Здоровий сон — не просто приємне проведення часу, а життєва необхідність. На жаль, для багатьох людей міцний, глибокий сон згодом став недоступною розкішшю: до лікарів приходять зі скаргами на перерваний сон, проблеми з засипанням, занепокоєння без видимого приводу.

Сьогодні ми допоможемо улюбленим читачам розібратися з причинами, які можуть спровокувати пробудження в конкретний період часу.

Проблеми зі сном

Складно заснути з 21:00 до 23:00

Люди, які стикаються з проблемою засипання в цей період, часто страждають захворюваннями імунної системи. Слід якнайшвидше позбутися згубних звичок, так як алкоголь і куріння не просто підривають, а вбивають імунітет.

Також причинами пробудження можуть стати: стрес, розлад в думках, а також зосередженість на власних проблемах.

Пробудження з 23:00 до 01:00

В цей час особливу активність проявляє жовчний міхур. Якщо ти регулярно прокидаєшся в цей період, слід звернути увагу на свій раціон: включити в щоденне меню більше правильних, корисних жирів.

Також причиною тривожного сну в цей період може стати надмірне засудження кого-небудь. Постарайся позбутися від подібних думок, і твій сон налагодиться з часом.

Пробудження з 01:00 до 03:00

У цей період часу активно працює печінка. Швидше за все, йде занадто велике навантаження на цей орган. Варто переглянути свої погляди на харчування, а також позбутися згубних звичок, щоб всі органи працювали як годинник.

Пробудження з 03:00 до 05:00

У цей час активізуються наші легені. Пробудження з 03:00 до 05:00 — тривожний сигнал організму! Швидше за все, ти надзвичайно стурбований деякими життєвими подіями: переживання настільки глибокі і сильні, що це негативно позначається на якості сну.

Варто звернутися за допомогою до фахівця, який допоможе розібратися зі всіма душевними проблемами та життєвими негараздами.

Пробудження з 05:00 до 07:00

В цей час активізується товстий кишечник, тому немає нічого дивного в такому ранньому пробудженні. Почни ранок зі склянки теплої води і зарядки, нехай твій день буде сповнений енергії і продуктивності.

Звичайно ж, наша стаття — лише припущення про те, які проблеми можуть стати причиною неспокійного сну. Якщо пробудження в один і той же час турбує тебе більше 1 місяця, варто звернутися за консультацією до лікаря-сомнолога.

Ми бажаємо всім читачам здоров’я, а також міцного і глибокого сну!

Джерело