Навіть зараз вчені визнають цінність для здоров’я деяких ефірних масел. Вони зупиняють поширення раку і призводять до загибелі ракових клітин. Здатність ефірних масел запобігати різні хвороби, особливо рак, більше не викликає сумнівів.

Здорове тіло, як правило, має частоту в діапазоні від 62 до 78 МГц, в той час як хвороба починається, коли вона опускається до 58 МГц. В результаті тестування вчені виявили, що: чашка кави змінює частоту людини з 66МГц до 58 МГц, всього за 3 секунди. Знадобиться 3 дні, щоб частота повернулася до нормального рівня.

Інші дослідження показують, що негативні думки знижують нашу частоту, в середньому на 12 МГц. Позитивні думки посилюють частоту, в середньому на 10 МГц.

Вчені вивчили деякі з найбільш популярних ефірних масел, серед них: м’ята, імбир, лимон, грейпфрут, жасмин, лаванда, ромашка, чебрець, троянда і кориця. Важливо було дізнатися, як ці олії можуть боротися з раком. Вчені протестували активність масел проти ракових клітин людини.

Брюс Танио з компанії «Танио» і керівник департаменту сільського господарства в Університеті Східного Вашингтона, розробили монітор каліброваної частоти (КЧМ), який виміряв частоти ефірних масел і те, як вони впливають на частоти людини, коли їх наносять на тіло.

Один такий монітор використовує лабораторія ефірних масел, а інший знаходиться в Університеті Джона Хопкінса, де він використовується для вивчення частоти людини у зв’язку з хворобою.

«Рак починається, коли пошкоджується код ДНК в ядрі клітини», — говорить імунолог Махмуд Суха. Здається, що деякі ефірні масла перезапускают клітку. Вони можуть «підказати» клітці, яким повинен бути правильний код ДНК.

Але потрібно правильно вибрати ефірне масло.

У продаж надходить багато ефірних масел низької якості, отриманих синтетичним шляхом і розбавлених спиртом та іншими добавками. Для того щоб лікування було ефективним, мають бути використані ефірні масла тільки 100% чистого якості — терапевтичної ступеня чистоти. Крім того, ви повинні змінювати комбінацію кожну тиждень, з правильною пропорцією кожного з масел.

Роберт О. Беккер, доктор медичних наук, автор книжки «Електрика тіла», стверджує, що людське кожне тіло має свою електричну частоту, і що по ній можна визначити багато про здоров’я людини.

Нікола Тесла говорив, наприклад, що якщо б люди могли усунути деякі зовнішні частоти, які втручаються в наші тіла, то були б більш стійкими до хвороб.

Доктор Отто Варбург — дворазовий лауреат Нобелівської премії за дослідження раку — виявив, що клітини людини мають електричну напругу.

Поза сумнівом, деякі частоти можуть запобігти розвитку хвороби або зруйнувати захворювання. Речовини з більш високою частотою зруйнують захворювання з більш низькою частотою.

Частота терапевтичних ефірних масел починається з 52 і доходить до 320 МГц! Ось деякі приклади:

 • Масло Троянди — 320 МГц,
 • Масло безсмертника — 181 МГц,
 • Ладан — 147 МГц,
 • Равенсара -134 МГц,
 • Лаванда — 118 МГц,
 • Мирра — 105 МГц,
 • Німецька ромашка — 105 МГц,
 • Ялівець — 98 МГц,
 • Сандал — 96 МГц,
 • Дягель — 85 МГц,
 • М’ята перцева — 78 МГц.

Масло ромашки – ще одне джерело цілющих властивостей. Клітини раку грудей, в основному, знищують масла кориці, чебрецю, ромашки, жасмину. Масло ромашки вбиває до 93% ракових клітин у лабораторних умовах. Ще більш ефективно масло чебрецю, яке призвело до загибелі 97% клітин раку молочної залози.

Інше дослідження, опубліковане в журналі Промислових культур і продуктів (Industrial Crops and Products), виявило, що масло ромашки володіє потужними антиоксидантними властивостями.

Дослідження оцінило 11 ефірних олій, у тому числі олії лаванди, чебрецю, зимового чаберу, розмарину, шавлії, м’яти, французького естрагону, гіркого і солодкого кропу і прийшов до висновку, що масло ромашки має найвищу антиоксидантну активність.

Масло ладану – справжній вбивця раку.

«Ладан відокремлює «мозок» ракової клітини — ядро, від «тіла»- цитоплазми, і закриває ядро, щоб зупинити відтворення зіпсованих кодів ДНК», — говорить доктор Суха.

Масло ладану ефективно, оскільки воно містить монотерпени — сполуки, які можуть допомогти викорінити ракові клітини на початкових етапах розвитку, а також на етапі прогресії захворювання. Це робить ладан ідеальним для хворих раком, незалежно від того, на якій стадії він виявлений.

Застосування ладану може революціонізувати лікування раку. В даний час, з допомогою хіміотерапії лікарі підривають область навколо пухлини, щоб убити рак, але це також вбиває здорові клітини і послаблює пацієнта. Лікування з допомогою ладану може знищити тільки ракові клітини, а інші залишити жити.

«В ефірній олії ладану є 17 активних речовин», — говорить д-р Суха.

А ось потужні розповіді людей, які пережили рак, і їх досвід використання ефірних олій:

Рак печінки.

Жінка з Лонг-Біч каже, що рак печінки її чоловіка так прогресував, що пухлини були занадто великі для хірургічного видалення. Лікарі дали йому 6 місяців.

Його дружина почала давати йому 100%-ве чисте масло ладану, незабаром після діагнозу. Він масував їм область навколо печінки і клав і під мову щодня.

Під час наступного візиту до лікаря, виявилося, що його пухлини чудесним чином скорочуються.

Вони продовжували використовувати ладан. У квітні його пухлина скоротилася настільки, що його лікар погодився на операцію. Рак був видалений, як і 3/4 його печінки.

В даний час він перебуває в доброму здоров’ї і насолоджується життям зі своєю прекрасною дружиною і сім’єю.

5-річна дитина з раком мозку.

5-річній дитині з раком мозку давали тільки 1 краплю ладану, чергуючи з 1 краплею сандалового дерева. Ці масла прикладали до ніг, а лавандова олія прикладали на зап’ясті дитини. Зараз у малюка відмінне здоров’я!!

Рак сечового міхура.

Коли у Джекі Хоган була діагностована рідкісна форма раку сечового міхура, лікарі повідомили, що їй потрібно буде видалити сечовий міхур. Вона випробувала на собі цілющі здібності олії ладану, які відкрили дослідники з університету штату Оклахома.

Особливо у поєднанні з сандаловим маслом, олія володіє властивостями, які вбивають ракові клітини. Це засіб настільки ефективно, що експерти кажуть:

«Ефірне масло ладану — природне з’єднання, селективно искореняющее ракові клітини».

Рак легенів 4 стадії — метастази в кістки, хребет, ребра, стегна, таз.

У мами Бебе була злоякісна пухлина в легенях, і вона поширилася на хребет, кістки, ребра, плечі, стегна і таз. Через 4 місяці після початку курсу з ефірними маслами вона добре себе почувала і її ракові клітини швидко вмирали.

Вона повернулася додому і займалася садівництвом і планувала відпустку. Через 7 місяців після отримання діагнозу вона в доброму здоров’ї і у неї немає раку. Бебе рекомендує: приймати масло ладану рясно кожні 2-3 години, місцево на постраждалі області і на ступні.

Ще краще, якщо ви зможете випити багато крапель під язик.

Рак кісткового мозку.

У Еллен діагностували рак кісткового мозку.

«Через 3 місяці мої аналізи крові показують масові поліпшення і розподіл більшості маркерів в межах норми! Я відчуваю себе на мільйон доларів і більше не виглядаю, як на порозі смерті! Наносити ці масла і вірте, що це спрацює. Так і буде».

Рак молочної залози.

Я використовувала ладан, щоб зменшити пухлину молочної залози. Коли я пішла на операцію, лікарі не змогли знайти ніяких слідів раку! У мене була видалена пухлина молочної залози, і я вживаю олії.

Я кладу ладан і лимонник на свою груди кожен день. У мене була перевірка в минулому місяці, і лікар сказав, що все виглядає чудово. Немає більше раку!

Я ніколи не буду робити хімію або променеву терапію, тому що у неї жахливі побічні ефекти. Лікар був дуже здивований, що я так добре виглядаю, адже я не лікувалася.

Рак шийки матки.

Моя хороша подруга тільки що сказала мені, що рак шийки матки, у її сестри повернувся у 2-й раз. Вона послала своїй сестрі ладан. Вона доручила своїй матері простежити, щоб сестра застосовувала ладан на стопи кожні 3 — 4 години, а також безпосередньо на живіт…

Тиждень тому хворі клітини всі ще були в її крові. Сьогодні (менше ніж через місяць після першого прийому олії) була призначена її операція з видалення матки, і лікарі не знайшли ніякого раку.

Лейкемія.

Син мого брата, у якого був другий рецидив лейкемії, брав ефірні масла і увійшов в ремісію набагато швидше, ніж припускав лікар. І ніяких неприємних побічних ефектів!

Горло.

У друга моєї мами був рак горла, який поширювався на інші частини його організму. У жовтні минулого року він почав використовувати масло ладану. Сьогодні на МРТ він побачив істинне чудо зцілення.

Рак підшлункової залози.

У мого друга був рак підшлункової залози і йому дали жити 3-4 тижні. Він зробив наступне: 3 краплі ладану, по 1 краплі лимонника, лаванди, м’яти, сандалового дерева. Він зараз здоровий… Це було 8 місяців тому.

Передміхурова залоза.

Цим вранці мені зателефонував хороший друг, який боровся з раком простати. Останні 3-4 місяці він приймає ефірні масла. Вчора лікар сказав, що він абсолютно здоровий!

Базально-клітинна карцинома.

У тата мого друга були базальні вирости на носі. Вони пройшли через його ніздрю, і онколог хотів видалити більшу частину ніздрі, аж до верхньої губи. Але він почав використовувати масло ладану.

Він усунув цукор зі свого раціону, збільшив споживання води, їв більше сирих продуктів і вважав, що він зможе перемогти це. Через пару тижнів пухлина закрилася. Через 6 тижнів хвора сторона його носа виглядала здоровіше, ніж здорова!

Це було 15 місяців тому, і зараз немає жодних ознак раку.

Рак шкіри.

«Я пішов на звичайну перевірку очей в лютому 2013 року. Доктор сказав мені, що над моїм оком базально-клітинний рак. Я трохи почитав про використання олії для лікування раку шкіри, і це здалося мені менш агресивним методом.

Я взяв пляшку ладану, застосовував його місцево 3 рази в день і пив по 2 краплі під язик вранці і ввечері.

Протягом першого тижня не відбулося жодних реальних істотних змін. Тільки поколювання в цій області після застосування олії на місце і всередину.

У другу тиждень я помітив, що пухлина стає менше.

Протягом третього тижня пляма початок трохи сочитися, але продовжувало зменшуватися.

На четвертий тиждень здавалося, що пухлина розвалиться, і вона дуже сочилася, але все ж ставала меншою.

За п’ятий тиждень вона стала набагато менше, і утворився струп.

6 тиждень — струп відвалився під час вмивання. Через 6 тижнів гігантська пляма зменшилася до розміру шпилькової головки — все від застосування і ковтання ефірного масла ладану. Я був здивований, вражений і захоплений!!! Ефірні олії врятували мене!!!»

Меланома.

Я застосовував масло ладану вранці і ввечері. Через 3 дні родимка скоротилася. На 5-й день вона трохи кривавили і наполовину відвалилася. На 7-й день вона зникла! У мене була трохи рожева шкіра, і я хвилювалася, що це шрам. Через кілька днів, меланома повністю зникла!

У мого чоловіка була 4 стадія злоякісної меланоми, віддалена в минулому році зі спини. Інша меланома утворилася на носі. Перед тим, як ми почали використовувати ефірні олії, ми опромінювали те місце. З тих пір, меланома на носі виросла знову.

Але ми стали освіченими і використовували ефірні олії. Він почав мастити лаванда, ладан і безсмертник на меланому, і вона скоротилася!

Поділіться цією важливою інформацією з усіма, кого любите.

Джерело