У вас сидяча робота? Вражаюче, але ті, хто примудряється заробляти багато грошей, сидячи за комп’ютером або документами, не в змозі уникнути проблем зі здоров’ям. Все чому? Справа в позі! Так, якщо вже вам доводиться працювати сидячи, то варто подумати про свій організм.

Від неправильних поз страждає і зір, і спина, і шия, і поперек. Може здатися, що невинне сидіння на стільці не здатне привести до негативних наслідків, але це омана.

Вам потрібно взяти за звичку сидіти рівно, не сутулячись. Дуже добре, якщо у вас дійсно зручний стілець, адже це відіграє значну роль. Вам не потрібно скручуватися в різні пози, якщо ви втомилися і хочете змінити становище. Для цього можна просто взяти невелику перерву і пройтись по кабінету! Якщо ж ви хочете розслабитися на стільці, то зробіть це правильно.

Слідкуйте за градусом кута вашої пози, коли ви хочете відпочити.

Якщо на стільці немає спинки, то це ускладнює завдання, тому що ваша спина дійсно буде швидше втомлюватися. І все ж потрібно слідувати правилам.

Якщо ви будете уважно стежити за тим, як ви сидите, то вам вдасться уникнути проблем зі здоров’ям. Подбайте про себе, а це відео допоможе ще детальніше розібратися з тим, як правильно потрібно сидіти!

Джерело