Огляд кращих зубних паст з відбілюючим ефектом

Красива посмішка – це, перш за все, здорові білі зуби. Але якщо вони не такі, як хотілося б, це можна виправити за допомогою сучасних гігієнічних засобів. Вивчіть рейтинг відбілюючих зубних паст, щоб вибрати кращу.

Огляд кращих зубних паст з відбілюючим ефектом

Огляд кращих паст

Нижче перераховані кращі відбілюючі пасти, які заслужили безліч позитивних відгуків:

  • «LACALUT White». Виробляється це засіб в Німеччині і містить відразу два компоненти з поліруючими властивостями: титанові і кремнієві діоксиди, що мають особливу ограновування сферичної форми. Абразивність досить висока і становить сто двадцять RDA (у багатьох інших паст цей показник набагато нижчий), тому паста може знімати навіть дуже щільний пігментний наліт. Пірофосфати у складі сприяють видаленню твердого каменю, а досить значний вміст натрієвого фториду – гарантія зміцнення емалі, запобігання її стоншування і зниження чутливості.
  • «ПРЕЗИДЕНТ White Plus». Серед активних речовин даної італійської пасти варто відзначити діатоміт, кремнієвий діоксид (це поліруючі речовини), кальцію гліцерофосфат. Це засіб призначений для ефективного інтенсивного відбілювання, тому повинно застосовуватися лише раз у сім днів. Абразивні характеристики складають до 200 RDA, тому можна припустити, що частинки впораються навіть з каменем, але якщо відкладення мають невеликі розміри. А гліцерофосфат кальцію потрібно для повноцінної мінералізації емалі поверхні та її ефективного зміцнення.
  • «REMBRANDT Антитютюн і кава». Ця паста спеціалізована, створена для курців, а також вживають чай або каву людей. В ній високоефективні поліруючі речовини кремнієві і алюмінієві оксиди, а також цитрат натрію, папаїн і монофторфосфат. «Цитроксаин» – це унікальна комбінація ферменту і цитрату натрію, допомагає перед абразивної чищенням розщеплювати наліт. А мають дрібнодисперсну структуру поліруючі складові дозволяють якісно прибирати наліт. Фтор сприяє зміцненню оболонки.
  • «СПЛАТ Відбілювання Плюс». Це засіб вітчизняного походження, яке містить титанові і кремнієві діоксиди, солі калію, полідон, ферментний папаїн, натрію фторид, пірофосфати. Комплекс усіх цих компонентів характеризується високою якістю і ефективністю і дозволяє швидко і повноцінно розщеплювати і знімати наліт. Фторид і солі калію забезпечують посилену мінералізацію і, відповідно, зміцнення оболонки, а пірофосфати допомагають розчиняти тверді відкладення каменю.

Огляд кращих зубних паст з відбілюючим ефектом

  • «SILCA Arctic White». Проводиться цей засіб в Німеччині і містить цілу систему абразивних компонентів, серед яких кремнієві і титанові діоксид (у тому числі гідратовані). Цей комплекс доповнено складовими, перешкоджають руйнуванню і витончення емалі, а саме фторидом натрію і пирофосфатом калію. Причому перший знаходиться в значній концентрації, і це дозволяє зменшити чутливість, у тому числі і після відбілювання. Крім того, засіб може справлятися навіть з вираженим і стійким нальотом.
  • «ROCS – Сенсаційне відбілювання». Це досить ефективний засіб, що містить кремнієві і титанові діоксиди, гліцерофосфат кальцію і бромелайн. Ферментативний бромелайн буквально розщеплює наліт, а абразивні частинки знімають його. Фтору тут немає, але ефективної мінералізації сприяє гліцерофосфат кальцію, помітно зміцнює покриття.
  • «Blendamed 3D White». Даний засіб є одним з найпопулярніших і заслужено вважається ефективним. Склад збалансований, в нього входять абразивна поліруюча складова кремнієвий гідратований діоксид, натрію фторид і не менш корисні пірофосфати. Останні сприяють розщепленню утворень каменю, діоксид кремнію знімає наліт, а фторид використовується для профілактики стоншування емалевою оболонки та її підвищеної чутливості.
  • «Colgate Комплексне Відбілювання». Даний засіб не менш популярне і характеризується збалансованої формулою: в ній можна виявити ефективний комплекс відразу трьох абразивних і поліруючих складових. Вони ефективно і досить швидко справляються з нальотом. А велика концентрація натрієвого фториду запобігає руйнування емалевою оболонки, яке нерідко спостерігається послеотбеливания. Зуби стають гладкими і білими, але їх оболонка зберігається, не стоншується і не руйнується.

Огляд кращих зубних паст з відбілюючим ефектом

  • «Новий Перли Відбілююча» – це доступна за ціною і хороша відбілююча зубна паста, яка виробляється в Росії. У даному засобі містяться титанові і кремнієві діоксиди, монофторфосфат і пірофосфати. Комплекс абразивних компонентів дуже сильний (багато в чому завдяки титановому діоксиду), тому справляється з нальотом. Ще в складі є фосфати, а вони допомагають розчиняти камінь і виводити пігмент, а також перешкоджати повторного фарбування зубної поверхні. Але цей засіб небажано використовувати при підвищеній чутливості емалі.

Як зробити правильний вибір?

Вибір пасти повинен залежати не тільки від кількості позитивних відгуків, але і від інших факторів. Перший – це стан зубів. Так, якщо у вас тонка і чутлива емаль, агресивні відбілюючі компоненти можуть доставляти дискомфорт і стоншувати природне покриття ще більше. А якщо у вас кровоточать ясна, то можна вибрати засіб з протизапальну і ранозагоювальну дію.

Другий фактор – дію пасти. У магазинах можна зустріти самі різні пасти з різними ефектами: знищують мікробів, купирующие запалення, що розщеплюють зубний камінь, освіжаючі подих і так далі. Вибір буде залежати від бажаного результату застосування і хвилюючих вас проблем. Але засоби типу «все в одному» вибирати не варто, адже таку гучну заяву – у більшості випадків не більше ніж рекламний хід.

Огляд кращих зубних паст з відбілюючим ефектом

Вивчіть склад і прикладену до пасти інструкцію. На упаковці можна знайти інформацію не тільки про міститься в засобі компонентах, але і про деяких його характеристик, таких як абразивність, концентрація тих чи інших речовин. Крім того, добросовісні виробники дають рекомендації щодо застосування. Що стосується складу, то в якості відбілюючих компонентів можуть використовуватися абразивні частинки, кислоти і ферменти, а також активний кисень. Останній має більш дбайливе вплив на емаль і допомагає її зберегти, а ось агресивні речовини можуть руйнувати покриття зубів. Незайвими і корисними будуть такі складові як кальцій, вітаміни, фтор, рослинні екстракти.

Якщо ваші зуби не такі білі, як хотілося б, виберіть і придбайте відповідну і якісну відбілюючу пасту і почніть свій шлях до розкішній посмішці. Але пам’ятайте, що ніякі засоби не діють миттєво, тому доведеться запастися терпінням і почекати.

Огляд кращих зубних паст з відбілюючим ефектом