грибу чаге, адже саме він є одним з головних компонентів засобу. І основний напрямок його впливу – протираковий. В ході досліджень було з’ясовано, що серед жителів Сибіру, які часто п’ють чай з чаги, набагато рідше зустрічаються онкологічні захворювання. І такі властивості були помічені давно, завдяки чому гриб можна вважати природним онкопротектором. Але також цей компонент надає знеболюючу, спазмолітичну, загальнозміцнюючу, тонізуючу, антибактеріальну та імуномодулюючу дії.
 • Рослинна клітковина – компонент їжі, дефіцит якого відчувають багато людей, що пов’язано з погрішностями в харчуванні. Харчові волокна не тільки стимулюють перистальтику кишкових стінок і усувають запори, але і м’яко, але повноцінно очищають весь організм від токсинів, солей важких металів, шлаків та інших шкідливих речовин.
 • Ферментований солод є унікальним джерелом практично всіх незамінних амінокислот, а також вітамінів, поліненасичених жирних кислот омега-3, мінералів, полісахаридів, ферментів і інших речовин, необхідних для нормального функціонування людського організму.
 • Огляд драже «Тенторіум Екстра Бефунгін»

  Таким чином, комплекс впливає відразу в декількох напрямках: зміцнює захисні сили організму, підвищує імунітет, сприяє очищенню, забезпечує надходження безлічі корисних речовин, приводить в порядок роботу органів шлунково-кишкового тракту, бореться з грибковими, бактеріальними та вірусними інфекціями, купірує запалення, захищає печінку, мінімізує ризики залізодефіцитної анемії, а також запобігає розвитку раку.

  Свідчення

  Застосування «Екстра Бефунгина» показано при таких захворюваннях, відхилення та патологіях як диспепсичні розлади, запори, дисбактеріоз, виразки та гастрити, залізодефіцитна анемія, ослаблення імунітету і часті застуди, різні порушення обміну речовин, цироз печінки і гепатит, алергічні реакції, перенесена хімічна або променева терапія, а також кровотечі різної етіології і геморой.

  Способи застосування

  Інструкція по застосуванню свідчить, що дорослим людям призначається по чайній ложці драже «Екстра Бефунгина» тричі на добу, бажано за півгодини до прийому їжі. Засіб слід поміщати під язик і розсмоктувати повністю.

  Дітям у віці від одного до трьох років рекомендується прийом чверті чайної ложки два або три рази в день. Дозування для дітей віком від 3 до 8 років становить третину чайної ложки, а кратність прийому – тричі на добу. Діти старше 8, але молодше 14 років приймають тричі на день по половині чайної ложки. Прийом теж краще здійснювати за півгодини до їжі. А драже можна розсмоктувати або ж розчиняти в невеликій кількості води (такий спосіб застосування підходить маленьким дітям).

  Тривалість повного курсу прийому становить місяць, усього на рік може бути пройдено до шести курсів з тридцатидневными перервами.

  Огляд драже «Тенторіум Екстра Бефунгін»

  Порада: при лікуванні онкологічних та інших серйозних захворювань разова доза для дорослих може бути збільшена до однієї повної столової ложки драже.

  Протипоказання

  Єдиним протипоказанням до застосування засоби є індивідуальна гіперчутливість до одного з компонентів або до кількох.

  Переваги і недоліки

  Плюси засоби:

  • Повністю натуральний склад.
  • Дивовижні компоненти.
  • Всі складові не просто ідеально поєднуються між собою, але і не вступають в реакцію з лікарськими засобами.
  • Доступна ціна.
  • Мінімальна кількість протипоказань та побічних ефектів.

  До мінусів деякі відносять лише те, що препарат не можна придбати в аптеках або спеціалізованих магазинах.

  Вартість

  Ціна «Екстра Бефунгина» становить 920 рублів за упаковку об’ємом 180 грамів. 300-грамова банка коштує 1265 рублів.

  Думки

  Багато встигли випробувати драже «Екстра Бефунгина», і відгуки доводять ефективність такого засобу:

 • «Добре бадьорить засіб, після двох курсів стала помітно рідше хворіти і набагато краще себе почувати. Тепер буду приймати восени і навесні, щоб закріплювати досягнуті результати».
 • «Засіб працює, дарує бадьорість. Але разом з нею помітила підвищення апетиту. Для ослаблених людей це, можливо, добре, але не для мене. Смак приємний, дітям драже подобається».
 • «Не думаю, що натуральний склад виправдовує таку вартість. Та й засіб дуже солодке, у мене викликало шкірну алергію. Прийом припинила, тому явних ефектів не помітила».
 • Спробуйте зміцнити здоров’я з «Тенторіум Екстра Бефунгином».

  Огляд драже «Тенторіум Екстра Бефунгін»