Небагато речей у житті звучать і виглядають гірше, ніж інфекція пазух. Більшість людей знає, що таке нежить, і на нього звикли списувати все, що завгодно. Але бувають випадки і поважче: синусит або інфекції пазух, наприклад.

Коротше, це як нежить, тільки він протікає значно важче. А симптоми можуть тривати від 10 днів до 8 тижнів. Фахівці стверджують, що від ускладнень при нежиті страждають в середньому близько 10% населення нашої кліматичної зони.

Але що, якщо б ми сказали вам, що для того, щоб позбутися від найбільш неприємних симптомів синуситу, потрібно всього 20 секунд?

У нас є відразу два рішення цієї проблеми, які краще всього працюють разом.

Метод №1.

Вам потрібно натиснути на точку між бровами, прямо над переніссям. Це працює, тому що допомагає потоку слизу вийти з пазух.

Метод №2.

Вам потрібно приготувати розчин, що складається з 1/4 яблучного оцту, 1/2 склянки води, 1 столової ложки сирого меду, двох чайних ложок кейнского перцю і соку одного цілого лимона.

Спочатку закип’ятіть воду. Налийте її в склянку і змішайте з оцтом. Потім додайте мед і перець і розмішуйте до тих пір, поки вони повністю не розчиняться. В кінці додайте сік лимона. Пийте цей розчин до тих пір, поки симптоми синуситу повністю не пройдуть.

А як ви лікуєтеся від цієї напасті? Розкажіть нам в коментарях і поділіться цим рецептом з друзями.

Джерело