Огляд рідких колготок «Top Model Secret» з перловою крихтою: відгуки, вартість і як користуватися

Багато представниць прекрасної половини людства стикаються з проблемою пошуку якісних і недорогих колгот, т. к. масові виробники гнуть ціни на обов’язковий атрибут жіночого гардеробу при цьому навмисно знижують їх несучість. В наш час придбання чергової пари колгот раз в тиждень стала накладної нормою.

Огляд рідких колготок «Top Model Secret» з перловою крихтою: відгуки, вартість і як користуватисяОгляд рідких колготок Top model secret: реальні відгуки, опис переваг і ціна

Розглянемо унікальну новинку, яка з’явилася зовсім недавно і отримала величезну кількість позитивних відгуків — рідкі колготки «Top model secret», у складі яких міститься перлова крихта!

Зміст

 • 1 Що з себе представляє це рідке диво?
 • 2 Головні переваги
 • 3 Інструкція по застосуванню
 • 4 Вартість
 • 5 Відгуки та думки

Що з себе представляє це рідке диво?

Рідкі колготки — це крем який комфортно і легко наноситься на ноги і володіє маскуючим ефектом підтягнутих і блискучих ніг, ніби на вас одягнені колготки. Крем ідеально лягає і подстраиватеся під будь тон шкіри. Є свого роду тональним кремом, тільки для ніг.

Огляд рідких колготок «Top Model Secret» з перловою крихтою: відгуки, вартість і як користуватися

Замінювати звичайні колготки просунуті дівчата, особливо зірки на заході стали вже давно, але досі їх ціна не дозволяла вийти на широкий ринок, але тепер «Top model secret» доступні і у нас, абсолютно адекватною ціною.

Головні переваги

Привели невелику таблицю позитивних якостей даного продукту виходячи з заяв виробника:

Звичайні колготки

Рідкі колготки

Дуже швидко і регулярно рвуться (низька якість)Легке нанесення на шкіру нігНе естетично виглядають з відкритою взуттямМаскування дефектів шкіри (синці, венозна сітка і т. д)Проблеми з зачіпками і повзе стрілкамиВиконують функцію автозасмаги, але при цьому володіє рядом переваг (про це нижче)Неможливість користуватися влітку в теплу погодуНе бояться вологи і при цьому легко змиваються за допомогою милаБільш-менш якісні колготки стають дуже дорогіВирівнюють тон шкіри, рівномірне покривають по всій довжині без розлученьНе залишають слідів на одязіНадають ефектний блиск вашим ніжкамВолодіють здатністю уповільнювати ріст волосся

Може здатися що крем схожий за призначенням з автозасмагою, але рідкі колготки в порівнянні з ним не завдають шкоди шкірі, рівномірно розподіляється без розлучень і плям, легко змиваються і ніколи не замарают вашу одяг. При цьому особливі частинки дають той самий блискучий ефект цих колготок.

Інструкція по застосуванню

Користуватися кремом «Top model secret» дуже легко, при цьому не потрібна спеціальна підготовка, все досить просто:

 • перед нанесенням крему необхідно переконається що шкіра ніг чиста і суха;
 • потім нанести рівномірно по всій довжині ніг тонким шаром;
 • дочекатися коли крем висохне (15-30 секунд);
 • насолоджуватися ідеальними ніжками.
 • Огляд рідких колготок «Top Model Secret» з перловою крихтою: відгуки, вартість і як користуватися

  Вартість

  На сьогоднішній день справжні рідкі колготки під брендом «Top model secret » можна придбати тільки в офіційному інтернет-магазині, посилання на який буде нижче. Стандартна ціна на рідкі колготки в районі 2000 рублів, але поки йде вихід на ринок і популяризація продукту, регулярно проводяться акції зі знижками до 50%, але тільки на сайті офіційного виробника.

  Відгуки та думки

  Наведемо кілька коментарів з приводу даного продукту.

  Огляд рідких колготок «Top Model Secret» з перловою крихтою: відгуки, вартість і як користуватися

  Тетяна, Москва

  Я завжди дивувалася, як виглядають класно ніжки у дівчаток моделей на подіумі або на якихось модних заходах, при цьому вони явно не носили колготи. Думала що це автозагар, але перепробувала купу різних сама, і все було багато мінусів, тому завжди поверталася до того, що влітку ходити мені з блідими ногами, париться в колготках, навіть самих тонких було нестерпно. У инстаграмме побачила що хтось дуже розхвалював ці рідкі колготки, вирішила пошукати інформацію і почитати відгуки. Недовго думаючи, вирішила спробувати. Як результат реально красиві засмаглі ноги, нічого не липне, немає жирного ефекту і жовтих плям! Крем лягає рівненько і тримається весь день, для літа ідеальний варіант!

  Євгенія, Новосибірськ

  Дуже класне винахід ці рідкі колготки! Замовляла на офіційному сайті для себе і подруги. Користуємося з задоволенням! Легко через 2 хвилини наноситься, при цьому дуже маленький витрата. Приховує всі проблемні місця на ногах, десь вени видно, десь синяк посадила, а тут раз і як нічого не було, ну і звичайно класно виглядає і привабливо.

  Огляд рідких колготок «Top Model Secret» з перловою крихтою: відгуки, вартість і як користуватися