Пити воду відразу після пробудження натщесерце — популярний ритуал в Японії. Не варто нехтувати цією корисною звичкою! Випита вранці вода здатна позитивно вплинути на всі процеси, що протікають в організмі.

Регулярне пиття води налагоджує роботу шлунково-кишкового тракту, покращує стан шкіри і допомагає утримувати нервову систему в рівновазі. Прочитавши цю статтю, ти більше не будеш забувати випити стаканчик води після підйому. Здоров’я і доглянутий зовнішній вигляд дається легкою ціною: всього 1 склянку води змінить твоє життя на краще! І ось чому…

Навіщо пити воду натщесерце

Випита вранці натщесерце вода використовується як лікувальний метод. Вона допомагає позбутися від таких хвороб, як цукровий діабет, ожиріння, порушення гормонального балансу, артрит, аритмія, мігрень, ниркова недостатність.

Список можна продовжувати довго — як відомо, всі внутрішні органи залежать від правильної роботи шлунково-кишкового тракту. Коли здорові шлунок і кишечник, всі інші хвороби відступають! Склянку води вранці допомагає очистити кишечник, нормалізувати роботу підшлункової залози і шлунка.

Склянку теплої чистої води потрібно випити відразу після пробудження. Після цього зроби ранковий туалет і випий ще 1 склянку води. Тепер можна снідати! Шлунок промитий, вода надійшла в кишечник, протягом дня ти будеш відчувати бадьорість і свіжість.

Протягом дня теж дуже корисно випивати 2 склянки теплої води перед їжею, приблизно за 30 хвилин до чергового прийому їжі. Чай і кава теж рекомендується випивати перед їжею, а не після, щоб не збільшувати кількість неперетравленої їжі в шлунку за рахунок додаткової рідини.

Люди, які починають пити воду вранці, бояться набряків. Що буде, якщо ти вип’єш необхідну норму води в день? Тільки виняткова користь для організму! Набряклість провокується неправильним харчуванням і надлишком солі в раціоні. Пий воду, зміцнюй здоров’я. Нагадай друзям про цілющу склянці води вранці.

Джерело