Огляд кращих засобів від паразитів в організмі людини

Огляд кращих засобів від паразитів в організмі людиниЗасоби від паразитів в організмі людини

Протипаразитарні препарати, вони ж антигельмінтні, — це група ліків, які в медицині приймаються при різних формах гельмінтозу. Ліки від паразитів діляться на препарати широкого спектру дії, і виборчого впливу, які діють лише на окремі типи паразитів.

Зміст

 • 1 Ефективне лікування
 • 2 Препарати від нематодозів, тобто круглих черв’яків
 • 3 Засоби проти цестод, тобто стрічкових черв’яків
 • 4 Препарати проти плоских черв’яків
  • 4.1 Монастирський чай проти паразитів
  • 4.2 «Интоксик»
  • 4.3 «Bactefort»
 • 5 Потрібно робити профілактику?

Ефективне лікування

Здавна для лікування паразитів люди користувалися тільки натуральними методами. Навпроти сьогодні ринок фармацевтики переповнений синтетичними противогельминтными таблетками, які навіть більш нешкідливі і дієві за рахунок своєї противогельминтной активності.

Оскільки серед противогельминтных препаратів виділяють різні групи, які володіють своїми специфічними якостями, призначати їх повинен тільки лікар, після адекватної діагностики і встановлення діагнозу.

У нас встановлено понад 70 видів глистів, здатних оселитися в організмі людини. Найбільш популярні і відомі з них — гострики, лямблії, аскариди. Всі вони частіше зустрічаються у дітей. В запасі у лікаря сьогодні є всього десять протиглистових препаратів. Щоб вилікувати найбільш поширені види глистових вторгнень, вони користуються «Декарисом», «Пірантелу», «Неозолом», «Вормилом», «Вермоксом». Більш точно про їх призначення ми поговоримо далі.

Варто згадати, що позбавлятися від гельмінтів не можна під час гострих інфекцій кишечника, при різних вірусних захворюваннях, або соматичних, інфекційних. Заборонено лікувати паразитів при вагітності (за винятком Піперазину), при лактації.

Всі паразити людини поділяються на групи нематодозів, цестодов, трематодов. Кожна група реагує на певні види ліків. Тому вибір протиглистовою препарату залежить від типу паразитів. Також його призначають залежно від самопочуття до хвороби, переносимості препарату, загального самопочуття пацієнта, і тому призначити подібно лікарський засіб може тільки лікуючий лікар, прописуючи потрібну дозування і тривалість прийому залежно від поставленого діагнозу.

Препарати від нематодозів, тобто круглих черв’яків

Сюди відносяться гострики, також аскариди, також трихінел, також волосоголовці, токсокари. Частіше зустрічаються гострики з аскаридами. Круглі черви можна лікувати препаратами:

 • «Албендазола», «Немозола», «Вормила», «Гелмодола»;
 • «Левамізолу», «Декариса»;
 • «Мебендазола», «Вермокса», «Вормина», «Веро-Мебендазола», «Вермакара», «Мебекса», «Термокса»;
 • «Піперазину;
 • «Пірантелу», «Гельминтокса», «Немоцида», «Комбантрина», «Пірантелу»;
 • «Пирвиния ембонат», «Пиркона», «Пиривиниума», «Ванквина»;
 • «Карбендацима», «Медамина».

Для лікування позакишкових нематозов в організмі людини застосовують інші таблетки:

 • «Диэтилкарбамазина»,» «Дитразина цитрату»;
 • «Івермектину», «Ивермека».

Більшість антигельмінтних речовин впливають тільки на дорослих гельмінтів, залишаючи недоторканими яйця з личинками. При лікуванні гостриків можливе повторне зараження, тому лікування повторюють ще через чотирнадцять днів.

Всі протигельмінтні таблетки треба вживати згідно з призначенням, особливо проти стьожкових і плоских хробаків. Засоби від паразитів дуже токсичні, тому потрібно суворо стежити за дозуванням, а також здійсненням підтримуючої терапії. Самолікування неприпустимо.

Огляд кращих засобів від паразитів в організмі людини

Засоби проти цестод, тобто стрічкових черв’яків

Сюди відносять величезний перелік глистових інвазій під назвою— тениаринхоза, ехінококозу, ценуроза, альвеококкоза, дипилидиоза, спарганоза, гіменолепідозу, тениидоза, цистицеркоза, тениоза, дифиллоботриоза. Щоб вилікувати такі гельмінтози в організмі людини лікарі користуються наступними препаратами від глистів:

 • «Никлозамидом», «Фенасалом», який застосовують для лікування кишкових стрічкових гельмінтів.
 • «Мепакрином», «Акрихином», при інвазіях від бичачого ціп’яка, від карликового ціп’яка, від широкого лентеца, при лямблиозах, при шкірному лейшманіоз, малярії.
 • «Албендазолом», «Немозолом», який діє при нематодозах, також для позбавлення від змішаних глистових вторгнень, при эхинококках, також лямбліозі, також нейроцистицеркозі. В останньому випадку, який був спричинений личинками Taenia-solium. «Немозол» також використовують проти позакишкових цестодозов.

Препарати проти плоских черв’яків

Величезний клас глистів, включають інвазії описторхоса (кошачей двуустки), також фасциолеза (тобто печінкового сосальщика), також клонорхоза, параганимоза, уотсониоза, дикроцелиоза, церкариоза, ще гастродискоидоза, гетерофиоза, метагонимоза, меторхоза, нанофиетоза, фасциолопсидоза, шистосоміазу, эвритремоза.

Препарати:

 • «Хлоксил» і «Битионола» — призначаються проти позакишкових трематодов.
 • Таблетки «Перхлоретилену» — проти кишкових трематодозів.
 • «Празиквантелу», «Більтріціда», «Цесола», «Цистицида», «Азинокса» — ліки широкої ступенем впливу, що застосовуються від багатьох типів глистів.

Отже, медичний арсенал у боротьбі з глистами в організмі людини ми розглянули. Крім медикаментів з глистами сьогодні борються деякі інноваційні натуральні засоби, наявні в нашій країні. Це монастирський чай від глистів, засіб «Intoxic», рослинна комбінація «Bactefort».

Монастирський чай проти паразитів

Він допоможе вивести паразитів в організмі, зміцнити імунітет, поліпшити працездатність, позбутися депресії, оскільки всі ці симптоми явно вказують на наявність паразитів в організмі людини.

Огляд кращих засобів від паразитів в організмі людини

Цей рослинний збір сприяє усуненню грибків і глистів, оселилися в організмі людини. Протиглистовий монастирський чай очищає організм, усуває інтоксикацію, відновлює тканини. Випивши курс, можна повністю позбутися від паразитів абсолютно натуральним способом. Що дуже корисно сьогодні, так як люди частіше шукають ефективні засоби для вирішення проблем в організмі без будь-якої шкоди для нього. Монастирський чай відрізняється від подібних йому синтетичних засобів, не включає протипоказань, не залишає неприємних наслідків, він смачний і приємний завдяки своєму трав’яному складу.

«Интоксик»

Одним з натуральних препаратів від паразитів є засіб интоксик. У його складі знаходяться тільки органічні компоненти. Його вживають для лікування нематодозів, та інших глистових явищ в організмі людини. Активні компоненти засоби проникають глибоко в організм, не залишаючи паразитам можливість рухатися, тому вони швидкості гинуть. Засіб ефективний для лікування некаторозов, аскаридоз, энтеробиозов.

Цей засіб дуже популярно і ефективно. Його виписують лікарі для лікування і профілактики глистових інвазій. Воно зміцнює імунітет, покращує загальні показники в організмі, продовжує молодість і красу. Прийом «Интоксик» допомагає позбутися від паразитів, не завдаючи шкоди здоров’ю людини.

«Bactefort»

Так називається оригінальна, нешкідлива і дієва комбінація екстрактів рослин, яка вживається всередину і негативно впливає на життєдіяльність глистів. Вона має сечогінний ефект, стимулює жовчовиділення і покращує травлення в цілому.

«Bactefort» виводить гельмінтів, які знаходяться не тільки в кишечнику людини, а і в інших органах, звідки класичними методами їх дістати досить важко. М’яку послаблюючу дію засоби стимулює фізичне звільнення від паразитів і повну детоксикацію організму від результатів життєдіяльності гельмінтів, лямблій та інших.

«Bactefort» включає в себе тільки натуральні компоненти і не складається з барвників, консервантів та ГМО. Цей безалкогольний напій не включає протипоказань або побічних дій і має всі необхідні сертифікати якості.

Огляд кращих засобів від паразитів в організмі людини

Потрібно робити профілактику?

Якщо були виявлені гострики у когось з родини, тоді профілактику необхідно пройти і всім іншим. Ця думка визначає, що зазвичай зішкріб на предмет ентеробіозу надає помилкові негативні показники, а зараженість їм серед діток зашкалює. Він поширюється з високою швидкістю — через побутові речі, через ручки, доторкання рук, тварин, натільну одяг, постіль. Закономірно постає питання — пити таблетки від гельмінтів для профілактики?

У медицині є кілька думок на цей рахунок. Одні лікарі не знаходять це необхідним в силу того, що вилікувавшись сьогодні, можна повторно заразитися завтра. Крім загальних правил гігієни ніяких профілактичних заходів не потрібно.

Потрібно дотримуватись інтимної гігієни, мити руки з милом, щодня міняти білизну. Інших заходів не потрібно, оскільки протигельмінтні таблетки мають високу токсичність і надмірно труїти організм, особливо дитини, немає сенсу. Хіба що це будуть натуральні методи. Приміром, часник або гарбузове насіння.

Інші лікарі вважають, що дошкільнятам і молодшим школярам необхідно приймати таблетки Пірантел для профілактики. У дитячих установах ступінь ураження дуже висока, правдивість діагностики слабка, а симптоми глистова поразки виражені не явно. Тим більше, що навчити дитину дотримуватися правил гігієни виходить тільки до шести років, і тому може бути постійне повторне зараження. Якщо гострики діагностовано у одного члена сім’ї, лікувати їх потрібно і всім іншим. Плюс провести обробку квартири. Показання для профілактичного прийому протиглистових препаратів:

 • В будинку живуть тварини.
 • Часті маніпуляції з землею.
 • Діти перебувають у садочках, школах, гуртках.
 • Поїздки в екзотичні місця.
 • Активні види відпочинку.

Так чи інакше, рішення у виборі потрібного засобу і необхідність профілактики приймати Вам. І краще заручитися підтримкою і думкою хорошого фахівця. Міцного Вам здоров’я!

Огляд кращих засобів від паразитів в організмі людини