Огляд кошти «Тенторіум Апихит»

Компанія «Тенторіум» відома досить давно і вже встигла завоювати гарну репутацію, а також знайти постійних покупців. Основний напрямок діяльності – це виготовлення натуральних засобів на основі продуктів бджільництва. І один з таких продуктів – це «Тенторіум Апихит».

Огляд кошти «Тенторіум Апихит»Тенторіум Апихит: інструкція, протипоказання, вартість та відгуки

Зміст

 • 1 Короткий опис кошти
 • 2 Склад
 • 3 Свідчення
 • 4 Як приймати?
 • 5 Ціна
 • 6 Чому варто придбати цей засіб?
 • 7 Що думають люди, засіб випробували в дії?

Короткий опис кошти

«Тенторіум Апихит» – це біологічно активна добавка, яка випускається у формі масляного бальзаму. Вона містить продукт бджільництва, доповнений іншим, не менш корисним компонентом рослинного походження. Хоча складових всього дві, вони являють собою цілий комплекс найцінніших і дуже корисних речовин, утворених самою природою.

Продукт не є лікарським засобом, але досить часто рекомендується лікарями. Обсяг одного флакона становить 15 мілілітрів.

Склад

До складу «Апихита» входить всього два активних компоненти, що володіють вираженими корисними та лікувальними властивостями:

 • Екстракт, отриманий із хвойних лапок сибірської ялиці. Це дерево є одним з найдавніших на Землі, а вижити і зберегти свої властивості йому вдалося завдяки використанню унікальних захисних механізмів. Саме вони забезпечили освіта в хвої унікальних речовин і сполук, таких як флавоноїди, органічні кислоти, фітонциди, ефірні олії, стеарины, ферменти, мікроелементи, полісахариди і багато іншого. Всі ці складові екстракту потрапляють в людський організм практично в незмінному первозданному вигляді і надають загальнозміцнюючу, імуномодулюючу і протизапальну дії, підвищуючи стійкість організму до інфекцій і його витривалість.
 • Бджолиний хітозан або, як його називають інакше, «пчелозан» – речовина, що входить до складу оболонки тіла бджоли. Воно є унікальним і вважається біологічної целюлозою, яка, потрапляючи в організм, трансформується в низькомолекулярну форму, повністю засвоюється організмом людини. Взагалі, хітозан вважається спорідненим речовиною, тобто майже ідентичним людських тканин. Компонент поділяється на дві частини: одна всмоктується через судини ротової порожнини, а інша у вигляді своєрідного гелю проникає в кишечник. Засвоєні речовини нормалізують кислотно-лужний баланс і усувають надмірне окислення клітин, а також нейтралізують активність вільних радикалів і тим самим захищають від онкологічних захворювань. А гель, що містить харчові волокна, також відіграє важливу роль. Він нормалізує перистальтику кишкових стінок, виводить токсини, шлаки, солі важких металів. Крім того, хітозан містить речовини, що забезпечують ідеальні умови для розмноження корисних бактерій, в результаті чого приводиться в порядок кишкова мікрофлора.

Огляд кошти «Тенторіум Апихит»

Комплекс екстракту сибірської ялиці і хітозану очищає всі системи організму, знижує рівень «поганого» холестерину, зміцнює захисні сили і імунітет, підвищує тонус і забезпечує організм енергією, нормалізує метаболічні процеси, сприяє відновленню і регенерації пошкоджених клітин, покращує мікроциркуляцію, захищає печінку і покращує її функціонування, а також сприяє поліпшенню роботи серцево-судинної системи.

Свідчення

Інструкція по застосуванню свідчить, що препарат рекомендований при цукровому діабеті, різних захворюваннях печінки, анемії, деяких порушеннях роботи ШЛУНКОВО-кишкового тракту та отруєння, хвороби серцево-судинної системи, порушення метаболізму, хронічних захворюваннях (у тому числі гінекологічних), частих застудах. Також використання доречно при опіках, ранах та інших ушкодженнях шкірних покривів, після хірургічних операцій або серйозних хвороб і після лікування із застосуванням хімічних препаратів або променевої терапії.

Як приймати?

Рекомендується капати по п’ять-сім крапель масляного розчину під мову, адже в цій області розташовані поверхневі вени, через які здійснюється всмоктування активних компонентів. Також можна розчиняти засіб в невеликій кількості теплої води або капати на хліб або інший продукт, а потім розжовувати його. Всього потрібно три прийоми на добу. Тривалість повного курсу становить 1-1,5 місяця.

Огляд кошти «Тенторіум Апихит»

Порада: засіб можна застосовувати зовнішньо у вигляді аплікацій, примочок, закапувань або спринцювань.

Ціна

Ціна засоби «Апихит» становить близько 525-545 рублів. Придбати його можна в інтернет-магазині компанії «Тенторіум».

Чому варто придбати цей засіб?

Купити «Апихит» потрібно з наступних причин:

 • Нечисленні протипоказання, до яких відноситься лише індивідуальна гіперчутливість до компонентів.
 • Мінімальні ризики розвитку побічних ефектів.
 • Висока ефективність.
 • Вплив в декількох напрямках.
 • Доступна вартість.
 • Зробити замовлення просто, не виходячи з дому.
 • Продукт підходить людям різного віку.

Що думають люди, засіб випробували в дії?

Відгуки про біологічно активної добавки компанії «Тенторіум»:

 • «Мені засіб дуже подобається, приймаю його постійно курсами, так як працюю в шкідливих умовах. Відчуваю себе набагато краще, ніж раніше. До мінусів можу віднести специфічний смак і вплив на стілець (може спостерігатися проносний ефект)».
 • «Почала приймати для зміцнення імунітету і ефект помітила: дійсно довго не хворію. Але ось ковтати засіб не дуже приємно, перші кілька разів – особливо».
 • «Засіб цілком хороше, ефект помітний. Але, по-перше, закінчується швидко, по-друге, смак на любителя. Але все ж таки брати «Апихит» продовжу».
 • Зміцните своє здоров’я з допомогою «Апихита»!

  Огляд кошти «Тенторіум Апихит»