Існує безліч страв, до складу яких входить куряча шкіра. Найчастіше її використовують як натуральну оболонку для м’ясних рулетів. Багато хто не уявляє свого життя без шашлику з курки з ніжною, хрусткою скоринкою. Але деякі вважають цей продукт досить калорійним і намагаються позбавитися від нього.

Мене завжди вражала процедура видалення курячої шкіри з точки зору раціонального використання продуктів. Адже спочатку люди витрачають багато зусиль, приправ, спецій, а в кінці приготування просто викидають ароматну шкіру.

Репутація цього продукту дійсно під сумнівом, адже куряча шкіра складається з невеликого шару білка і прошарки жиру. Саме з-за останнього багато відмовляють собі в задоволенні поласувати хрусткою скоринкою на курці.

Дійсно, дієтологи не радять вживати цей продукт людям з підвищеним рівнем холестерину. Також куряча шкіра не підійде для дієтичного харчування. Всім іншим цей продукт є можна і навіть треба, але в міру!

Куряча шкіра

 • Корисна для імунітету
  Мало хто знає, що в шкірі курки міститься велика кількість вітамінів: А, Е, а також вітаміни групи В (В2, В6 і В12). Крім цього, до складу шкіри входять такі мінерали, як калій, залізо, фосфор, магній, а також білки.
 • Покращує роботу серця
  Велика частина жиру в курячої шкіри — ненасичені жири, які дуже корисні для роботи серця. За даними Гарвардської вищої школи охорони здоров’я, в 30 грам курячої шкіри міститься лише 3 г насичених жирів і цілих 8 грамів ненасичених.
 • Містить білок
  Варто відзначити, що, викидаючи курячу шкіру, ти позбавляєшся від корисного білка. Вченими доведено, що з білків тваринного походження в кишечнику всмоктується більш 90 % амінокислот, а з рослинних білків — лише 60 %.
 • Поділися з друзями цією статтею, будь впевнена, вони почерпнуть для себе багато цікавого!

  Джерело